Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drastyczny spadek WotLK-a

24 postów w tym temacie

Kto chciał mieć od razu to już kupił. Reszta sobie spokojnie nabija poziomy,czeka na spadek cen lub na dodanie głównego złego i paru innych instancji.

A może już nikt go nie kupi ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki drastyczny spadek? Ludzie, kto wymyśla te news''y. Logiczne jest, że ten kto chciał już dawno zakupił grę. W końcu sprzedało się ponad 2.8 miliona w pierwsze 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że WOTLK istnieje tylko w wersji na PC. I tak odniósł gigantyczny sukces. A co do drastycznego spadku - po dwóch milionach kopii w pierwszym dniu, wzrostu to ja raczej nie przewidywałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Kto chciał to po prostu kupił, i to raczej dlatego że ma już podstawkę i pierwszy dodatek. Jako osobna gra WOTLK nie poradziłaby by sobie nawet kiepsko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym już można kupić online bez wybierania się do sklepu. Wystarczy wejść na stronę bliza zapłacić i ściągnąć klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 12:55, TobiAlex napisał:

Jaki drastyczny spadek? Ludzie, kto wymyśla te news''y. Logiczne jest, że ten kto chciał
już dawno zakupił grę. W końcu sprzedało się ponad 2.8 miliona w pierwsze 24h.



Wiadomo, ale nie ma błędu w newsie, to, że sprzedał się dodatek w paru milionach egzemplarzy w jednym tygodniu, nie oznacza, że nie może w następnym spaść z "top" listy sprzedających się. No i sprawa jest oczywista, że określenie drastyczny jest jak najbardziej na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff... Dziwny tytuł newsa. Przecież osoby, które w WoWa są już zaawansowane kupiły go w ciągu pierwszej doby , a reszta... Jak ktoś zaczyna, to logiczne, że na samym początku (póki nie ma nowego Battlechesta) WotLK nie kupi, przecież wystarczy pomyśleć, prawda?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boze jacy z was zalosni fanboye wowa... co z tego ze juz 10 osob napisalo ta oczywista przyczyne spadku w rankingu, trzeba to napisac 11 raz zeby nikt przypadkiem nie pomyslal ze wow nie jest fajny i najlepiej do tego nawrzucac na autora newsa za to ze uzyl stwierdzenia "spadek" w stosunku to wotlk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę jako 12 choć w WoWa grałem może niecałe trzy miesiące. Każdy dodatek do każdego MMO sprzedaje się przez pierwsze 5-10 dni max, a potem kto chciał to go już ma i tyle.

HorrorNBS - to, że ktoś lubi WoWa i się nim podnieca nie czyni go automatycznie żałosnym. Trzeba szanować ludzkie pasje. Żałośni to są moim zdaniem ludzie, którzy mają tak niską samoocenę, że muszą się dowartościowywać obrażając innych bez powodu.

A wracając do tematu. Skończyłem to Call of Duty i imho żadna rewela. Chyba, iż multi nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 16:16, HorrorNBS napisał:

boze jacy z was zalosni fanboye wowa... co z tego ze juz 10 osob napisalo ta oczywista
przyczyne spadku w rankingu, trzeba to napisac 11 raz zeby nikt przypadkiem nie pomyslal
ze wow nie jest fajny i najlepiej do tego nawrzucac na autora newsa za to ze uzyl stwierdzenia
"spadek" w stosunku to wotlk...


to kto inny jest tu żałosny, ale nie powiem kto, zeby prawda o własnej osobie nie popsuła ci dnia. ;p Wiesz, tak sie składa, ze wszedzie właśnie tak wygladaja kometarze... 50 osób musi ci powiedziec dokładnie to samo, zebys w koncu mogl przeczytac cos faktycznie wnoszącego do tematu. Święte prawo piszących, no zgodzisz sie, nie? Ale skoro zjawisko dotyka własnie wowa...uuu to niezaprzeczalny dowód na załosne fanboystwo komentujących. chylę czoła przed kolejnym "miszczem" :\

a żeby nie było offtopa: Rzesza fanów wowa kupiła dodatek zaraz po premierze, a reszta bedzie sobie powoli dokupywac... wiec statystyka mnie jakos szczegołnie nie dziwi ;p

ps. wszystkich urażonych agresja wypowiedzi przepraszam, ale dla takich matołków normalnie nie mam cierpliwosci.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak można przekonać się po tym rankingu, WoW ma tylko zatwardziałych fanów.

Ot, w pierwszym tygodniu zakupiła Lich Kinga masa osób, a w drugim nie jest nawet w dziesiątce. Ale co się dziwić - tytuł ten jest skierowany tylko na PC, a gaming na konsolach jest znacznie bardziej popularny w UK od PeCetowego. Lider z ubiegłego tygodnia, czyli World at War zachowało pierwsze miejsce. Sam na pewno też przyczyniłbym się do tego wyniku, ale niestety brak kasy daje się w oznaki i nie jestem sobie pozwolić na zakup tej pozycji. Powrót gier na Wii był spodziewany, a czwarte miejsce NFS jest spowodowane tylko tym, że Undercover jest sygnowany logiem Need for Speed - sama gra jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 16:25, bora napisał:

To ja napiszę jako 12 choć w WoWa grałem może niecałe trzy miesiące. Każdy dodatek do
każdego MMO sprzedaje się przez pierwsze 5-10 dni max, a potem kto chciał to go już ma
i tyle.


Bullshit, inaczej nie byłoby tyle ludu w nowych lokacjach. TBC w pierwszym miesiąciu sprzedaży kupiło jeszcze 1,1 mln osób w porównaniu do dnia premiery (2.4 mln) i z pewnością jeszcze cała masa osób przez kolejne dwa lata gry (był przecież dodawany do również cieszącego się zbytem Battlechesta, wiele osób kupiło go też dopiero po obniżce ceny i kiedy gildie już w miarę opanowały content). W przypadku WotLK wynik ten prawie na pewno będzie jeszcze lepszy, ze względu na powrót do korzeni i fantastyczny design questów i Northrendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować