Zaloguj się, aby obserwować  
SirKamil

śmieszne teksty (cytaty!) z gier...

106 postów w tym temacie

Gears of War ma mnóstwo świetnych cytatów:

Child: Do you believe in monsters? Or the thing that lives under your bed? Do you believe that nightmares are real? Are you afraid... of the-
Child and Marcus Fenix: Dark?
Dominic : That fairy-tale stuff always scares the crap outta'' me...
Carmine: Most of the legends are based on fact...
Marcus : Tell me about it...

Dominic : Welcome back to the army, soldier.
Marcus : Shit.

Carmine: I used to have nightmares about those things when I was a kid.
Dominic : Shit, I still do...

Chap: Next time, I''ll stay at the exploding gas station! It''s safer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:09, DJ Szlafrok napisał:

Kurcze, grałem (podobnie jak Wip) w Warcrafta a tych - świetnych, nawiasem mówiąc - odzywek
nie słyszałem.

Trzeba klikać po kilka razy w postać, żeby to usłyszeć. Polecam kiedyś taką rozrywkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pamiętam tylko jeden tekst (ale za to wygłoszony w kilku sytuacjach) z pierwszego Metal Gear Solida. Właściwie to trzeba zobaczyć, bo sam tekst nie jest taki śmieszny, ale już sytuacje w których zostaje wygłoszony rozwalają. Spróbuję z grubsza nakreślić obraz sytuacji:

Pierwsza scenka: Snake wychodzi przez drzwi na dach budynku. Znajduje się tam ogromna antena komunikacyjna. Kiedy bohater zbliża się w jej kierunku słychać dźwięk nadlatującego śmigłowca, a sama konstrukcja zostaje zbombardowana. Snake przygląda się sytuacji i gdy znajdująca się kawałek dalej antena staje w płomieniach, po czym zawala się z hukiem bohater wygłasza nieśmiertelne "Damn" (w tłumaczeniu na polski mniej więcej:cholera).

Druga: Snake wsiada do windy towarowej i zjeżdża w dół kompleksu gdzie przetrzymywany jest Metal Gear. Bohater wyciąga papierosa, zapala go i spokojnie czeka aż winda osunie się na samo dno. W pewnym momencie kamera ukazuje jak czterech uzbrojonych w karabiny kolesi wskakuje do windy, otaczają Snake''a i kierują nań lufy swoich FAMASów. Co on na to? Oczywiście "Damn" i pierzemy gości po mordach :)

Trzeba przyznać koleś ma nerwy ze stali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2008 o 17:55, wip_01 napisał:

@azure
gralem w W3 i ich nawet nie widziałem, ale muszę przyznać ze fajne i co najważniejsze
- smieszne dałaś ;)


trzeba pomęczyć jednostkę, tzn klikać na nią, to zacznie gadać takie cuda..

Hmm jeździec nietoperza:
Widzę twój dom... w płomieniach
Jaja mi się palą!

Władca Otchłani czy jak on się zwie, ma też genialne cudo, dość długie, więc zamieszczam to nagranie i tu macie:
http://www.wrzuta.pl/audio/xFyvQRt313/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2008 o 18:38, SlimPole napisał:

Trzeba przyznać koleś ma nerwy ze stali :D

Nerwy ze stali to ma Duke Nukem .Snake jest po prostu "true Hero" .Tak go przecież określa sam Kojima .Cwaniak ale humor ma i przejawia się on w każdej części .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, dobrze, że mi przypomniałeś ^^

Devil May Cry 3-> Demony napadają Dantego w jego Pizzerii, on je oczywiście rozwala, wychodzi na zewnątrz i pizzeria się wali. Dante się obraca i mówi: Ooooo, chłopaki, rozpirzyliście mi sklepik! Mam nadzieję, że za to zapłacicie!"

Jeszcze wcześniej podczas ataku w Pizzerii-> Po pokonaniu demonów, które, de facto, przybyły z Piekła Dante mówi: Zapowiada się piekielnie dobra zabawa!

Było tego znacznie więcej, ale zapomniałem ;P

No i nieśmiertelne zdania Minsca z BG2:
- Po oczach go Boo! Aggghhrr
- Nie ucz chomika dzieci robić (do dziś używam tego do pasującej sytuacji ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sporo fajnych tekstów pojawia się w Half-Life 2 i episodach. Głównie z ust głównego bohatera (xD),ale zaraz po nim przoduje Alyx. Kilka najciekawszych (choć najlepsze wrażenie robią,gdy widzi się sytuację w których padają):

"Men of few words,aren''t you?"

Po ostrej strzelaninie w Nova Prospekt: "Sorry it took so long to get here. It looks like you really could have used some help."

EP 1 po tym jak Dog zaproponował "podróż" vanem do Cytadeli: "Well, Gordon, unless you''ve got a better suggestion... He is a robot, he''s done the math. (szeptem) You did do the math right boy?" I ta rozbrajająca odpowiedź Doga, oczywiście przecząca xD

"You''re lucky you''ve got that hazard suit. This water''s nasty! Got room for two in there?"

Po Kleinercascie: "Is Dr. Kleiner really telling everyone to....."get busy"?"

Po zestrzeleniu Gunshipa: "Jesus, Gordon, you''re a real terror! Do you think it''s dead? Maybe you should whack it with your crowbar just in case."

EP 2 po tym jak Magnusson podziękował nam za rozprawienie się ze Striderami: "Wow, for a minute there, I thought you were gonna get a hug!"

No i Barney, przed naszym wejściem do Cytadeli:
"And if you see Dr. Breen, tell him I said f (odgłos zamykania się jednej z "łapek" Cytadeli) you!

I rebeliant w kanałach w których uciekaliśmy przed Combine:
"Be glad you''re not the guy they looking for. Poor bastard doesn''t stand a chance"
Biedny nieświadomy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2

(gdy Tekla nam już da jej gulasz pytamy sie o niego jeszcze raz)
(B)ezimienny - Mogę prosić o dokładkę?
(T)ekla - Nic już nie zostało.
B - Nawet mała miseczka?
T - Nawet mała miseczka.
B - Mogę wylizać garnek?
T - Ojj przestań!

Czy jakoś tak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapraszam pana magistra" Geralta w... Wiedźminie (szok co nie xD). Nie jest może jakoś strasznie śmieszny ten tekst, ale imho ma... Urok :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:58, Yaśko napisał:

Gothic 2

(gdy Tekla nam już da jej gulasz pytamy sie o niego jeszcze raz)
(B)ezimienny - Mogę prosić o dokładkę?
(T)ekla - Nic już nie zostało.
B - Nawet mała miseczka?
T - Nawet mała miseczka.
B - Mogę wylizać garnek?
T - Ojj przestań!

Czy jakoś tak to było

tylko ze skojarzeniami można się z tego śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Twierdza:
(wydając polecenie łucznikom rozkaz kopania fosy):
-Rozpoczynamy akcję: FOSA,
-KOPAĆ W IMIĘ ZWYCIĘSTWA

(wybierając jednostkę kopacza; do kopania tuneli)
-Wiesz, cierpię na klaustrofobię...

I najlepsze wg. mnie, czyli rozkazanie trebuszom wystrzelenia krowiej padliny, aby wywołać zarazę we wrogim zamku:
-Mam nadzieję że oni lubią wołowinę.
-Patrzcie - mućka leci.
-(wyjątkowo zdegustowanym głosem) Wystrzelcie to... coś?
-Boże, ale to śmierdzi....

Teraz cytat z Company of Heroes (uwaga, sporo mięsa, tym razem to nie wołowe), dokładnie nie pamiętam jak to szło, ale mniej więcej tak:

(oglądając wrak Tygrysa)
-Kapitanie, czy to nie ten szwab co zabił porucznika, i prawię pana?
-P**** się...
-Tak jest...

Gra Concquest: Wojny Pogranicza i audycje radia TNR między misjami równieżz pamięci, więc mało dokładnie:

(...) Na koniec krótkie ogłoszenie: kaplica niezbyt nadaje się do puszczania filmów, zwłaszcza TAKICH filmów jak w zeszły piątek. Kapelan (tu pada nazwisko, którego nie pamiętam) jest zdegustowany i zszokowany. (głos kapelana) -JESTEM ZDEGUSTOWANY I ZSZOKOWANY!!! (z powrotem głos prezenterki) A zatem panowie dajcie spokój.

A teraz garść cytatów z gry którą każdy zna:
(Zaczepiając pijaka) -Co się k*** gapisz, koziojebco chędożony?
(zaczepiając przechodnia) - Wszędzie tylko korupcja i korupcja, GDZIE JEST PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ JA SIĘ PYTAM?
Ogólnie z tej gry można tysiące fajnych cytatów, nie starczy tu miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:09, DJ Szlafrok napisał:

@Deejay
Ironia, ironia...


No co Ty? ;)
Szkoda że w moim poście jej nie dostrzegłeś... ;]

BTW najlepsze teksty odchodzą w serious sam ;D Teraz nie przytoczę, ale warto pograć chociażby dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no i zapomniałem o przegenialnym dialogu z EP 2 pomiędzy dwójką rebeliantów na temat broni:

- So, ever used an AR-2 before?
- AR-2... no, but an AR-3, sure, plenty of times.
- There''s no such thing as an AR-3.
- Well, you see, the city was lousy with AR-3s.
- No it wasn''t, do you know what the secondary fire on the AR-2 does? It kills hunters, how did you city folk kill hunters?
- Well we sure as heck didn''t use guns, we would wrestle hunters to the ground with our bare hands! I would get ten, twenty a day, just using my fists.
- So when you''re out in the field you''re going to be punching hunters?
- Out in the field? I''m not going out in the field, I''m a radio operator!
-Leave, you don''t need to be here, and I''m not going to continue the lesson until you leave.
- I''m stayin'' right here!
- I am serious, Leave!

I z innej beczki World In Conflict, nie pamiętam dokładnie zajścia,ale jeden z żołnierzy odmawiał wykonania rozkazu słowami:
"Sir, pie*rzę Pana" xD
Cóż szacunek dla wyższych rangą musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się jeszcze jeden dialog z Company od Heroes (dodatek). Sytuacja taka: dwóch braci, Niemcy oglądają na bezkresnym, czystym niebie masę, wręcz SETKI, spadochronów brytyjskich (początek operacji Market Garden). Może nie brzmi to zabawnie, ale ale trzeba by zobaczyć ten dialog żeby w pełni zrozumieć ironię...

-Wrześniowy śnieg..
-I to w taki ciepły dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze teksty z Wiedźmina !
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,96345,sortuj,sm,st,96342,pozycja,4,Wied%C5% BAmin_-_Najlepsze_teksty_z_gry%2C_cz.1
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,96347, sortuj,sm,st,96345,pozycja,2,Wied%C5%BAmin_-_Najlepsze_teksty_z_gry_-_cz.2

ostrze gam przed dość wysoką wulgarnością. Kto w Wiedźmina grał ten wie :P

...

Geralt do Triss
- Masz racje, polityka i seks sprowadzają się do jednego.. do piepr... :D

Szczera prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie rozśmieszyl chyba najbardziej text z Gothica 1, a konkretnie wyzwanie do walki jakiegoś najemnika.

moim celem bylo sprowokowac najemnika, aby zmierzyć się z nim na arenie, a wyszlo coś takiego:

-Podobno twój ojciec zabawial się z owcami
-No cóż, krążyly takie sluchy

śmieszniej brzi gdy gralo się w grę, ale większość chyba to zna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teksty w polskiej wersji Fallout Tactics pojawiające się nad głowami postaci czasami rozwalają, ale nie zamieszczę ich, bo dość sporo w nich wulgaryzmów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:49, Aragloin napisał:

Brothers in Arms:
Legget, radiooperator mówi o radiu:
"Nie działa gówn*o", oraz" mamy przeje****

Nic śmiesznego zwykłe wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować