Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Teledysk do "Still Alive" nie taki "osom" jakbyśmy chcieli

55 postów w tym temacie

A mnie zastanawia jakim cudem Ubisoft zarabia na piosence nagranej przez EA Records do gry wydanej przez EA. To chyba raczej EA próbuje do końca wydrenować kieszenie ludzi, związku z Ubisoftem nie widzę ani w teledysku, ani w produkcji.

Pomijając to, teledysk byłby znacznie przyjemniejszy gdyby nie wszędobylskie flary mające maskować niedoskonałości, wszystko się błyszczy i świeci, sama piosenka zaś bardzo przyjemna. Oznaczenie 18+ również nie wiem skąd się wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nie Ubisoft wydaje Mirrors Edge, tylko EA, więc powinno być "Wydaje się, że EA wyczuło okazję do dalszego zarabiania na wykorzystywania dzieła Miskovsky..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, totalna przesada. Przecież teledysk nie musi być taki super, sam track jest osom. Zresztą teledysk mi się całkiem podoba. A czego się spodziewaliście ?? Kręcenia tyłkiem i biustem podczas latania po dachach i w tle tancerek jeszcze bardziej kręcących swoim sprzętem?? Czy wręcz przeciwnie full efektów (no i boobsy też, boobsy muszą być ) i...co?? No nie wiem. Ja nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie wiem czemu, ale jak zobaczyłem tytuł "Still Alive" pomyslalem o Portalu, gdzie ten utwór po prostu wymiata. A tu to bida panie bida ;] Ale koneserem muzyki nie jestem, wiec się pewnie nie znam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze co juz wiele osób wspomniało EA Recordings a nie Ubisoft, po drugie skąd oznaczenie 18+ (nawet 2+ byłoby za wysoko), po trzecie co to za nudny kawałek, brzmi jak country zrzynka z Within Temptation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:10, Buc-u napisał:

Hmmm... Nie wiem czemu, ale jak zobaczyłem tytuł "Still Alive" pomyslalem o Portalu,
gdzie ten utwór po prostu wymiata. A tu to bida panie bida ;] Ale koneserem muzyki nie
jestem, wiec się pewnie nie znam ;P

znasz się, znasz.. skoro potrafisz rozróżnić piękno od tandety to nie może być inaczej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wysypuje grch na podłogę>
<podwija nogawki>
<klęka na grochu>
<okłada się batem po plecach>
Przepraszam - oczywiście chodziło o EA, a nie o Ubi. Ubi nie ma nic wspólnego z Mirror''s Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego teledysku prędzej spodziewałbym się po Edycie Górniak, a nie po zachodniej piosenkarce. Nawet dopiero zaczynającej karierę zachodniej piosenkarce...

Zaitsev, teledysk jest w porządku. Pozatym Szwecja raczej leży na północy, a Lisa zaczęła karierę 7lat temu. Ehh coś z rana nietęgi jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----> Zaitseva
Nie Ubisoft tylko EA, wstydził byś się takie glupoty pisać:)

Co do samego teledysku to jest on "taki sobie" ale melodia jest bardzo wpadająca w ucho, każdy kto w ME grał na pewno przez długi czas będzie pamiętał tą melodię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do teledysku, którego notabene nie widzę, bo nie widzę tutaj żadnych filmików od wczoraj, na co nie pomagają także aktualizacje kodeków, ale kojarzę z GS-ów co niektórych, jest raczej taki se - mogli zastosować wyłącznie sceny przerywnikowe z gry i efekt byłby znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:30, Thompson napisał:

mogli zastosować wyłącznie sceny przerywnikowe z gry i efekt byłby
znacznie lepszy.

Pomyślałem o tym samym - w pamięci zostaną mi trailery ME, w których wręcz perfekcyjnie dopasowano muzykę do tego co dzieje się na ekranie - widać działanie odwrotne jest znacznie trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:25, młotekk napisał:

Takiego teledysku prędzej spodziewałbym się po Edycie Górniak, a nie po zachodniej
piosenkarce. Nawet dopiero zaczynającej karierę zachodniej piosenkarce...


Zaitsev, teledysk jest w porządku. Pozatym Szwecja raczej leży na północy, a Lisa zaczęła
karierę 7lat temu. Ehh coś z rana nietęgi jesteś :P

Przymiotnik "zachodni" funkcjonuje w języku polskim także jako określenie czegoś pochodzącego z europejskiego kraju rozwiniętego bardziej niż Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować