Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesienna wyprzedaż w sklepie gram.pl trwa

22 postów w tym temacie

Przegięli. EK lineage II za 99zł.:| A ja z miech temu dałem 170zł i jeszcz nie zagrałem.:/ Mogli by dać World in Conflict za 39/49:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliła mnie obniżka saga rally. Koło 250 zł a teraz 19 zł. Jak ktoś kupił dzień wcześniej to był dla niego mały psikus :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dostępnych tytułów na PC najchętniej zapolowałbym na Dark Messiah of Might and Magic i ewentualnie Frontlines: Fuel of War. Mikołaja pod choinkę poproszę : ).

PS: Z tymi błędami ortograficznymi w newsach od dłuższego czasu to już siara trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by to brzmiało gdy by to była świąteczna wyprzedaż ostatecznie zimowa... Akurat nie dawno kupiłem frontlines fuel of war na którego planowałem wydać 50zł a tu za 29zł... gdy bym wczesniej nie kupił to na pewno bym zakupił teraz... to samo z quake wars: Kurde no, że zawsze jest tak, że obniżane są te gry które już mam. Gdy by cena takiego battlefielda 2 deluxe edition była obniżona albo star was battlefront 2 którego juz chyba zabardzo w sprzedaży nie ma: to by był git:) Albo taki grid... A co tam kupie te gierki to wtedy będą one na wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta jak oferta, ostatnimi czasy można przebierać w promocjach jak w ulęgałkach ale trzeba przyznać jedno - "pułka" owni na maksa :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 23:39, KŁEJK napisał:

Oferta jak oferta, ostatnimi czasy można przebierać w promocjach jak w ulęgałkach ale
trzeba przyznać jedno - "pułka" owni na maksa :-D.


Jak stary dowcip językowy - 1/2kownik (czytaj: pół/puł-kownik) :P

Nikt już nie zwróci uwagi na treść newsa. ;) Przynajmniej dopóki nikt nie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 23:50, Ragnos napisał:

> Oferta jak oferta, ostatnimi czasy można przebierać w promocjach jak w ulęgałkach
ale
> trzeba przyznać jedno - "pułka" owni na maksa :-D.

Jak stary dowcip językowy - 1/2kownik (czytaj: pół/puł-kownik) :P


Tyle że słowo "półkownik" jest całkowicie poprawne - tak nazywamy film, którego emisję wstrzymano ze względów politycznych i odłożono na półkę. :) Półkownikiem dość długo było "Przesłuchanie", "Alternatywy 4", a wciąż jest ''Witajcie w życiu".

Dnia 26.11.2008 o 23:50, Ragnos napisał:

Nikt już nie zwróci uwagi na treść newsa. ;) Przynajmniej dopóki nikt nie poprawi.


Kolejny dowód na to, że forma ma spore znaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 00:36, byverter napisał:


Wow dzięki :-) Miałem w planach kupienie moto gp 07 ale z topsellera (za 4 dychy) a tu za dyszkę :-) 30zł taniej :O. Szkoda tylko, że nie ma rollercoaster tycoon 3 :-) Ale i tak niezła promocyjka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować