Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole! Chociaż tak właściwie, to zdziwienia nie ma...

235 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 10:44, cape napisał:

Lepiej by pomyśleli o MMO. Opartego na świecie Wiedźmina. W samej Polsce znaleźli by
wystarczająco dużo chętnych ;)


O losie tylko nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nieee! CDP sprzeniewierza się zasadom swojego działania, czyli non-profit! OMG!!11jedenjeden

Puknijcie się w czoło. Najlepiej z 30 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że niema zdziwienia gdyż wyciągnąć kasę z tytułu trzeba.. no bo co Redzi maja więcej poza grą wiedźmin i marką ?:) Więc jeszcze usłyszymy o wiedźminie parę razy (może na amige cos wyjdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, gdyż mam słabego kompa i X360. A takich RPG na Xa jak na lekarstwo, a tym bardziej polskiej produkcji.
Widać, że misiaki pececiarze zaniżyli średnią, oj oj, gotują się ;*
Mam nadzieję że będzie w polskiej wersji językowej.
A Zaitsev dajesz za dużo 4chanowych wstawek, większość matołów tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbytnio nic przeciw temu zeby wiesiek na konsole wyszedl ale przeciw temu zeby zostal dla nich poprawiony i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 10:53, Laska-z-Polski napisał:

Hm... Może dlatego, że pecetowcy mają tą grę już od roku?... -.-'' Z GTA IV to my mamy
lepszą sytuację, chociaż dostaliśmy grę kilka dłuugich miesięcy później.

Taa instalować 5 kilo programów zanim pograsz. Good Luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę :D Dynamiczniejsza akcja i agresywniejsi przeciwnicy = Geralt latający między potworami i tłukący ich w stlu pokazanym przez Dante''go w Devil May Cry :p Nic innego mi do głowy nie przychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 11:08, Kafar napisał:

Pewnie że niema zdziwienia gdyż wyciągnąć kasę z tytułu trzeba.. no bo co Redzi maja
więcej poza grą wiedźmin i marką ?:) Więc jeszcze usłyszymy o wiedźminie parę razy (może
na amige cos wyjdzie?:)


Ja myślę że ma przede wszystkim potencjał. A tacy ludzie jak wy nie mający nic do roboty mogą tylko narzekać. Jak by nic nie zrobili to źle. A jak chcą rozwijać markę to też źle. I dobrze że wyjdzie z ulepszeniami. Bo chętnie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo to juz mowione przy premierze Witchera wiec szoku nie ma... przeszedlem na PC to i na X''a zachacze ;P szczegolnie bardziej dynamiczny system walki mnie interesuje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. To było wiadome tylko jedna prośba: JAK TACY CWANI TO WYPUŚCIE TEN DODATEK NA PC.\
:( Zawsze konsole muszą być lepsze chlip*chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, skończcie z tym lamentowaniem! Przecież konsolowcy dostaną Wiedźmina dostosowanego na ich platformy. Nie ma co liczyć na nową fabułę, bo ta jest zarezerwowana dla Wieśka II. ;] Nie mogę zrozumieć dlaczego wszyscy PeCetowcy zachowują się tak, jakby wyrządzono im wielką krzywdę. Dostaliśmy jako pierwsi grę, potem Redzi wydali Edycję Rozszerzoną za darmo, by ponaprawiać błędy pierwotnego wydania. Nie ma nad czym płakać, konsolowcy niech się cieszą z Wieśka, a reszta niech czeka na kontynuację. :)
Teraz coś o Wiedźminie II. Jak już wcześniej pisałem, mi przygody Geralta na konsole nie przeszkadzają. Ważne jest tylko to, żeby kontynuacja była przygotowana na PC była równie dobra jak część pierwsza, a nawet lepsza. Obawiam się jednak wpływu wersji konsolowej (o ile taka będzie) na tą z blaszaków - spłycenia gry, ugrzecznienia i ogólnego uproszczenia mechaniki gry, tak jak się stało z FO 3. Jeżeli tylko konsole nie wpłyną na wygląd gry PC to nie mam nic przeciwko. Redzi zarobią więcej kasy, którą będą mogli przeznaczyć na produkcję jeszcze lepszych gier. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:00, Ostrowiak napisał:

No i znowu! Konsolówka lepsza od pecetowej, brawa i ukłony w stronę CDP Red, poszliście
po najmniejszej linii oporu.


Co chcesz powiedzieć przez "najmniejszą linię oporu"?
Jak dla mnie zdziwienie jest - myślałem, że temat Wiedźmina jest już zamknięty, ale jaki widać CDP będzie doić ten temat, aż się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lex - o ugrzecznienia bym sie nie martwil. po prostu gra dostanie (tak jak PCtowy odpowiednik) oznaczenie 18+.

i sadze, ze jesli by powstawal wiesiek 2 rownolegle i na konsole i na PC, to raczej bedzie tak jak przy pierwszej czesci, ze na konsole bedzie zmieniony interfejs itp. (bo to jest jak w banku). ja jedynie mam nadzieje, ze kod bedzie dobrze zoptymalizowany, i ze bedzie trzymal stala ilosc klatek (ah, ta wyzima na 8800GT... tez rznie);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:03, Thompson napisał:

Co chcesz powiedzieć przez "najmniejszą linię oporu"?


"Wiedźmin" kokosów nie zarobił - pora na "odgrzewany kotlecik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 10:29, master matrox napisał:

Wiedźmin został bardzo ciepło przyjęty przez
graczy, ale w porównaniu do konsolowych hitów, jego sprzedaż była średnia. Teraz, dzięki
temu, że Wiedźmin ukaże się także na konsole, gra trafi do szerszego grona odbiorców
(gaming na konsolach jest znacznie bardziej popularny niż na PC - na zachodzie of korz),
a przy tym CD Projekt RED oraz Atari zarobią jeszcze więcej pieniędzy.


Tak, tylko zapomniałeś dodać, że te hity zwykle są od znanych developerów, którzy mają za plecami któregoś z gigantów. Sprzedaż Wiedźmina jak na pierwszą grę polskiego, nieznanego studia jest wyśmienita. Więc ja bym tak w ciemno nie zakładał, że na konsolach to taaaaaaaaaaaaakie kokosy zbiją. CDPRed to nie Bungiee, Atari to nie M$ czy EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować