Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 przeżywa najlepszy okres w historii

46 postów w tym temacie

No i fajnie . Niech sie Xbox rozwija , dobrze ze jestem jego posiadaczem ;>
Czekam z niecierpliwościa na jakies nowe konsole HANDHELD bo PSP i NDS mnie nie interesuje. PSP mialem pobawilem sie , sprzedalem. NDS ogolnie jest za slaby sprzetowo. Mam nadzieje ze jakas konsolka przenosna od microsoftu sie zjawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) jak Xbox 360 doskonale potrafią przykuć uwagę wszystkich domowników zarówno w trakcie świąt, jak i długo po nich.

Taa, mój X360 przykuł uwagę domowników i to 3 razy. Rak jak się popsuł, drugi raz jak się popsuł i trzeci raz jak się... popsuł. Święta przeżyłem w dość miłej atmosferze sprzedając konsole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:37, master962 napisał:

niech się lepiej pochwalą ile sprzedali konsol np. w Japonii :]


Niedawno się chwalili. Jakiś miesiąc temu było info, że w Kraju Kwitnącej Wiśni X360 sprzedawał się lepiej niż PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się sprzedawać to fakt.
Jednak jeśli brać pod uwagę ogólną sprzedaż w Japonii to i tak PS3 na razie tam wygrywa.

Gratuluję Microsoftowi bo Xbox360 to świetna konsola przy której można się świetnie bawić. Jednak nie wiem czemu M$ się tak chwali sprzedażą w Europie skoro nadal Polaków ma w głębokim poważaniu.

Sony przynajmniej pamięta o Polsce, niedawno w newsie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimos no jesli nie zauwazasz roznicy miedzy wpsprzedaniem wszystkich konsol a lepsza sprzedaza...

Wyniki sprzedazy w Japonii z listopada:

Wii - 31000
DSi - 81000
PSP - 46000
PS3 - 23000
360 - 8600
NDS - 7300
PS2 - 6000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:26, Grubis napisał:

No i fajnie . Niech sie Xbox rozwija , dobrze ze jestem jego posiadaczem ;>
Czekam z niecierpliwościa na jakies nowe konsole HANDHELD bo PSP i NDS mnie nie interesuje.
PSP mialem pobawilem sie , sprzedalem. NDS ogolnie jest za slaby sprzetowo. Mam nadzieje
ze jakas konsolka przenosna od microsoftu sie zjawi ;)


kup sobie karte graficzna za 2000pln, postawisz sobie na biurku i bedziesz mogl z duma powiedziec ze masz cos lepszego sprzetowo niz ma x360, ps3, psp czy ds...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to musiałem przegapić bo konsolami to tak z doskoku się interesuję :) zresztą trochę wydaje mi się dziwne aby X360 w Japonii sprzedawał się lepiej niż PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 15:12, master962 napisał:

to musiałem przegapić bo konsolami to tak z doskoku się interesuję :)


Nie to, że cały czas się tak sprzedaje - liczby z listopada masz powyżek. Ale jak tylko była chwila, że szło im lepiej, to nie omieszkali się pochwalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 15:02, EmperorKaligula napisał:

> No i fajnie . Niech sie Xbox rozwija , dobrze ze jestem jego posiadaczem ;>
> Czekam z niecierpliwościa na jakies nowe konsole HANDHELD bo PSP i NDS mnie nie
interesuje.
> PSP mialem pobawilem sie , sprzedalem. NDS ogolnie jest za slaby sprzetowo. Mam
nadzieje
> ze jakas konsolka przenosna od microsoftu sie zjawi ;)

kup sobie karte graficzna za 2000pln, postawisz sobie na biurku i bedziesz mogl z duma
powiedziec ze masz cos lepszego sprzetowo niz ma x360, ps3, psp czy ds...


A jak namaluje na obudowie PC znaczek Sony to będę miał PS4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 15:16, MisioKGB napisał:

A jak namaluje na obudowie PC znaczek Sony to będę miał PS4 ?


nie, moja wypowiedz miala na celu pokazanie ze dyskredytacja DSa za jego mozliwosci sprzetowe jest nie na miejscu. Najwazniejsze sa gry, a nie to co ma sie w obudowie. A akurat DS ma cholernie obszerna game gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiektywizm tego serwisu powala na kolana xD

Hej, hej czy w siedzibie gram stoi złoty Xbox, do którego można się pomodlić w potrzebie? >.>

Szkoda tylko, że ludzie pobierający info. wyłącznie stąd mają troszkę krzywe / fałszywe spojrzenie na rzeczywistość.

Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować