Zaloguj się, aby obserwować  
XFLASZKA

Diablo 5 Golda

8 postów w tym temacie

YO! Już 3 dni gram sobie mojim super palem smiterem 99 lvl nabity botem na br i kurde ciagle z uber diablo wyskakuje mi 5 golda . Uzbierałem już chyba z 5 złotych i cały czas jest to samo :*(*PRKWOL:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boty to oszustwo :p jaką masz satysfakcje z gry? włożyłeś jakiś porządny czas w tą postać? zrób sobie nową i jak o własnych siłach dobijesz ten 99 to gratz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nikt nie lubi tu oszustów. Po drugie, pisz czytelniej, tutaj cenimy sobie, gdy ktoś pisząc o jakimś problemie, pamięta o ortografii, gramatyce i interpunkcji, a wszelki chaos w tekście jest nie wskazany. I korzystaj z wyszukiwarki, temat o Diablo już istnieję, nie będę podawał linku, sam możesz to zrobić. I uważaj, tutaj za złe zachowanie można w prosty sposób otrzymać degradację, albo co gorsza, bana.

EDIT: Wiesz, pewien znany autor pewnej znanej książki napisał, że osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości, moim zdaniem powinien tutaj dodać także wzmiankę o używaniu ciągu wielkich liter. Na litość boską, wy wiecie co to jest netykieta internetowa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 15:10, Jaki Ganh1 napisał:

Po pierwsze, nikt nie lubi tu oszustów. Po drugie, pisz czytelniej, tutaj cenimy sobie,
gdy ktoś pisząc o jakimś problemie, pamięta o ortografii, gramatyce i interpunkcji, a
wszelki chaos w tekście jest nie wskazany. I korzystaj z wyszukiwarki, temat o Diablo
już istnieję, nie będę podawał linku, sam możesz to zrobić. I uważaj, tutaj za złe zachowanie
można w prosty sposób otrzymać degradację, albo co gorsza, bana.

EDIT: Wiesz, pewien znany autor pewnej znanej książki napisał, że osoby używające więcej
niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości, moim zdaniem
powinien tutaj dodać także wzmiankę o używaniu ciągu wielkich liter. Na litość boską,
wy wiecie co to jest netykieta internetowa?!


KK mistrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować