• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Perikper

Fallout 3 i błędy przy instalacji.

Pytanie

Przejdę od razu do rzeczy: Mam OGRYGINALNEGO (żeby mi się nikt nie czepiał) Fallouta 3 i mały duży problem. Po formacie dysku, instalacji wszystkich sterowników itepe chiałem sobie pograc w dobrą gierkę. Wkładam fallouta do napędu i włącza przez mój komputer. Wywala mi błąd:
Nie można uruchomic aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem może rozwiązać ponowna instalacja.
Hmm raczej tu sensu nie widzę- poprzednio działała dobrze a teraz mi wywala taki dziwny bład(i to jeszcze do niezaistalowanej gry). Otwieram to i wchodzę przez fallout3.exe. jest napisane, że nie mam pliku dll, więc go sciągam, instaluje w c:/WINDOWS i gra. Po tejże instalacji wywala, że brak mu XLIVE.DLL. sciągam- wklejam i próbuję znowu. Tym razem że jest to niewłaściwy obraz dla Windows NT (chodzi o ten xlive.dll) i że mam się zapoznać z dyskietką instalacyjną- ja się pytam WTF? Jak naprwaić ten błąd, żeby w końcu dało się odpalić? dodam że poprzednio wszystko było cacy.

Sprzęt: Windows XP Proffesional SP2
AMD AThlon 3000+
Radeon x1950
1 GB ram
Płyta gł Gigabyte GA-K8NMF-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

co do pliku nr 2, to nie prościej było by zainstalować/zaktualizować live-a? znajdziesz go o tu http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=98609 wyłącz też na ten czas antywirusa (ew odinstaluj o ile to avast, jego najgorszych modułów nie da się wyłączyć więc lepiej wymienić go przy okazji np na avg free). tegoż dll-a naturalnie skasuj

jeszcze co do początku posta....... sam pisałeś dobrą grę, wiec te od betshy jako mocno zabugowane odrzuca z założenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Twój sposób działa, zainstalowałem ten update, potem wyskoczyło kilka innych plików .dll do instalki ale zaciąłem się przy BINKW32.DLL. Mianowicie sciągam to, wciskam tam gdzie trzeba ale wyskakuje kolejny błąd:
Nie znaleziono punktu wejścia procedury _BinkCopyToBufferRect@44 w bibliotece BINKW32.DLL
Szukałem pomocy i nawet możliwe że znalazłem, ale niestety mój chiński wymaga jeszcze kilku lat nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.11.2008 o 08:23, sig. napisał:

a próbowałeś przeinstalować grę?
ps korzystaj z funkcji odpowiedz

Ja bym bardzo chętnie ją przeinstalował- ale tak jak pisałem powyżej ona tylko siedzi w napędzie, a ja próbuję ją odpalić i zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też miałem ten problem lecz go rozwiązałem.

Po prostu kliknij ppm na ikonkę gry instalacyjną tzn. FALLOUT3 daj eksploruj.

Później po prostu włącz setup i działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2011 o 09:43, Esar napisał:

Też miałem ten problem lecz go rozwiązałem.
Po prostu kliknij ppm na ikonkę gry instalacyjną tzn. FALLOUT3 daj eksploruj.
Później po prostu włącz setup i działa :)

Działa, prawda. Chce płytę CD (opakowanie jak byk zawiera tylko DVD). Crackuje oryginalną grę... Wszystko ładnie pięknie tylko lubi się wysypać, to norma? Jest domek w "Dużym Mieście" (początek gry) gdy tylko do niego wejdę gra wysypuje się do wind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować