Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise - nowa wyspa jednak płatna

14 postów w tym temacie

A teraz powiem wam jak to wyglądało :
Criterion chciał zrobić darmowy dodatek do gry.
I tu nagle w wielkim płaszczu z dolarów przez okno wskakuje EA i...
- Not so fast Criterion! Nie daje się za darmo tego za co ludzie chętnie rzucą dolarem.

I w ten sposób przemysł gier po raz kolejny jest uratowany przed jakimikolwiek oznakami sympatji dla konsumenta!
DZIĘKUJEMY CI EA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak szanuję Criterion za to, że wciąż wspiera swój świetny tytuł. Szkoda, że nie mamy więcej takich developerów (a może i mamy, tylko ich sytuacja wygląda tak, jak przedstawił ją Little Maggot).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, tworzenie contentu kosztuje ich duzo sil i chcieliby za to jakiejs kasy tez... EA przeciez placi im pensje, a jak jakis oddzial nie zarabia to jest zamykany - wy byscie tak nie zrobili gdyby cos tylko was duzo kosztowalo i nie przynosilo zyskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:19, Little Maggot napisał:

A teraz powiem wam jak to wyglądało :
Criterion chciał zrobić darmowy dodatek do gry.
I tu nagle w wielkim płaszczu z dolarów przez okno wskakuje EA i...
- Not so fast Criterion! Nie daje się za darmo tego za co ludzie chętnie rzucą dolarem.

I w ten sposób przemysł gier po raz kolejny jest uratowany przed jakimikolwiek oznakami
sympatji dla konsumenta!
DZIĘKUJEMY CI EA!

Witam!
Wyprzedziłeś mnie z tym komentarzem :))
Dodam tylko od siebie, że jak ludzie zobaczą cenę tego "darmowego dodatku" to aż rykną z wściekłości.
Polityka EA jest godna pożałowania. Ja tylko czekam aż DLC (tej firmy) do gier PC będą kosztowały ok 50 zł i będą zabezpieczone DRM''em. A patche do gier będzie trzeba pobierać na EA Store za ok 20zł. I jak taką firmę można szanować?!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Valium
Wiesz problem jest taki że jak się robi projekt to zazwyczaj się planuje też jego koszty

@junior17

Meh...
Ja tam z nikim nie walcze a EA nawet lubie, bo ostatnio naprawde sie staraja nadgonic do ubisoftu i nieźle im idzie.
W momencie postowania tego obawiałem się bycia popratym przez whinerów jaki to przemysł jest be be :x
Bo to co zapostowałem to nie miał być wrzut tylko głupia rzecz która mi przyszła do głowy czytając news

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napracowali się to i chcą zarobić. Nie wszystko można mieć za darmo :)

Nie wydaje mi się, aby EA miało cokolwiek wspólnego z tematem omawianego newsa. Nie obraźcie się, ale wyzywanie każdego człowieka który karze sobie płacić za swoja pracę od złodziei jest chore.

I polskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze , że te dodatkowe zawartości Burnout Paradise na konsoli będą płatne. Oby ten dodatek z nową wyspą ukazał się również w PeCetowej wersji , tylko oczywiście nie odpłatnie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wyspę to można jeszcze zapłacić. Zresztą dodatek z motorami był darmowy, ten jest płatny trudno.
Natomiast naciąganiem wg mnie jest nowych tekstur/skórek na bronie do Dead Space. Gra jest super ale żeby wydawać 200 MP na inny kolor kostiumu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Burnout Paradise były już za free dodane takie usprawnienia jak pakiet motocykli i pełny cykl dobowy. To mało?
Niechże Criterion trochę grosza za swoją pracę dostanie, i tak fajnie że się Paradise City nadal rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować