Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relic myśli o nowym Homeworldzie

64 postów w tym temacie

LOl jeśli dla was ME to żal, to nawet nei będę z wami rozmawiał, dla mnie to najlepsza gra jaka do tej pory wyszła, nie mówię, tu o systemie walki, bo to mnie gó.. obchodzi, dla mnie liczy się tlyko przygoda i opowieść a tu była wprost nieziemska jak z bardzo dobrej książki, może się wam nie podobać ok, ale nie szukajcie w każdym atucie gry słabych punktów bo żałośnie to wam wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 09:35, marek5mln napisał:

LOl jeśli dla was ME to żal, to nawet nei będę z wami rozmawiał,

Ten wielki "LOL" na początku twojej wypowiedzi mnie też jakoś zniechęca do rozmowy z tobą.

Dnia 25.11.2008 o 09:35, marek5mln napisał:

dla mnie to najlepsza
gra jaka do tej pory wyszła,

Ile gier na oczy widziałeś? Ja sporo gram w sumie od początku lat 90 i widziałem już wiele w tym przemyśle. Mam więc stosowny materiał do porównań - a ty?

Dnia 25.11.2008 o 09:35, marek5mln napisał:

nie mówię, tu o systemie walki, bo to mnie gó.. obchodzi,

Jasne, taki drobny i nieistotny pikuś w shooterze...

Dnia 25.11.2008 o 09:35, marek5mln napisał:

dla mnie liczy się tlyko przygoda i opowieść a tu była wprost nieziemska jak z bardzo
dobrej książki,

Jak wcześniej - ile książek przeczytałeś? Czytałeś chociaż książki z uniwersum Mass Effect?

Dnia 25.11.2008 o 09:35, marek5mln napisał:

może się wam nie podobać ok, ale nie szukajcie w każdym atucie gry słabych
punktów bo żałośnie to wam wychodzi.

Natomiast ty myśl zanim napiszesz zdanie takie jak powyższe. "Słaby punkt atutu" to oksymoron, jako że atuty to nic innego jak mocne punkty. Wraz z innymi dyskutantami podaliśmy ci powody, dla których ta gra jest słaba. Cały twój post natomiast ogranicza się do "LOL, wiem najlepiej wiec STFU nooby!!!1111". Wybacz, ale takie zachowanie zalatuje na kilometr dzieckiem neo. Jeśli nie umiesz dyskutować na poziomie, to łaskawie w ogóle nie zabieraj głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 10:46, Miśkov napisał:

To jest temat o Homeworld 3, czy o LOL,ach i wadach/zaletach Mass Effect?


To gra już wyszła. :P
Ja rozumiem kolegów którzy podobnie jak ja mają sentyment dla serii i nie chcą dostać efektonej wydmuszki ala Mass Effect (rpg roku, litości). Ale myśle że nie ma co się martwić w końcu rts to czysto pecetowy gatunek i Relic jest tego świadomy, mam nadzieje jednak że z tą cześcią doczekam się lepszego wsparcia dla modów no i ograniczenia floty z H2 też powinno zniknąć. BTW przypomniało mi się jak wydano Cataclysm i duża część polskich magazynów pisała że to najtrudniejsza gra jaka wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest szansa, że relic nie pójdzie tą samą drogą co bio ware, bo nie jest pod skrzydełkami EA. poza tym strategie trudno jest ukonsolowić.
ludzie, kiedy ostatni raz bio ware zrobiło dobrego erpega? KOTOR, ale to było już tak dawno, że pewnie zapomnieli jak to się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak powiedziałem jesteś żałosny i nie będę rozmawiał, gram tak samo od hmm gdzies tak 95r. grałem w większość gier jaka wyszła na przestrzeni tych lat, no oczywiście nie we wszystkie, bo nie wszystkie mi się podobały, do książek przyznaje się, dużo nie czytałem, w większości czytam fantastyczneale i nie tylko. sapkowskiego, to wiadomo Wiedźmin ale też fajna jest trylogia o Reynevanie, tolkien to każdy wie o co biega, Twórczość Kossakowskiej "Siewca Wiatru no i jeszcze Saga o ludziach Lodu ale nie pamietam autora, no moze jeszcze pare by się znalazło.

I jak dla mnie ME to najlepsza gra tego typu jaka do tej pory wyszła, tak samo uważam ja i duże grono moich kumpli, kupiłem juz książkę dotyczącą przygód sprzed wydarzeń w grze i mam zamiar kupić drugą część i z niecierpliwością czekam na ME2, tak samo jak moi kumple, możesz uważać, że coś nei tak ze mną, bo pewnie tak sobie myślisz, ale dla mnei to najlepsza gra do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha dodam jeszcze tylko, że nie interesują mnie typowe rpg, dawno mi się znudziło, a właśnie ME jest tym czymś co owiele bardziej mnie przyciągneło, niż typowy rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to oficjalne ogłoszenie na temat HW3 będzie gdzieś w przyszłym roku. A do tego czasu pozostaje tylko I wyłącznie czekać. Dobrze ,że po drodze Starcraft 2 i DOW2 wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 13:16, marek5mln napisał:

aha dodam jeszcze tylko, że nie interesują mnie typowe rpg, dawno mi się znudziło, a
właśnie ME jest tym czymś co owiele bardziej mnie przyciągneło, niż typowy rpg.


No bo to nie jest rpg tylko gra z elementami rpg no i jeśli chodzi o klimat space opery to bezapelacyjnie przegrywa z Advent Rising.

>Według mnie to oficjalne ogłoszenie na temat HW3 będzie gdzieś w przyszłym roku. A do tego czasu pozostaje >tylko I wyłącznie czekać. Dobrze ,że po drodze Starcraft 2 i DOW2 wyjdą.

DOW2 wygląda fajnie ale S2 jakoś mnie nie przekonuje zwłaszcza ten podział na 3 części/epizody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeżeli plotki okarzom się faktami, Relic ma szansę wskrzesić Homeworlda!!! Ja osobiście jestem fanem ich gier( co widać po avatarze). Jeszcze jedno: " GEARS OF WAR RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 13:42, nikuluGOW napisał:

Wydaje mi się, że jeżeli plotki okarzom się faktami, Relic ma szansę wskrzesić Homeworlda!!!
Ja osobiście jestem fanem ich gier( co widać po avatarze). Jeszcze jedno: " GEARS OF
WAR RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja pozwolę sobie napisać komentarz, a właściwie to po to by jednak przesunąć ciężar dyskusji z GoW, LoL, konsol, i ilości przeczytanych książek (trochę mnie przeraża kiedy ktoś potrafi wyliczyć książki jakie przeczytał i jest to dowód na ilość ... ech)..

Homeworld to gra, która jak i dla wielu była i jest wyznacznikiem tego co powinno sobą reprezentować coś co chce być grą taktyczną... Fakt, C&C przy tym wydaje się być prostackie wręcz co niekoniecznie jest atutem w sprzedaży ale jak już ktoś tu powiedział: za każde pieniądze, ba znowu postawię windowsy na swoim kompie byle by zagrać w następną część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 13:04, marek5mln napisał:

tak jak powiedziałem jesteś żałosny i nie będę rozmawiał, (...)

Cóż, to zmienia postać rzeczy... Nieważne, że ME przeszłaby tresowana małpa z opaską na oczach... Nieważne, że już podczas wykonywania drugiej misji pobocznej schematyczność, powtarzalność i brak inwencji bije po oczach... Nieważne, że walka nawet na wyższych poziomach trudności nie sprawiłaby zbyt dużego kłopotu ośmiolatkowi... Nieważne, że za rok od tej pory większość graczy na wspomnienie nazwy ME zrobi dziwną minę i powie "a, tak, faktycznie było coś takiego"... To wszystko jest nieważne, bo ty i twoi kumple uważacie, że ME jest najlepszą wydaną do tej pory grą na świecie. Rzeczywiście nie zniżaj się do poziomu takiego żałosnego robaka jak ja - nie jestem godzien twojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, weś daj se spokój, Halo 3 juz jest prościejsze, od Mass effect, na najwyższym poziomie.

Ale to akurat, mnie mało obchodzi, nawet na całą grę, może być do zabicia 20 osób i tak mnie to nie obchodzi, najważniejsza jest przygoda opowiedziana w grze nic innego dla mnie się nie liczy, ja uwielbiam gry opowiedziane w sposób filmowy. Więc, to co dla ciebei jest beznadziejna dla drugiego jest wyjebiste, więc skończ, oczerniać ta grę, bo równie dobrze, moge zacząć tak samo mówić o twoich ulubionych grach, podaj tlyko tytułi zaraz zacznę wytykać błędy, więc prosze daj se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować