Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze Prezenty na Gwiazdkę

41 postów w tym temacie

W sumie to nic, tylko jakaś połowa tytułów jest poddana obniżce, która i tak od dłuższego czasu była bez tej oferty. To po prostu taki zlepek ostatnich hitów w ładną stronę. Ale i tak można by się zastanowić, ostatno chciałem kupić Nightfalla, a zabrakło. Tutaj mamy go z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... dlaczego Pure jest w kategorii "gry dla dzieci" i w dodatku bez absolutnie żadnej obniżki? (cena sugerowana: 99,90 - cena już od: 99,90) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce kupić Red Alert 3 bo ostatnio nie miałem kasy ale to raczej wezmę w edycji rewolucyjnej która w Saturnie po 120zł stoi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space straszny nie był, chociaż w ostatnich sekundach gry, spadłem z krzesła, nie powiem, ale to tylko to ;]. w Tryby pograłbym ale na PC. Pozostaje CoD, taak CoD to jest dobra myśl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio - to ma być promocja? Na co dzień w sklepie gram.pl są dostępne za tyle samo. Chyba jakiś błąd przy obniżaniu cen (pomijam produkty z zerową zniżką) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do gram.pl. Nie róbcie więcej takich obniżek bo jak człowiek ogląda te przeceny to poprostu dech w piersi mu staje. Ja się nadal nie mogę pozbierać... min. po tym jak zobaczyłem obniżkę GTA IV na ps3,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo ER Wiedźmina staniala z 99,90 zl do 79,90 zl... hura :D A czy mi sie tylko wydaje czy od momentu kiedy ER trafila na polki sklepowe kosztowala 79,90 zL?? Niezla obnizka ;] Brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:47, mokra skarpeta napisał:

Dech mu w piersi staje...powiadasz. A ja słyszałem, że może zeprzeć dech w piersiach,
ale żeby stawał. No, no...;D


Pomyłka... miało być zapiera dech... Nie sądze aby to było trudne do zrozumienia...
Tamtego posta nie moge edytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..] znajdziecie Dead Space (PlayStation 3) - to prezent dla odważnych ludzi, upewnijcie się, że Wasz przyjaciel/przyjaciółka/brat/siostra/każda inna osoba, której chcecie sprawić niespodziankę, ma wytrzymałe serce.


A jak sprawdzić stan serca potencjalnego obdarowanego? Nastraszyć go wyskakując umorusany węglem z kominka? Jak przeżyje, to znaczy że DS też łyknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 20:39, Kszaqu napisał:

Osobiście, nie uważam, by gry były najlepszym prezentem pod choinkę ;/


Obserwując aktualną sytuację w Polsce, chyba nie zaoferują Ci GTX 280 i to za jedyne 1499 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować