Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 bez instalacji na HDD

28 postów w tym temacie

Nie wiem. Pewnie nie zagram. Ale jeśli gra jest dobra to jakie tam znaczenie ma taka pierdoła jak instalacja na HDD ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:31, Pile napisał:

Nie wiem. Pewnie nie zagram. Ale jeśli gra jest dobra to jakie tam znaczenie ma taka
pierdoła jak instalacja na HDD ;D


Otóż ma to takie znaczenie że Guerrilla pokazało że da się stworzyć zaawansowaną technologicznie produkcję na PS3 która potrafi wspaniale działać bez instalacji plików na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ta gra to niemalże ostatnia deska ratunku dla Sony. Jak ona nie zwiększy sprzedaży konsoli to już raczej nic tego nie zrobi. Więc pewnie programiści mieli pełne wsparcie od Sony i mogli dopytać o każdy szczegół. To tak, jakbyś naprawiał zepsuty samochód mając obok głównego mechanika firmy, która go wyprodukowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:47, Bambusek napisał:

Tyle, że ta gra to niemalże ostatnia deska ratunku dla Sony. Jak ona nie zwiększy sprzedaży
konsoli to już raczej nic tego nie zrobi.


A GoW III?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:47, Bambusek napisał:

Tyle, że ta gra to niemalże ostatnia deska ratunku dla Sony.


Kontynuując ten wątek, czy nie jest to ta gra, która była pierwszą prezentacją możliwości PS3 na krótkich filmikach grubo przed premierą konsoli (bodajże GC...2006?, ostatecznie okazało się, że grafiki nie tworzyła konsola, a spece od marketingu...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:47, Bambusek napisał:

Tyle, że ta gra to niemalże ostatnia deska ratunku dla Sony. Jak ona nie zwiększy sprzedaży
konsoli to już raczej nic tego nie zrobi. Więc pewnie programiści mieli pełne wsparcie
od Sony i mogli dopytać o każdy szczegół. To tak, jakbyś naprawiał zepsuty samochód mając
obok głównego mechanika firmy, która go wyprodukowała.


Akurat ostatnio PS3 sprzedaje się lepiej od XBoxa...

Dnia 26.11.2008 o 22:47, Bambusek napisał:

DJ Szlafrok


To dokładnie ta sama gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 23:18, DJ Szlafrok napisał:

Kontynuując ten wątek, czy nie jest to ta gra, która była pierwszą prezentacją możliwości
PS3 na krótkich filmikach grubo przed premierą konsoli (bodajże GC...2006?, ostatecznie
okazało się, że grafiki nie tworzyła konsola, a spece od marketingu...)?


Ta, przeszła do historii E3 po tym, jak dostała nagrodę dla najlepszej graficznie gry targów. Szkoda tylko, że wtedy pokazano bezczelnie render, ale zapewniano, że to gra tak wygląda. Niektórzy dali się nabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jedna kwestia, najpierw się wmawia ludziom przez x lat, że konsole są najlepszą platformą do gier, bo się wkłada nośnik i gra, w przeciwieństwie do komputera, gdzie trzeba instalować itd. teraz wprowadzili możliwość instalacji gier na dysku konsoli i też reklamują to jako wielki + no przynajmniej microsoft się tym chwali. Przypomina mi się sytuacja z proszkami do prania, najpierw wmawiano ludziom, że nie trzeba dodawać mydła, bo proszek jest taki skuteczny, a następnie zaczęto sprzedawać proszek z dodatkiem mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no tak, ale wyobrażasz sobie by SCE rozsyłało betę na płytach pocztą? :)

Co do pamiętnego filmiku z E3 2006, gra teraz wygląda identycznie, więc nie ma już o co się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 22:47, Bambusek napisał:

Tyle, że ta gra to niemalże ostatnia deska ratunku dla Sony. Jak ona nie zwiększy sprzedaży
konsoli to już raczej nic tego nie zrobi. Więc pewnie programiści mieli pełne wsparcie
od Sony i mogli dopytać o każdy szczegół. To tak, jakbyś naprawiał zepsuty samochód mając
obok głównego mechanika firmy, która go wyprodukowała.

Śmieszny jesteś :P
PS3 ma jeszcze parę dobrych nadchodzących tytułów jak God of War III, Gran Turismo 5, Heavy Rain, Uncharted 2.

Więc nie mów że K2 toniemalże ostatnia deska ratunku. Bo z tych tytułów które wymieniłem(i nie tylko) zapowiada się na ciekawą pozycję więc daruj sobie takie posty skoro nic o rynku gier na PS3 nie wiesz.

Edit.pendejo - Racja, po tym NXE M$ zaczęło się strasznie chwalić że można instalować gry na dysk HDD konsoli a gry gorzej chodzą :D.

A pamiętacie Uncharted? Gra chodziła prosto z płytki i jaka była grafika? CUDOWNA! i wczytywała się gra nawet krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest, że bety na płytce nie podeślą.
Chodzi mi o to, że kolega Larry stwierdził, iż beta ładuje się szybciej od CoD 4, więc po co komu instalacja. A ja mówię, że ta beta przecie zainstalowana na dysku, więc te porównanie z CoD 4 traci jakikolwiek sens. :)
Meykan
Uncharted było grą dobrą, ale jakby nieco niedocenioną - taki Beyond Good & Evil - także zobaczymy sprzedaż części drugiej ;-)
Co do GT5 - wiesz, że przed 2010 nie mamy co się spodziewać premiery?
Natomiast za Heavy Rain to chyba oddałbym nerkę...
EDIT 2
Jak to gry gorzej chodzą - możesz podać przykład? Ja po instalacji Orange Box i Gears of War 2 jestem wniebowzięty - w resztę gier gram komfortowo z płytki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda z tą instalacją to będzie to powrót do korzeni konsol,do tego co przyciąga wielu ludzi,plug and play a nie plug,wait,and play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 00:26, pendejo napisał:

A mnie ciekawi jedna kwestia, najpierw się wmawia ludziom przez x lat, że konsole są
najlepszą platformą do gier, bo się wkłada nośnik i gra, w przeciwieństwie do komputera,
gdzie trzeba instalować itd. teraz wprowadzili możliwość instalacji gier na dysku konsoli
i też reklamują to jako wielki + no przynajmniej microsoft się tym chwali.


Nie instalowałeś chyba gry na konsoli. Różnica między X360 a PC? Proszę bardzo, oto ona:

- Po pierwsze i najważniejsze jest to OPCJONALNE. Niestety, instalowanie na PC to jedyna droga, a to słabe.
- Po drugie gra instaluje się BEZOBSŁUGOWO, nie muszę w tym uczestniczyć, od, DVD wpada na dysk w 7 minut. Jako obraz, a nie jakieś badziewie, które ryje przy tym pół systemu. Ilość miejsc, w które wpieprzył mi się na dysk z butami Wiedźmin pozostanie chyba jego słodką tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 09:16, Meykan napisał:

Edit.pendejo - Racja, po tym NXE M$ zaczęło się strasznie chwalić że można instalować
gry na dysk HDD konsoli a gry gorzej chodzą :D.


Nie wiesz o czym mówisz. Ot, pierwszy lepszy przykład, Perfect Dark Zero z zegariem w ręku - Loading skraca się z 35 do 19 sekund, a innym levelu natomiast o ponad 50%. Gorzej chodzą, nie osłabiaj mnie. No chyba, że oczekiwałeś, że NOWE gry będą szybciej chodzić, ale w takiej sytuacji widocznie nie wiesz wiele o technologii. Znaczące wzrosty wydajności będą dotyczyły wyłącznie starszych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować