Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo przypomina, że zmieniło logo... na nudniejsze

33 postów w tym temacie

Man the Harpoons!... f*** the harpoons get low orbit ion cannon. <- apropo tej gotki/emo na dole

a co do logo niny - niech sobie zmieniaja na jakie chca, i tak wiekoszc patrzy na gry a nie na logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam, kółkiek zjeżdżam, widzę dzieci, widzę szary napis i ... MEGAROTFL ! xD Uśmiałem się ;P
A kogo to obchodzi ... myślałem, że oni jakoś naprzemiennie stosują raz czerwone, raz szare ... whatever! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przestancie komentować obrazek. Wolę starsze logo, choć może i teraz gry na nintendo na okładkach przy okazji nie będą wyglądać dziecinnie. Np spore, są tam takie słodziutkie stwory jak pokemony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD ominik: Skupiłbym się na porównaniu obu logo ale mnie ta "twarz" rozprasza :P

"Ta na dole się załamała bo Wii Fit się jej zepsuł."

Nie dziwie się, wlazło to to na Fit-a biednego i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot, taka mała kosmetyczna zmiana - ale jak dobrze wiemy, firmy lubią dbać o tego typu szczegóły.

Podobnie było do pewnego czasu w przypadku nazwy Playstation 3 - miała ona bowiem być pisana dużymi literami, tak też było we wszelkich regulaminach i podobnych rzeczach. Od pewnego czasu jednak uległo to zmianie, też pisano o tym na Kotaku. Dziwna decyzja ze strony Nintendo, w końcu czerwone wygląda lepiej, niż "martwy" kolor szary. I tak znając życie, wiele osób będzie nadal używać czerwonego loga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować