Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Toshiba Qosmio X300-13O w polskich sklepach

11 postów w tym temacie

# 5-głośnikowy system dźwiękowy Dolby Home Theather (dwa wysokotonowe, dwa basowe i subwoofer);

No nieźle, a średniotonowe głośniki pies zeżarł? Podejrzewam błąd i zamiast głosników basowych miało być 2 wysokotonowe, 2 średniotonowe i subwoofer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5-głośnikowy system dźwiękowy Dolby Home Theather (dwa wysokotonowe, dwa basowe i subwoofer);

jak kolega wyżej zauważył tu jest błąd... "dwa basowe i subwoofer" - to nie to samo? :/ Bo chyba subwoofer to właśnie jest bas IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde
Delegat
26.11.2008, 13:36
Czemu toshiba laduje do takich lapkow matryce o tak zalosnej rozdzielczosci . 1440x900 na 17 cali to imo za malo.

Jakie za mało? Miałeś kiedyś monitor 17''? Ja mam 19'' i taką rozdzielczość która jest i tak wysoka. 17'' to MAX 1280x900 max lub 1024x900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grubis >Jakie za mało? Miałeś kiedyś monitor 17''? Ja mam 19'' i taką rozdzielczość która jest i tak wysoka. 17'' to >MAX 1280x900 max lub 1024x900

Za tą cenę rozdzielczość jest za mała. Ty miałeś standardowe rozdzielczości - fajnie. Są większe rozdziałki na 17''. Chociażby niektóre modele Dell''a - 17 cali i 1920x1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna rzecz. Ale dwie sprawy: cena i czas pracy na bateriach. Półtora godziny będzie bardzo dobrym wynikiem.
A moim zdaniem - kupowianie laptopa przede wszystkim do grania to czysty bezsens. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować