Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order F.E.A.R. 2: Project Origin

28 postów w tym temacie

W poprzednią część nie miałem przyjemności zagrać, ale dużo o niej dobrego słyszałem. Tutaj sprawa wygląda na całkiem obiecującą, ale jak zwykle cena na minus : (.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna i straszna... ale tutaj opis jest dla mnie trochę śmieszny :D
"jak i paranormalnych zjawisk - nie mniej śmiertelnych niż seria z karabinu maszynowego wystrzelona prosto w Twoją twarz." - buahahaha, dobre ;D
A grę oczywiście kupię, w jedynkę nie umiałem sam grać i kolegów musiałem zwoływać by grali. :P Taka straszna ta gra. Polecam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinowa Polska wersja to zdecydowanie plus tej gry , ale cena niestety powalająca , spodziewałem się jakiegoś bardziej przyjaznego przedziału cenowego , a tu trochę lipa.
Nieludzka gra w nieludzkiej cenie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...130 zł...mimo wszystko gdybym miał odpowiedni sprzęt zastanowiłbym się nad kupnem. Tak czy siak ktoś tutaj każe sobie sporo płacić za możliwość spędzenia nocki przy kompie z FEARem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila. Przecież kolejna część "fira" miała nosić nazwę Project Origin, bo firma straciła prawa do używania tytułu. Za to miał się pojawić F.E.A.R.2 robiony przez inna firmę i w ogóle o czym innym fabuła za to miał mieć oryginalna nazwę. To jak w końcu bo się pogubiłem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:03, szeretucha napisał:

Chwila, chwila. Przecież kolejna część "fira" miała nosić nazwę Project Origin, bo firma
straciła prawa do używania tytułu. Za to miał się pojawić F.E.A.R.2 robiony przez inna
firmę i w ogóle o czym innym fabuła za to miał mieć oryginalna nazwę. To jak w końcu
bo się pogubiłem...?


Miała. Ale chyba tamten projekt upadł i firma która posiadała prawo do tytułu zgodziła się na użycie tytułu. Tak mi się przynajmniej wydaje. w CD-action o tym było.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warner Bros wykupiło Monolith bez praw do F.E.A.R. Po ostatnim mariażu Activision z Blizzard udało się im (Warner Bros) dorwać do praw marki. Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. I dobrze.

A co z tego, że na silniku jedynki? Zła była grafika? Niektórzy to tylko światełka widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak u innych, ale ja mam cenę 99,90, czyli zupełnie normalną, standardową właściwie kwotę...Za tyle samo kupiłem w 2005 pierwszego FEAR''a. No nic, zamawiam i odkładam kasę, póki jest. Później coś mi strzeli do łba i nie będzie za co kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu mówicie, że zła bo na silniki FEAR''a 1... a widzieliście chociaż jeden trailer/gameplay? Nie? No to radzę... ponieważ według mego oka, grafika jest mocno zupdateowana do naszych czasów, a fizyka też świetna.
Wy tu mówicie o 130 zł... jakie 130 zł? Może gdy będzie premiera to tyle będzie kosztować ale przedpremierowo pisze mi tutaj, że chcą 99,90 zł... aż tak źle nie jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę coś ostatnio gry od CDP drożeją. ME, DoW2, a teraz jeszcze F.E.A.R.2 :( Ale przynajmniej mam nadzieję dorównują jakością cenie(to tak btw). A F.E.A.R.2? Mam co do niego ogromne nadzieje, bo jedynka byla świetna i w singlu, i w cytując prof. Miodka "aksamitnym" multiplayerze. Zresztą mi do szczęścia starczy tylko dobry multiplayer w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@InterFejS:
1) mówiąc "zła bo na silniku FEAR1" gracze mają na myśli nieliche wymagania sprzętowe pierwszej części.
2) Grafika rzeczywiście trochę lepsza niż w FEAR 1 (ale widać charakterystyczne kształty postaci). Wymagania też.:P
3) czy taka gra straszna? Uważam się za osobę strachliwą ale gra nie wywołała u mnie jakiegoś większego skoku ciśnienia, może poza sceną z drabiną (znaną z dema).
4) cena - dla mnie gra może kosztować nawet i 170zł ale i tak zaczekam z zakupem bo i obniżka (FPSy pięciogodzinne kupuję tylko do 45zł) i na jakiś dodatek się nadzieję może.

No i mam nadzieję spotkać starego druha, Paxtona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogo! Drogo! Zauważyłem, że gry, szczególnie te co wydaję CDP drożeją, i to całkiem szybko...

A co do Fear, to poczekam aż stanieje, bo jeszcze GTA4 muszę kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także poczekam aż stanieje. Pograłem w poprzednie części F.E.A.R. i jest świetna. Demo raczej nie będę instalował , poprostu się przejde do kumpla który jest fanem tej serii ale niestetu jeździ na piratach. Więc zobaczę jak to wygląda...peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować