Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole! Chociaż tak właściwie, to zdziwienia nie ma...

235 postów w tym temacie

Coś mi się widzi, że jedyna porządna polska gierka przepoczwarzy się w typową rąbaninę, a wszystko dzięki konsolom, echhhh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał, żeby wyszedł patch do PCtowej wersji, żeby ją przerabiał na konsolową tak żeby można było grać padem :) W obecnej sytuacji xpadder nie pomoże bo interfejs jest pctowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słuszna decyzja, choć bardzo późno zapadła. Ciekawi mnie, kiedy wersje konsolowe ujrzą światło dzienne? Na święta już nie zdążą...

No cóż, chociaż na 18-tkę w grudniu być może dostanę PS3, niestety Wieśka na nią nie nabędę - grałem już na PC, a jest przecież tyle innych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dynamiczniejszy" :D hehe - zaitsev roolz ;]

hmm, ostatnio chyba wypadlem z obiegu bo jednak dla mnie to cos nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:29, kapistar1 napisał:

Btw ogólnie to mnie obrazki Zaitseva jakoś specjalnie nie śmieszą, bo mam od tego e/b/aumsworld,

1. Zasady internetu, nie łam ich.
2. Jego obrazki nie mają nic wspólnego - może czcionkę - Zait próbuje być fajny ale mu nie wychodzi, zwłaszcza używanie lolcat''ów.
3.Wrócmy na głowna linię rozmowy:

No cóż, fajnie, że jedna z niewielu porządnych polskich produkcji trafi na konsole, ale te upgrade powinni też wcisnąć w jakimś patchu na PC ...
ale na ich stronie jakiś DEBIL ustawił wpisywanie daty jak u tych DEBILI z zachodu (Chocolate Reign), DNI powinny być pierwsze bo zmieniają się częściej niż miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah! Na to czekałem :D Nareszcie :D Mimo, że grę mam na PC to i tak kupię na którąś z konsol (właśnie... na którą lepiej... :P) . Jako wielki konsolowiec jestem szczęśliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[sarkazm on]
No niesamowita wiadomość. Bomba sezonu.
[/sarkazm off]

To będzie już trzecia wersja Wiedźmina jaka się ukaże. Pierwsza na PieCe gięła się pod ciężarem bugów, druga rozszerzona miała być remedium na całe zło pierwszej edycji, a okazała się sporym rozczarowaniem, bo nijak szumne zapowiedzi twórców o wielu nowościach i poprawkach nie pokryły się z rzeczywistością.

A teraz konsolowcy dostaną efekt trzeciego podejścia do tematu. Życzę im, aby faktycznie dostali wszystko to co można w punktach wyczytać w tym newsie, bo może w końcu dostaną to co powinno być w grze od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polepszą efekty świetle? lepiej niech zoptymalizują kod, bo w obecnej postaci to by go Xbox chyba nie uciągnął ze stałym fpsem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja podziękuję, za wersję konsolową. Na półeczce stoi piękna kolekcjonerka (a co :P), nie będę wydawał kolejnych dwóch stówek na powtórkę z rozgrywki. Zresztą nawet konsoli nie mam. :) Martwi mnie jedno. Wiadomo, że Wiedźmin 2 powstanie prędzej czy później. Pytanie czy w tym samym czasie co wersja PC wyjdzie też konsolowa? W takim przypadku boję się, że Wiesiek "dwójka" zostanie uproszczony, spłycony i dostosowany do konsol. Wystarczy spojrzeć na to co konsole zrobiły z nowym Falloutem. :/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować