Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja z Poznań Game Arena 2008

30 postów w tym temacie

To, że trzy areny są razem to jest raczej specjalny zabieg. Pamiętam jak były osobno to prawie nikt nie odwiedzał fantasy arena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chciałem się w tym roku wybrać na PGA. Teraz widze że dobrze zrobiłem, zostając w domu, bo baaardzo bym się zawiódł.

Gdzie na zdjęciach są hostessy!!!??? Przecież tylko po to to wszyscy czytają, prawda ;). Mam nadzieję że w następnej relacji się poprawicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm, nie wiem, czy redakcja słyszała, ale zdjęcia MOŻNA zmniejszać. Choćby po to, by wgrywały się szybciej. Ja naprawdę nie potrzebuję wersji wymaganych do zrobienia dobrych odbitek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w tym roku na PGA po raz pierwszy i od pewnego czasu czytałem wszelkie zapowiedzi, ogłoszenia, itp. Muszę jednak powiedzieć że się nieco zawiodłem. Jak to zostało tutaj trafnie ujęte "brakowało atmosfery święta gier" Po 2 godzinach widziałem już wszystko i miałem ochotę zmyć się stamtąd, lecz jednak zostałem. Oto jakie zajęcia mnie czekały: walka o free itemy (koszulki, plakaty i smycze), oraz robienie sobie fotek z hostessami. To wszystko i tak przez 2 (słownie: dwa) dni.
PS. Odstać swoje w kolejce? Dobre sobie. Jak ktoś zasiadł do np. Gears of War 2 to już w ogóle nie schodził. Mi się udało jedynie pograć w Fable''a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wszystko bylo w jednej sali i to nie bylo zamierzone przeciez. Prawda zeby dossac sie do GoW 2 czekalem z poltorej godziny i nic nikt nie schodzil . Oni przeszli ta gre na targach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A finał Starcarfta wolę przemilczeć. Kazali wychodzić ludziom gdy rozgrywała się decydująca rozgrywka, potem pauzowali ze się zawodnik wkurzył i oddał walkowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie macie racje, zdjęcia w galerii są zdecydowanie za duże :D. Musze jednak poprosić was o odrobinę cierpliwości. Jutro z rana zostaną podmienione (system bezpieczeństwa utrudnia pewne działania z poza sieci wewnętrznej gramu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

było całkiem fajnie jednak w przyszlym roku pójdę w niedzielę jak będzie mniejszy natłok ludzi:) No i samo wejście to była "rewelacja" Nie dosyć że musiałem czekać 1,5 godziny na dworze to gdy już zdecydowalem się wejść trzeba było się tak przeciskać, że w kilku momentach myślałem, że zostanę zduszony. "Brawa dla organizatorów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Elf99 - ale przecież organizatorzy podali o której nastąpi otwarcie bram targów. To już Twoja wina, że postanowiłeś przyjść przed czasem. ;)

Może tegoroczne PGA nie było idealne, ale mi przypadło do gustu. Głośna akcja reklamowa, duża frekwencja, kilka dobrze zrealizowanych pomysłów (Intel/HP Arena, głowna scena, stoiska Microsoftu i EA)... Co prawda chyba oczekiwania przerosły możliwości, ale jeśli miałbym ocenić targi w skali 1-10, solidna 7 się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Poznaniu, więc byłem na wszystkich PGA, ale z przykrością stwierdzam, że z roku na rok ta impreza jest jeszcze bardziej nudna. 15 dzieciaczków okupujących jednego pada, widok powszechny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zdenerwowała organizacja przy wejściu. Ludzie przepychali się, bardzo późno zaczęto sprzedawać bilety.To była tragedia. Jeśli natomiast chodzi o stoiska to prawie mnie przy nich nie było. Przechadzałem się jedynie tamtędy jak były przerwy na głównej scenie. To tam działo się najwięcej i tam było warto spędzieć sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Te PGA były moimi ''dziewiczymi'' więc odebrałem je pozytywnie choć mam jedno, a nawet dwa małe ''ale''.
1. Brak CD Project''u - hmmm jakoś tak sobie myślę, że gdyby to było przed wydaniem Wiedźmina to by się tam znaleźli, a tak fanom musiała wystarczyć 1 tekturowa postać Geralda (dobre i to).
2. Brak jakichkolwiek osób, które by utrzymywały płynność przy stoiskach z grami tak, aby każdy zwiedzający mógł skorzystać i spróbować nowości samemu. Szczerze to nie miałem zamiaru czekać 2-3h aż osobie, która dosiadła się np do stanowiska z COD5 zachce się ''nagła potrzeba'' i będzie zmuszony opuścić ''swoją'' miejscówkę, aby ktoś inny mógł wypróbować dany tytuł. I to pod warunkiem że spożył jakieś płyny z rana ....

Na koniec - choć się tego spodziewałem, że tak będzie - zmieniłbym również sposób wybierania osób chętnych do turniei. Metoda na "kto więcej nawrzeszczy" lub "kto prędzej staranuje prowadzącego" na takich targach miejsca mieć nie powinna.

Ok - to tyle jesli chodzi o narzekanie - a teraz plusy: X-BOX rządził .... wystawił najlepsze hostessy !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i jakoś mi sie pododbało ;p jedyne co było złe że stoisko Cd Action i Intel z Hp przebijali sie siłą głosu gdy na stoisku Cd -A odbywałsie konkurs Lips to intel zaczoł dawać jakiś pokaz gdzie tańczyły pewne dziewczyny , i niebyło wyraznie słychyać. Poprostu nie wiadomo kogo mamy słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:28, Probos napisał:

A gdzie jakieś info o turniejach e-sportowych ? :/


chlip :( mnie w tym roku nie było, po prostu nie miałem czasu, i właśnie propos wypowiedzi kolegi ktos ma info o turniejach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 zarzuty:
-sprzedaż biletów (trzeba było odstać i do tego stać w wielkim tłumie)
-szatnie (2500 wieszaków, podczas gdy zwiedzających ok. 20 tys., a nikt nie będzie w "zimowej" kurtce chodził w tak gorącej sali + tekst pani z szatni "co to w ogóle za impreza tutaj jest" bezcenny)

Na PGA jak zwykle jechałem pooglądać. Nie mam zamiaru stać w kolejce, gdy pograć mogę sobie w domu ;P
+reszta wymieniona w artykule (tłumy, brak kilku ważnych wystawców, słaba atmosfera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mają do zaoferowani polscy producenci? Przepraszam CD RED znów wiedźmina? A Techland co? zaczął dużo projektów (3:)))) i na razie nie zanosi się by jakikolwiek robili (albo trzymają tak wszystko w tajemnicy ale bez przesady). Po prostu nie ma co pokazać polska ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować