Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy silnik C.O.R.E. - prezentacja

18 postów w tym temacie

Przeczytałem tytuł, obejrzałem filmik, a dopiero potem doczytałem resztę artykułu. Najpierw pomyślałem, że ktoś sobie jaja robi. Gra wygląda jak Doom, a ci się chwalą. Potem przeczytałem, że to gra na DS i szczęka mi opadła. No Way idealnie odwzorowuje moją opinię na temat tej gry. Mam DS więc na 100% kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 29.11.2008 o 14:25, Zaitsev napisał:

To prezentacja silnika Sonic 3D - jakością przypomina Neverwinter Nights. DS jednak coś
potrafi.


Bo to jest NWN, a przynajmniej używa NWN''owych modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DSa nie mam, nie chcę mieć i zdania swojego nie zmienię. Jak mnie najdzie na odlsql to Quake'a 2 odpalę i będę najedzony, bez marnotrawienia uzbieranego z trudem grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaa....to na DS-a jest. Na stronie głównej czytam, prezentacja nowego silnika studia NoWay, myślałem że to ja o czymś nie wiem xD Nigdy nie widziałem DS-a na żywo, nie wiem nawet skąd to się wzięło ale grafika wygląda...a zresztą komentarze wyżej mówią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietna gra z pewnoscia ale i tak dalej nie wiem poco kupywac NDS jezeli jest PSP które graficznie wygląda naprawde 10x lepiej, a ciekawych tytułów jest pewnie więcej niż na NDS..chociaż pewnie się myle , wyniki sprzedaży mówią same za siebie ;),duża ilość różnej maści chińczyków + JRPGi to pomysl na = dużą sprzedaż ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmiki C.O.R.E. mocno przypomina mi Quake''a , dlatego po prostu nie ma innej możliwości ta gra musi być boska , tym bardziej , że to Polska produkcja. Ta gra na 100% znajdzie się w mojej kolekcji , a to przede wszystkim dlatego , że C.O.R.E. zapowiada się wręcz rewolucyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować