Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

32 osoby w multi GTA IV

44 postów w tym temacie

Liczba zadowalająca według mnie. Ale 16 i tak by wystarczyło, jak grałem z kumplami nie czuć było, że mało osób gra :) Poza tym wolę grać w kampanię w GTA, nie wiem czemu :P Ale drugi raz dla trofeów nie chce mi się przechodzić. No, a posiadacze pieca w końcu sobie zagrają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

awesome. 32 osoby żądne rozlewu krwi.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to dzisiaj kumpel pożycza mi na urodzinki PS3, ale chyba GTA nie ruszę, poczekam do wersji PC... ale Mirror''s Edge to już inna sprawa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby Windows Live był dostępny w Polsce a nie, że trzeba kombinować i podawać inny kraj zamieszkania ;/ Po co w takim razie ten wielki szpecący pudełko emblemat Windows Live skoro gra multi w Polsce i tak nie będzie w 100% legalna. Tak samo było z Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 11:52, Jur3k napisał:

Fajnie by było gdyby Windows Live był dostępny w Polsce a nie, że trzeba kombinować i
podawać inny kraj zamieszkania ;/ Po co w takim razie ten wielki szpecący pudełko emblemat
Windows Live skoro gra multi w Polsce i tak nie będzie w 100% legalna. Tak samo było
z Gears of War.

to mozesz napisac co dokładnie trzeba zrobic aby pograc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 12:46, Chester001 napisał:

to mozesz napisac co dokładnie trzeba zrobic aby pograc?


robiac konto w usludze live podac miejsce zamieszkania kraj w ktorym ta usluga jest dostepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 13:06, Onybic napisał:

> to mozesz napisac co dokładnie trzeba zrobic aby pograc?

robiac konto w usludze live podac miejsce zamieszkania kraj w ktorym ta usluga jest dostepna.

no i to tyle ? a za to są jakies kary jak nie zaznacze polskie a coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 13:27, Chester001 napisał:

> > to mozesz napisac co dokładnie trzeba zrobic aby pograc?
>
> robiac konto w usludze live podac miejsce zamieszkania kraj w ktorym ta usluga jest
dostepna.
no i to tyle ? a za to są jakies kary jak nie zaznacze polskie a coś innego ?


Ileż razy można to wałkować?
Chcesz się zarejestrować i grać online to wystarczy podać inny kraj zamieszkania.

Jakie kary człowieku?

Czasem się zastanawiam jakim cudem masz przewodniczącego jak tak patrzę ile twojego spamu jest w tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby skąd mam wiedzieć jak to działa jak raz na rok gram przez internet i to najczęściej jest CS. Byś kulturalnie mi odpisał a nie sie zastanawiał nad moim statusem przewodniczącego.
Jak cie to tak bardzo irytuje to nie odpisuj a takie komentarze zostaw dla siebie.
koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tkwi ten cały zachwyt. Gram w GTA IV przez PSNetwork i często miewam wrażenie, że czym więcej osób tym robi się niezły bałagan i chaos. A już napewno w wyścigach, gdzie nie jedzie się zbyt komfortowo kiedy uczestniczy w nich więcej niż 12 graczy, bo robi sie niezwykły tłok, a kolesie stoją z bazukami na skrzyzowaniach i strzelają do każdego przejeżdżającego, zamiast jechać samemu :)

No ale jest chyba kilka trybów, gdzie będzie to wyglądalo troszke lepiej i fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tego co wiem Trybu live w polsce nie ma Gear of war tez to miało i nie dało się grac więc po co ten temat wogulę ?? jak polacy nie pograją no może w jakiś nielegalny sposób :P . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat szczyt sku*wysyństwa ze strony Microsoftu. Nie dość że i tak z nich niezłe cwaniaczki to nie dali nam Live''a. Faktyczni wielki problem... pewnie nawet w Kambodży albo Kongo by prędzej zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy 16 osobach grając na PS3 w niektórych trybach, zwłaszcza na mniejszych mapach była ostra rzeź, a przy 32 playerach będzie jeszcze lepsza!

Osoby które zakupią wersje na PC mogą spodziewać się niezłej rzeczy. Sam od kwietnia posiadam wersję na PS3 i niejednokrotnie w multi były spore zadymy - a w zasadzie grało "tylko" 16 graczy. Mimo wszystko i to wystarczało na to, żeby była ogromna zabawa. Na PC jak widać tryb ten został nieco poprawiony, ale co się dziwić - jak w każdej grze na PC multi jest bardziej rozbudowany. A ja tam czekam na Resistance 2 i 60 osób po sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować