Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesienna wyprzedaż w sklepie gram.pl - kolejne tytuły

25 postów w tym temacie

No tak, tradycyjnie nikt nie sprawdził newsa przed publikacją. Do czego piję? Do tego że ten Xbox360 został już wyprzedany. Człowiek się już napala a tu taka przykra niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Sega Rally i kilka innych tytułów. Szkoda bo chciałem zamówić dwie gry, a zamówiłem tylko DMC4 i wcale nie żałuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde taka promocja Xbox''a 360 Premium... a ja nie zauważyłem! Już zaraz bym zamawiał!
Pomimo informacji, że nakład jest ograniczony i został wyczerpany mam nadzieję, że dorzucą parę Xbox''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie jest ściema. To nie jest Xbox 360 Premium Pro(60GB), tylko zwykły Premium(dysk 20GB).
Sprzedawanie tego za 700zł może i jest fajne, ale pisanie że "oszczędzasz 750zł - stara cena 1450zł" - WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, Dungeon Siege''a jak bym miał kupować to drugą część, która ma całkiem niezłą cenę, Xboksa 360 nie mam i mnie na niego nie stać więc też odpada, a samochodówek nie trawię, czekam na następne newsy :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 12:38, Ufo2 napisał:

W newsie jest ściema. To nie jest Xbox 360 Premium Pro(60GB), tylko zwykły Premium(dysk
20GB).
Sprzedawanie tego za 700zł może i jest fajne, ale pisanie że "oszczędzasz 750zł - stara
cena 1450zł" - WTF?


Zgadzam się. Taka cena, kochany gramie, to była 2 lata temu, jak wchodził Xbox 360 na rynek... ALe fajniej brzmi ''przecena 750 zł'' prawda?

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym Xbox''em 360 Premium to sobie tylko kwas robicie - kiedy i za ile widzieliście taką wersje za 1450 złote!? ;)
poza tym zauważyłem, ze w sklepie robicie cenzurę komentarzy, kupiłem gierkę i zjechałem ją w komentarzu (oczywiście niecenzuralnych słow brak), komentarz poszedł i juz się nie pojawił, może jeszcze jakiś głupi nabierze sie na tą gre! żółta karta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa: chwyt marketingowy. Nie ma głupich, poza tym jak zwykle gram.pl musi się na czymś wyłożyć. Nie dość, że ładna ściema z tym Xboxem, to w dodatku go jeszcze w sklepie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:56, kubaszuk napisał:

Ale jedno trzeba przyznać - przecenić przecenili. na xbox.com kosztuje 9 stówek premium
z dyskiem 20gb


co przecenili, jeśli już nie ma ani jednej sztuki, równie dobrze ja mogę sprzedać X-Boxa 360 za 1 zł, nie mając żadnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż starych, dosyć przeciętnych tytułów podczas gdy do sklepów wchodzą właśnie wielkie, długo oczekiwane hity, to nie jest to co tygryski lubią najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma jakiekolwiek pojęcie czemu nei mozna kupić viva pinata na PC, mimo ze było i w sklepie i recenzowane jako wersja PC w CDA? a nigdzie tego na PC nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować