Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Teledysk do "Still Alive" nie taki "osom" jakbyśmy chcieli

55 postów w tym temacie

Musze przyznać jedno... Ten Player który ostatnio używany jest w newsach gram.pl jest jakiś totalnie beznadziejny... Nie wiem czemu, ale każdy filmik z niego ładuje mi się dosłownie godzinami... Jakoś z Youtube''em czy Gametrailers nie mam takich problemów. Sam nie wiem czym to jest spowodowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:38, Mrocz napisał:

Musze przyznać jedno... Ten Player który ostatnio używany jest w newsach gram.pl jest
jakiś totalnie beznadziejny... Nie wiem czemu, ale każdy filmik z niego ładuje mi się
dosłownie godzinami... Jakoś z Youtube''em czy Gametrailers nie mam takich problemów.
Sam nie wiem czym to jest spowodowane :/


Bo gram.pl ma "elo" player który nie sprawdza jaką masz prędkość łącza tylko odpala się od razu a serwer z filmami nie jest wydzielony tylko jest ten sam co sklep, irc, forum :)

A co do teledysku, spoko. Sam "thame" utwór jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teledysk zaiste kiepski.Kawałek jest tak 8/10 a teledysk,no niech będzie 4/10.Pani Lisa niech zmieni stylistę,bo z takim ubiorem i fryzurą to może się co najwyżej lansować na festiwalu w mrągowie.Zmiana stylisty od wczoraj.A EA dalibóg, mogłoby sypnąć kasy na teledysk trochę bardziej,moment od 56 sekundy jest mega kczowaty, później powtórka 1:18,dodatkowo ten kiczowaty postprocessing,pęknięcia,wolumetryki.Normalnie platynowa siedemnastka disko polo laif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:50, prabab napisał:

Still alive jest tylko jedno i jest w Portalu ;).

Pod tym się podpisuje obiema rękami. Aż się przestraszyłem jak mi ta baba tu na teledysku zaczęła wyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gdzież tu jakikolwiek zawód? To wokalistka zawodzi (w sensie - jęczy) i teledysk świetnie do tego pasuje - znaczy jest równie słaby co piosenka. Przy tym banalny, przewidywalny i prosty jak budowa cepa.

Właściwie jedyne, co w samym utworze brzmi dobrze, to tło muzyczne - szkoda, że drugoligowa pop-gwiazdka zagłusza je swoimi jękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:50, prabab napisał:

Still alive jest tylko jedno i jest w Portalu ;).


Otóż to ;-)
Jak przeczytałem tytuł od razu pomyślałem, że chodzi o piosenkę z Portala. Świetne zakończenie gry, najpierw szok, a potem banan na twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też w pierwszej chwili myślałem że powstał teledysk do "Still Alive" z Portala :D ale na szczęście pomyliłem się zresztą ten teledysk potwierdza moją regułę że nie warto oglądać teledysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teledysk w sumie nie byłby taki tragiczny, gdyby zabrać jej tą balową kieckę i ubrać jak laskę z Mirror''s Edge i kazać zrobić parę fajnych skoków.

Do tego kilka fajnych pościgów po dachach, trochę strzelaniny może i już- kolejny spektakularny teledysk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam czytać, że coś z tym teledyskiem nie bardzo, że spodziewano się więcej... z niepokojem odpalam utwór... ufff, wygląda to kiczowato, ale to nie "Still Alive" z Portala. Legenda nie umarła. [Uwaga do samego siebie] Zapamiętać, że "Still Alive" to dzieło Jonathana Coulton, a śpiewa Ellen McLain [/uwaga do siebie].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko głupi teledysk, co to ma do gry? Że co będzie przez to gorsza?
Poza tym nawet nie słyszałem o tym że ma wyjść taki teledysk ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:18, Lord Ya napisał:

ufff, wygląda to kiczowato, ale to nie "Still Alive" z Portala.


Też się wystraszyłem, ale na szczęście z Portalem po za tytułem piosenki nie ma to nic wspólnego :) Szkoda tylko, że dzielą ten sam tytuł. Nie wiem, może to jakiś specjalny zabieg mający na celu zwiększyć zainteresowanie ludzi? Chyba zdecydowanej większości graczy "Still Alive" kojarzy się jeśli już, to z zakończeniem i milutką piosenką w Portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:18, deuser napisał:

> Hmmm... Nie wiem czemu, ale jak zobaczyłem tytuł "Still Alive" pomyslalem o Portalu,

> gdzie ten utwór po prostu wymiata. A tu to bida panie bida ;] Ale koneserem muzyki
nie
> jestem, wiec się pewnie nie znam ;P
znasz się, znasz.. skoro potrafisz rozróżnić piękno od tandety to nie może być inaczej
:]



Sciuz me, ale słyszałeś o czymś takim jak gust? Nie?? Wiedziałem... Stąd pseudo-mądra wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:38, Mrocz napisał:

Musze przyznać jedno... Ten Player który ostatnio używany jest w newsach gram.pl jest
jakiś totalnie beznadziejny... Nie wiem czemu, ale każdy filmik z niego ładuje mi się
dosłownie godzinami... Jakoś z Youtube''em czy Gametrailers nie mam takich problemów.
Sam nie wiem czym to jest spowodowane :/


A ja mam akurat dokładnie na odwrót. Wcześniejszy player ładował mi godzinami, a ten działa świetnie. Strange. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować