Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 przeżywa najlepszy okres w historii

46 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 15:26, EmperorKaligula napisał:

> A jak namaluje na obudowie PC znaczek Sony to będę miał PS4 ?

nie, moja wypowiedz miala na celu pokazanie ze dyskredytacja DSa za jego mozliwosci sprzetowe
jest nie na miejscu. Najwazniejsze sa gry, a nie to co ma sie w obudowie. A akurat DS
ma cholernie obszerna game gier ;]


Masz rację :).

Zbaczając z kursu: Ostatnio natknąłem się na konsolowy gameplay Far Cry 2. Uśmiałem się jak dziecko, koleś 30 sekund namierzał pana stojącego 4 metry od niego, a gdy ten zaczął biec... lepiej nie mówić. Pomogło autocelowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 15:57, sekundo napisał:

a Sony niby nie dopłaca?:P Gdyby nie to że robią tv i pralki (tak tak! programatory do
pralek) to by już dawno padło:P

Nic by nie padło, bo tak Sony jak i MS za każdą sprzedaną grę pobierają tantiemy. Im więcej konsol wcisną graczom tym więcej gier zostanie sprzedanych, więc za to co dopłacają do konsol odkują sobie z nawiązką na grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 rzadzi!!!!!! Szczerze to dużo bardziej przypadł mi do gustu Xbox niż PS3 jakoś nie jestem przekonany do PS3. Naprzykład ostatni hit Gers of War 2 sama gra aje#@#! ale nie wydana na PS3 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 15:42, MisioKGB napisał:

> > A jak namaluje na obudowie PC znaczek Sony to będę miał PS4 ?
>
> nie, moja wypowiedz miala na celu pokazanie ze dyskredytacja DSa za jego mozliwosci
sprzetowe
> jest nie na miejscu. Najwazniejsze sa gry, a nie to co ma sie w obudowie. A akurat
DS
> ma cholernie obszerna game gier ;]

Masz rację :).

Zbaczając z kursu: Ostatnio natknąłem się na konsolowy gameplay Far Cry 2. Uśmiałem się
jak dziecko, koleś 30 sekund namierzał pana stojącego 4 metry od niego, a gdy ten zaczął
biec... lepiej nie mówić. Pomogło autocelowanie...


W FPS-y na konsoli znosnie sie gra i napewno jest wiekszy czas reakcji niz ten ktory napisales :) No nic moze grajacy to NooBzorn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będe chciał kupić konsole w czerwcu (bo nie chce się uzależniać przed maturą :P) i zastanawiam się czy nie lepiej bedzie wtedy wybrać PS3. Może z tanieje. Ale jeśli chodzi o samą zabawe to co lepiej wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 14:54, Meykan napisał:

Jednak nie wiem czemu M$ się tak chwali sprzedażą w Europie skoro nadal Polaków ma w
głębokim poważaniu.


Bo Europa to nie tylko i wyłącznie Polska. Znaczna częśc Europy nadal uważa Polskę za niszowy kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, Polska nie jest pewnie tak dochodowym rynkiem jak Wielka Brytania czy Francja. Zresztą niby Polskiego Live nie ma, ale kto chce mieć neta do Xboxa ten ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze za golda nie było trzeba tyle płacić to wtedy by ten sukces był dużo większy. :) Gratuluję sukcesu Xboxa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 16:58, Grizzly. napisał:

Ja będe chciał kupić konsole w czerwcu (bo nie chce się uzależniać przed maturą :P) i
zastanawiam się czy nie lepiej bedzie wtedy wybrać PS3. Może z tanieje. Ale jeśli chodzi
o samą zabawe to co lepiej wybrać ?


Zalezy od Ciebie , jesli kreci cie MGS czy LBP i nadchodzacy GoW 3 to bierz PS3 , a jesli ( wg najlepsza gra akcji ) Gears of War , Fable II , Mass Effect i inne to xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak ktoś lubi Metal Gear''a czy Wipouta to weźmie PS3, a jak ktoś lubi RPGi czy Gears of war to xboxa, ale litości, kto lubi na tyle sonic''owskie gry aby kupować Wii (nie mówiąc o Wii Fit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sekundo, a Microshit to niby co ? Lepszy ? Każdemu się śmiech na usta ciśnie gdy to słyszy. Sony to jakość sama w sobie.

Hej, hej czy w siedzibie gram stoi złoty Xbox, do którego można się pomodlić w potrzebie? >.>

Też tak zaczynam myśleć, GRAM chyba na xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jakość ale marketing mają o kant pewnej części ciała potłuc nie mówiąc o miłości developerów którym Sony zapomniało dać solidny dev kit na starcie konsoli czego efektem jest opóźnione wydawanie gier. A czy mam dodawać że oficjalnie Sony nie ma zamiaru schodzić z ceną ps3?

Co do X-a heh i dobrze sporo stracili na RROD może w końcu wyjdą na swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem jednym ze szczęśliwców posiadajacych xboxa, hehe, ktoś tu pisał o progu 700zł, ale przeciez, nei musisz nowej kupowac, kup na allegro, nawet chodzą te nowsze modele po 500zł.

Cieszę się, że moja ulubiona konsola dobrze sobie radzi, w zasadzie może to i dobrze, że jest ten kryzys, więcej osób kupi konsole = większy zatrzyk, gótówki dla Giganta z Reymond = wcielanie w życie nowych projektów, mam też na myśli xboxa720, może bedzie dzięki temu lepszy, bo więcej w niego zainwestują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować