Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - nowa galeria

85 postów w tym temacie

Textury za ostre a poza tym to postacie wygladaja jakby byly doklejone do obrazka ^^
Pewnie tworcy mieli za slaby sprzet by wlaczyc cieniowanie :P

Tak pozatym to czekamy bo zapowiada sie fajna giera ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie co wy gadacie że trzeba bedzie miec hiper sprzety. Ja ma semponoka 2800 GF6600 i 768 ramu i mi wszystkie gierki chodzą na wyższych ustawieniach. Tak samo było z Quakiem4 aby miec radośc z tej gry to trzebaby miec super kompa a nie prawda. Nie przejmujcie sie ze ktoś wam pisze aby odpaic Gothica3 trzeba bedzie miec Radeona 1800 lub GF7800gt i 1GB ramu i procesorek 3Ghz. Ludzie poczekajcie aż gra wyjdzie to wtedy zaczniecie sie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kompa dopiero kupuje pod koniec roku bo wczesniej nie bede potrzebował nowego i taksobie mysle ze dopiero wtedy zagram sobie, no bo przeciez nie bede rwał włosow z głowy zeby nowy sprzet kupic bo po prostu teraz mnie na to nie stac a rodzice juz mnie nie sponsoruja a praca na wekendach przynosi mi niewiele kasy ale mam za co zyc przez cały nmiesiac.
A tak pza tym tom fan gothica wielki i mam nadzieje ze nie bedzie on podobny do morrowinda bo kurde straci swoj klimat, a system walki ten nowy ma byc cos ala morrowind
zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ta ostroscia to nie idzie mi o to ze maja duza rozdzialke tylko o to ze sa takie konstrasty na nich ze az oczy bola od patrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetna grafika ale na milion % niepójdzie na moim ukochanym:P Gforce 4MX440:D i do tego 264 RAM wiec ja zaten czas pozbieram na sprzęt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podobają wam się te screeny? :| Grafika według mnie nie ma nawet startu do Morrowinda, stylizacja jest okropna. Że już o cieniowaniu nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz do Morrowinda nie ma co porównywać bo wyszedł dawno i wtedy kiedy wyszedł raczej tez nie powalał grafiką. Co innego Oblivion z nim chyba nikt niema szans ( no może FarCry 2 jeżeli go może zrobią )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie miał kosmiczne wymagania to chyba sobie nie pogram na moim GF440MX, bo 2 chodziła płynnie.
Tylko żeby w Gothicu3 nie zabrakło tego gothicowego klimatu.Tak na marginesie G1 przeszedłem 30 razy a G2 tylko 12 razy z dodatkiem:) Pozdrowienia dla gothicmanów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tekstura podloza jest fatalna i niestety screeny tracą przez to urok. A co do grafy...gralem w Guildwars...miejscami po prostu grafa wypas! A giera smiga na slabych kompach! Po prostu super silnik - ekstra grafa, szybko dziala itp... W guildwars wygladalo to nawet nieco podobnie jak w zyciu-dalekie obiekty to jakies gify chyba byly rozmazane, (wiadomo ze jak cos jest daleko daleko to sie rozmazuje) przez co nie zajmowalo to duzo procka czy pamieci. Mogliby o tym pomyslec, az dziw ze bylekto wpadnie na taki pomysl, a oni maja stado programistow i nie moga tego zrobic...:P
Faktycznie, wszystko jest jasne takie, cienie slabe, a postacie wygladaja na plastikowe. Stworki niezle wygladaja, ale jakoś sztucznie, i to tez wina wlasnie otoczenia, ktore tez malo naturalnie wyglada. Chociaz Gothic I czy II nie mial takich tekstur jak tu, to wg mnie lepiej to wygladalo...przynajmniej na screenach, nie wiadomo co to bedzie na zywca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia, grafika, wszystko śliczne... a i tak zapewne nie dorówna fabułą czemuś tak "strasznie brzydkiemu" jak Xenogears. I co jest lepsze? G3 czy Xenogears? Wg mnie to drugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale grafika to grafika a dlamnie liczy sie przedewszystkim fabula i grywalnosc. Na marginesie to ostatnio wrocilem do BLOOD''a 2 (ktos go jeszcze pamieta?) i ta gra moim zdaniem dalej wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować