Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Star Wars Clone Wars SERIAL - Temat ogólny

15 postów w tym temacie

Witam wszystkich,

nie ma takiego tematu więc postanowiłem go założyć. O ile mi wiadomo istnieje ciąg odcinków serialowo-kreskówkowych, które nawiązują do słynnej sagi Georga Lucas''a. Ktoś może oglądał ? Jakieś opinie ? Sam zamierzam zacząć i ciekawy jestem zdania innych użytkowników. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem i wrażenia nie są jakoś zbytnio wspaniałe. Wojny klonów są zrobione trochę.. "za bardzo bajkowo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 17:11, LaRone napisał:

Ja oglądałem i wrażenia nie są jakoś zbytnio wspaniałe. Wojny klonów są zrobione trochę..
"za bardzo bajkowo".

Moim zdaniem wlasnie to, ze w tej serii nie widac przesadzonej ingerencji grafiki komputerowej w kreske, dodaje jej uroku:) Mnie nawet sie podobalo... bardzo mily klimacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tylko na TVP? Obejrzałem odcinek z oblężeniem wioski Lurmenów i wrażenia pozytywe, szkoda tylko że dubbingowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 17:25, Ostrowiak napisał:

W Polsce tylko na TVP?

Także na Cartoon Network,
bodajże w piątki o 19.00, a powtórki w sobotę i niedzielę o 11.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O którym serialu tu wreszcie mowa? ;P Bo jeśli o tym wykonanym animacją komputerową, to on nazywa się "The Clone Wars".

Serial Tartakovsky''ego był taki sobie. Na samym początku bardziej mi się podobał, ale muzyka była średnia, a gra aktorska w niektórych momentach nie do przyjęcia (nie sądziłem, że można stworzyć Anakina jeszcze gorszego i jeszcze bardziej zamulonego od haydenowskiego), ogólnie irytowała mnie wszechobecna przesada (ale taki jest styl autora, no to cóż...) i to, że odcinki przez pierwsze dwa sezony były tak koszmarnie krótkie.

O drugim serialu (nie nazwałbym go żadną kontynuacją, to po prostu kolejny serial) już kiedyś się rozpisałem, tutaj podsumuję go jednym słowem - WYMIATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bajkowości to się zgadzam. Serial po prostu dla małych bachorków jak i starszych fanów filmów G. Lucasa.
Oglądam wszystkie odcinki. Wrażenia, jak najbardzie pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 17:40, wicekppp napisał:

Co do bajkowości to się zgadzam. Serial po prostu dla małych bachorków jak i starszych
fanów filmów G. Lucasa.
Oglądam wszystkie odcinki. Wrażenia, jak najbardzie pozytywne.

Podoba mi się, że klimat jest przedstawiany w sposób - a jakże - dla bachorków. Starsi fani(tj. ja)mogą być zadowoleni, ale jednak czuć sztywność. Wolałem dawną bajkę Wojny Klonów, w pełni animowaną(nie 3D), w której fabuła i prowadzenie akcji było świetne. Leciało swego czasu na Cartoon Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:08, Kirabaxior napisał:

Leciało swego czasu na Cartoon Network.


Ogądało się. Stare dzieje. xD Choć do sztywności to się zgadzam to nie powiem, serial jest "dobry" albo nawet "lepszy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka sztywność? Sztywny to był właśnie serial Tartakovsky''ego. Nowy serial bije na głowę "Atak klonów" i "Mroczne widmo" razem wzięte. Ba, może nawet startować do "Zemsty Sithów", w paru aspektach ten serial jest lepszy :P. Ogółem dopiero przy "The Clone Wars" czułem się jak przy starych, dobrych Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 19:37, Revanchist napisał:

Jaka sztywność? Sztywny to był właśnie serial Tartakovsky''ego. Nowy serial bije na głowę
"Atak klonów" i "Mroczne widmo" razem wzięte. Ba, może nawet startować do "Zemsty Sithów",
w paru aspektach ten serial jest lepszy :P. Ogółem dopiero przy "The Clone Wars" czułem
się jak przy starych, dobrych Star Wars.


Nie obrażaj najlepszej części nowej trylogi czyli Mrocznego widma!!!!!!!!!!! Atak klonów to fakt nie najlepsze ale żeby naskakiwać na Mroczne widmo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś tu jest obrażanie? Jak coś jest lepsze, to nie znaczy, że od razu Mroczne widmo jest złe, bo ten film również lubię. Nawet bardzo. Ale i tak cała Nowa Trylogia ssie w porównaniu z Oryginalną :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 02:19, Black_Dog napisał:

Ktoś wie może, czy sezon 2 zakończył się czy będą jeszcze odcinki? Bo nigdzie nie moge
info o tym znaleść.


30 kwietnia wyemitowali ostatni epizod z sezonu drugiego.
Sezon trzeci z tego co pamiętam startuje w październiku tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 13:16, Pietro87 napisał:

30 kwietnia wyemitowali ostatni epizod z sezonu drugiego.
Sezon trzeci z tego co pamiętam startuje w październiku tego roku.

Cholera znowu pół roku czekania. Mam nadzieje, że zdarzy się coś konkretnego w końcu, bo strasznie mało osób ginie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować