Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XFX GeForce 9400 GT - karta z 1 GB pamięci dla HTPC

19 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 13:22, gpodoba napisał:

Jak na 128-bit jest ok tylko 57 euro to raczej za drogo.

Lepiej by było 256 MB i 40-45 ojro na mój gust, ale jakoś trzeba złapać klienta. Klient patrzy właśnie na MB przy zakupie karty, ile to razy słyszałem kumpli jak mówili że gf 7600gs 512 MB jest lepszy od 7800 256 MB, bo pierwszy ma 512 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"128-bitowy interfejs pamięci i 1 GB. Śmiech na sali."

Zgadzam się w zupełności, to tak jakby puścić film Blue Ray w 1080 P na 15 calowym wyświetlaczu CRT ;) No, ale w końcu to karta niskobudżetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To 2 razy więcej RAMu niż mój Radek 4870... Kupię takie do SLI zamiast 4870x2 I tak zaoszczędzę 1500zł XD
Kumple będą mi zazdrościć
"2Gb RAMu na grafice? Crisis pewnie mu działa na max przy 1920x1200" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa tylko po co te 1 GB ;> Jak ktoś amatorsko pracuje w 3dMaxie sobie to pewnie mu się przyda ... Bo tak to nie widze sensu kupna takiego czegos to moj GT 8600 jest taktowany 256/256 mb ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby firmy mają ochotę stworzyć mit im więcej na grafie VRAMu tym lepsza?? xP

Taka ilość VRAMu na grafie z dolnej półki jest głupotą. Tutaj nawet 512MB mogłoby być przesadą, starczyłoby 256MB VRAM.
Bo 1GB to się daje jeśli już to do jakiejś wypasionej grafy typu GeForce 280 GTX. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 14:24, PanPuchOwski napisał:

To 2 razy więcej RAMu niż mój Radek 4870... Kupię takie do SLI zamiast 4870x2 I tak zaoszczędzę
1500zł XD
Kumple będą mi zazdrościć
"2Gb RAMu na grafice? Crisis pewnie mu działa na max przy 1920x1200" XD



Powodzenia...-.-

Może na minimum odpalisz w rozdzielczości 800:600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów... wsadzenie do malucha super-wypaśnych opon Michelin, Bridgeston, Pirelli itp na 30-calowych felgach nie sprawi, że pojedzie szybciej. Tak samo 1GB do tej karty to bezsens, zwłaszcza w 128bitowych pamięciach. Tyle jest za dużo nawet dla tak wydajnych układów jak HD4870.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkałem kolegę na mieście - czytał ulotkę Media Markt. Po krótkiej rozmowie stwierdził że jeden z przedstawionych tam kompów jest wypasiony. Oczywiście miał na pokładzie 9400 1Gb... Spytałem czemu tak uważa - "Bo jak ma więcej pamięci to ładniejszy obraz wyświetla..." no i oczywiście to mnie dobiło... Fakt że nie zna się na kompach ale takie durnoty gadać? Niestety z tego co widze to podobnie sądzi przeciętny "Kowalski"... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować