Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

32 osoby w multi GTA IV

44 postów w tym temacie

Fajnie. Tylko kiedy jest premiera??? Na stronce sklepu gram.pl jest 2 grudnia, w newsie jest 3 grudnia a w sklepie w metrze centrum mówili że 4 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, na xboksie nie dało się grać przez tragiczne lagi z 16 graczami, a tu wsadzają 32... Odważnie, naprawdę odważnie. Jestem szczerze ciekaw, jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś na xboxie komfortowo grałem na live najczęściej z pełnym serwem i nie narzekałem, pingi wręcz śmiesznie niskie, częściej to ja mam lagi gdy gram w cs''a na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:46, Khasim napisał:

Ha, na xboksie nie dało się grać przez tragiczne lagi z 16 graczami, a tu wsadzają 32...
Odważnie, naprawdę odważnie. Jestem szczerze ciekaw, jak to wyjdzie.


Przestań :P jeżeli to się będzie zakładało jak w starym CSie host i reszta się podłącza to to czy laguje będzie zależało od łacza hosta :D no chyba że w GTA IV są/będą jakieś serwery from R* to wtedy będzie pipa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mam dla ciebie złą wiadomość. Szefostwo szanującego się serwisu GTAMultiplayers postanowiło sprawdzić jak ten arcyzajefajny tryb multi będzie funkcjonował w naszym pięknym kraju. W tym celu redaktorzy zadzwonili do Microsoftu. Okazuje się bowiem, że polskich graczy może spotkać przykra niespodzianka, gdyż usługa Windows Live nie jest dostępna w Polsce i nic nie wskazuje na to, że zostanie wprowadzona w najbliższym czasie. A to oznaczać może tylko jedno - nie będziesz miał okazji zastrzelić swojego kumpla."


Ja mam nadzieje, że to ploty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobrze, autorzy od razu robią multi, nie tak jak w poprzednich częściach na PC, ale z drugiej brak opcji Live w Polsce upokarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby grać przez live w polsce wystarczy zaznaczyć że jest się z np. angli.. ja tak zrobiłem i sobie gram normalnie przez internet podobnie jak większość graczy z polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konrad.t5
a gdzie to sie zaznacza przy rejestracji gry czy gdzie indziej,
i jeszcze 1 jak ludzie na konsolach graja w mutli jak to niedostepne w polsce , a mowisz o wersji na PC ze tak zrobiles czy na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szoch
Zrobiłem to na PC. W czasie gry w gears of war jest opcja dołącz do usługi live. Gra sie zrzuca i wyskakuje okno przeglądarki z napisem xboxu w jakieś części ekranu. Strona jest po angielsku, w czasie rejestracji sie wybiera z skąd się jest. Tam wybrałem great britain i state england i normalnie se gram tylko tyle że na koncie mi pisze że z tamtąd jestem. Mam nadzieje że pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem multiplayer będzie miał lagi. Oczywiście nie ma idealnej gry w trybie multiplayer i to jest problem. Jeśli zrobili by takie multi bez żadnych lagów to wielkie brawa. 32 osoby w tym niestety nie pomogą. Przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować