Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne PeCety dla graczy z Core i7 na pokładzie

16 postów w tym temacie

Zapewne ramy w zestawach są pakowane do oporu na życzenie / widzi mi się klienta, bo raczej nikt nie poprzestanie tylko na jedynie 2 gigasach przy takiej konfiguracji, a to są ceny raczej orientacyjne. Ale ciekawą sprawą jest ostatni wysyp maszyn dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te 1000W...;) Obudowa śliczna;D Nie to co moja sprzed 8 lat;P I tak swoją drogą, to w jakim komputerze nie znajdziemy płyty głównej?:D " Pod obudową tych urządzeń znajdziemy zatem Core i7 920 (2,66 GHz), 940 (2,93 GHz) bądź też 965 Extreme Edition (3,2 GHz), zasilacz 1000W, płytę główną, dwie karty graficzne Radeon HD 4870 X2 (w przypadku obsługi AMD CrossFireX) bądź dwa GeForce''y GTX 280 (w przypadku SLI)" Chyba powinno być troche bardziej konkretnie;D Jakiś model czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a gdybym zamiast 4000 zł dał 4000 $ do ciekawe jaki dostałbym komputer...
Intel Core i7 i tak na razie nie jest pozytywnie nastawiony na graczy... cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowal mnie ten artykul patrze ze cena ,,mala" no bo powiedzmy sobie sczerze ze 2000 $ za TAKIEGO kompa to nie jest bardzo duzo (no jezeli uznajemy dolara za 2,5 chociaz wiem ze jest po 3.09 ;/;/;/) wiec wszedlem na ich strone tego Maingear no i patrze ze takie kompy to od 4300$ ;/ i nic nie da sie zmniejszyc ;/ zupdateujcie cene w artykule jezeli mozecie, a elektrownie to faktycznie trzeba miec (najlepiej to jak sie w domu mieszka miec oddzielne zasilanie dla niego pochodzace z ekologicznych zrodel :) podoba mi sie :D wystarczy na przyszlych kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamieniłem kompa 480W na lapka bo uznałem, że rachunki za drogo wychodzą a oni mi wyjeżdżają z 1000 W ? OMGWTFBBQ!?!? Bez rdzeni plutonowych w piwnicy lepiej się nad nim nawet nie zastanawiać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować