Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Startuje pre-order F.E.A.R. 2: Project Origin

28 postów w tym temacie

Witam wszystkich którzy czekaja na ten tytuł.Jestem wielkim fanem FEAR.Mam rozegrane 651 godzin i nie moge sie doczekac premiery kolejnego dzieła Monolith .Mam tylko 1 pytanie czy bedzie kolekcjonerska edycja?? bo nie wiem czy zamawiac normalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 21:37, Shadow23 napisał:

Witam wszystkich którzy czekaja na ten tytuł.Jestem wielkim fanem FEAR.Mam rozegrane
651 godzin i nie moge sie doczekac premiery kolejnego dzieła Monolith .Mam tylko 1 pytanie
czy bedzie kolekcjonerska edycja?? bo nie wiem czy zamawiac normalna??


Witam. Wszystko zalezy od firmy Warner Bros. Jesli gra w wersji kolekcjonerskiej pojawi sie na zachodzie, pojawi sie i u nas. Jest tez szansa, ze ze wzgledu na przywiazanie polskich graczy do wyjatkowych wydan, wydawca zgodzi sie na przygotowanie przez nas specjalnego wydania - ale i tu wszystko zalezy od dostepnosci materialow ekstra, ktore beda warte przygotowania dodatkowej wersji gry.

Jakby nie bylo, z pewnoscia bedzie mozna zmienic zamowienie z edycji sklepowej na kolekcjonerska, jesli tylko sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyżby kryzys gospodarczy był jedną z przyczyn, czy też może po prostu wydawca zażyczył sobie taką cenę? ;>

Cena jak cena, ale raczej gracze na PC są bardziej przyzwyczajeni do wydania 100 zł za nową pozycje. Taka cena była ostatnio bardzo popularna, ale jak widać po FEAR 2, gry nieco nam podrożały. Cóż, ja osobiście się tym nie obawiam, bo nie gram na PC, a na konsoli - a tam widzę widoczny spadek cen i jestem z tego zadowolony. Martwi mnie jednak faworyzowanie PC przez sklep Gramowy - a gdzie podziały się wersje na PS3 oraz X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2008 o 20:23, Spector 109948 napisał:

1) mówiąc "zła bo na silniku FEAR1" gracze mają na myśli nieliche wymagania sprzętowe
pierwszej części.

Czy ja wiem czy te wymagania były takie wysokie , może i niskie nie były , ale żeby od razu nieliche.

Dnia 27.11.2008 o 20:23, Spector 109948 napisał:

2) Grafika rzeczywiście trochę lepsza niż w FEAR 1 (ale widać charakterystyczne kształty
postaci). Wymagania też.:P

Pewnie podrasowali ten silnik graficzny pierwszego F.E.A.R.-a do granic możliwości , a i tak na screenach widać niedociągnięcia. Oby chociaż wymagania zalecane nie były zbyt wygórowane.

Dnia 27.11.2008 o 20:23, Spector 109948 napisał:

3) czy taka gra straszna? Uważam się za osobę strachliwą ale gra nie wywołała u mnie
jakiegoś większego skoku ciśnienia, może poza sceną z drabiną (znaną z dema).

A co niby takiego strasznego było w tej scenie z drabiną , tego to nie rozumiem. Jedna z gorszych scen jakie widziałem w F.E.A.R.

Dnia 27.11.2008 o 20:23, Spector 109948 napisał:

4) cena - dla mnie gra może kosztować nawet i 170zł ale i tak zaczekam z zakupem bo i
obniżka (FPSy pięciogodzinne kupuję tylko do 45zł) i na jakiś dodatek się nadzieję może.

Tak , żadna różnica czy gra kosztuje 130 zł czy 170 zł... Chociaż fakt bez względu na cenę i tak kupiłbym tą grę , przy pierwszym F.E.A.R.-ze spędziłem już grubo ponad 500 godzin , Project Origin z pewnością zaoferuje co najmniej drugie tyle.

Dnia 27.11.2008 o 20:23, Spector 109948 napisał:

No i mam nadzieję spotkać starego druha, Paxtona...

Paxton rządzi , jedna z najlepszych postaci jakie spotkałem w grach. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się , zamówiłem sobie F.E.A.R. 2: Project Origin w pre-orderze. Pomimo , że gra do tanich nie należy , nie miałem najmniejszych wątpliwości , ten tytuł absolutnie musi się znaleźć w mojej kolekcji. Mam nadzieję , że nie będę żałował tej inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować