Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin na konsole! Chociaż tak właściwie, to zdziwienia nie ma...

235 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 10:42, Pile napisał:

I przestańcie dawać komentarze w stylu to niesprawiedliwe. Jak GoW wyszedł na pc z ulepszeniami
to jakoś się nie plułem. Chociaż i tak konsolowcy wyszli na tym lepiej. Bo nie wiadomo
czy 2 pokaże się na pc. No ale na konsolach robi się większą kasę i tyle :]


Czyli twoja podświadomość "Mój X lepszy od PeCeta" jednak działa. Mnie to wszystko wisi, ja się ciesze jak jakaś gra z PeCeta wychodzi na konsolę i na odwrót. Ludzie sobie pograją ;s. O co tyle zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 11:15, Meykan napisał:

> Hm... Może dlatego, że pecetowcy mają tą grę już od roku?... -.-'' Z GTA IV to
my mamy
> lepszą sytuację, chociaż dostaliśmy grę kilka dłuugich miesięcy później.
Taa instalować 5 kilo programów zanim pograsz. Good Luck


GTA IV będzie zabezpieczone Securomem. Gdzie te 5 kilo programów? To nie Starforce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ż pojawi się na konsolach ale z drugiej strony miałem nadzieje że to będzie wyłącznie gra na PC...:( i widac też że CDP-RED nie pracuje nad Wiedźminem 2 a własnie nad wiedźminem na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:26, Bambusek napisał:

/.../
studia jest wyśmienita. Więc ja bym tak w ciemno nie zakładał, że na konsolach to taaaaaaaaaaaaakie
kokosy zbiją. CDPRed to nie Bungiee, Atari to nie M$ czy EA.


Owszem, wiem że za tamtymi hitami stoją potężne studia developerskie, ale mimo wszystko sądzę, że Wiedźmin w wersji na Playstation 3 i Xboxa 360 nie będzie miał kłopotu z osiągnięciem takiej sprzedaży, jaką miała wersja na konsole. Jestem tylko ciekaw, czy w Polsce Wiedźmin na konsolach będzie w ojczystym języku - sądzę jednak, że tak, bo co raz więcej gier jest wydawanych po polsku, a tym bardziej gra, którą tworzy polskie studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:32, rafekx 12 napisał:

Fajnie ż pojawi się na konsolach ale z drugiej strony miałem nadzieje że to będzie wyłącznie
gra na PC...:( i widac też że CDP-RED nie pracuje nad Wiedźminem 2 a własnie nad wiedźminem
na konsole...


Wiesz ale może być tak że podzielili się na dwie grupy jedna pracuje już nad 2 Wiedźminem a druga na wersją konsolową jedynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wersja na konsole nie wyszła wcześniej. Miejmy nadzieję, że za długo na konsolowe przygody Geralta czekać nie będziemy musieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie BARDZO DOBRA NOWINA,czekałem na tego typu wiadomość od dawna.Mimo ze skończyłem Wieśka na PC,to miło było by sobie pograć na konsoli,i jak wyjdzie na pewno zakupie ;] A zdanie że Redzi poszli po najmniejszej lini oporu,jak ktoś napisał wyzej ???? no nie komentuje,powinniśmy sie cieszyć,żę sobie radzą,bo wiadomo,że konsole chcąc czy nie chcąc dzisiaj krolują, może u nas w kraju jeszcze nie(chodz moim zdaniem coraz bardziej,co mnie cieszy:)) to raczej niewydawanie takiego tytułu na konsolki ,tytułu po pierwsze pierwszego CDP Red i jak dla mnie i dla wielu osób udanego było by nie mądrym posunieciem. Chcąc się rozwijać muszą w końcu wydać swój produkt na konsole.Ja im życze powodzenia i czeeekkaaamm ;Pc oz tego wyjdzie,ale jestem dobrej myśli=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:41, rob300i napisał:

Eksta! Oby pojawił się sybko! A PeCetowcom dziękujemy za beta-testy! :-)

Do usług. Ja z kolei z tego miejsca pragnę podziękować "konsolowcom" za beta-testy Gears of War, Mass Effect i Fable 2 (te ostanie jeszcze trwają) i mam nadzieję, że więcej będzie takich akcji bo to dobrze wpływa na produkt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna wiadomosc, wierze w polskich progamistow i nie spieprza napewno wersji pod kosole. Co do zmieninego systemu walki to wiadomo, ze musi byc bardziej dynamiczniejszy, lepszy i przystosowany pod pady. Bo taki niedzielny gracz ktory za duzo w RPG nie gra przynajmniej po slashuje powtory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:45, hallas napisał:

> Eksta! Oby pojawił się sybko! A PeCetowcom dziękujemy za beta-testy! :-)
Do usług. Ja z kolei z tego miejsca pragnę podziękować "konsolowcom" za beta-testy Gears
of War, Mass Effect i Fable 2 (te ostanie jeszcze trwają) i mam nadzieję, że więcej będzie
takich akcji bo to dobrze wpływa na produkt końcowy.

Piękna riposta!
Sam jestem posiadaczem PC''ta i PS3. Za niedługo chyba sprzedam PS3, za dużo na nią kasy wydaję... więc w nowego Wiedźmina chyba nie zagram :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:45, hallas napisał:

> Eksta! Oby pojawił się sybko! A PeCetowcom dziękujemy za beta-testy! :-)
Do usług. Ja z kolei z tego miejsca pragnę podziękować "konsolowcom" za beta-testy Gears
of War, Mass Effect i Fable 2 (te ostanie jeszcze trwają) i mam nadzieję, że więcej będzie
takich akcji bo to dobrze wpływa na produkt końcowy.


Wspaniale. My dziekujemy ze w GTA4 nie mamy notatek w GPS, a pogralismy pol roku temu. Jesli jakas gra na konsole ma jakies bledy, po tygodniu jest patch i po sprawie, zreszta nie pamietam zeby zdarzaly sie jakies powazne bugi w grach na konsole. A tworcom Wiedzmina gratuluje, w koncu chca zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć, ze jesli Wiedźmin wyjdzie na konsole, to zyska nowych fanow. Wiecej fanow=wiecej kasy. Za ta kase Redzi moga jeszcze bardziej udoskonalic Wiedźmina lub zaczac robic druga czesc. Ale niestety konsolowcy beda miec lepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wiadomość dosyć fajna, tyle, że Witcher nie pójdzie mi na kompie,a w/w konsol nie mam, ale może kiedyś wygram czy coś, marzenia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Piękna zapowiedź a ludzie znowu walą komentarze jak poszkodowane dzieci z piaskownicy... Żal się robi jak się czyta posty typu "dziękujemy za beta-testy", "RED idzie po najmniejszej linii oporu" itd itd.... Aż tak boli was, że doskonała Polska marka jak "Wiedźmin" rozszerza się? I wkracza na nowe grunty? Aż tak boli was, że posiadacz konsoli będzie mógł zagrać w Wiedźmina? Kiedy gra z konsoli wychodzi na PC to cieszycie się jak diabli i puszczacie złośliwe komentarze... A kiedy idzie na odwrót to wielka tragedia się dzieje...

Druga strona konfliktu "Konsolowcy" też nie są lepsi... Irytujące teksty typu "Pecetowcą dziękujemy za Beta-Testy" są żałosne...

Skończcie po prostu z tymi wojenkami platform. Każdy gra na tym na czym chce... A jak ktoś nie umie znieść że na konsole trafi "nieco" lepsza wersja to niech kupi sobie Konsolkę i kupuje wiedźmina, a nie siedzi i spami forum jakimiś lamentami...

Sam posiadam osobiście PC i PS 3... Mam Wiedźmina na PC i z wielką chęcią zakupię wersje konsolową, zmieniony system walki ( pewnie pod coś bardziej zręcznościowego :) ) Może być tego warty. No i zapewne jakiś quescik dodatkowy tu i tam będzie :) może jakieś nowe przygody? Z chęcią to zobaczę wszystko :) Mam tylko nadzieje, że wersja konsolowa wystąpi w polskiej wersji językowej :) I może jakiś ukłon dla Polski by wersja PS 3 czy też Xbox 360 nie stała ponad 200zł ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:44, emesstw napisał:

to raczej niewydawanie takiego tytułu na konsolki ,tytułu po pierwsze
pierwszego CDP Red i jak dla mnie i dla wielu osób udanego było by nie mądrym posunieciem.


Przy obecnych kosztach produkcji gier to ograniczanie się do jednej platformy rzadko jest mądrym posunięciem (są wyjątki naturalnie - Halo istnieje tylko na Xbox, podobnie jak Starccraft to tylko PC).

Dnia 30.11.2008 o 12:44, emesstw napisał:

Chcąc się rozwijać muszą w końcu wydać swój produkt na konsole.


Tiaaaaaa, kocham takie podejście. Nie wydają na konsole - stoją w miejscu. Nie wydają na PC - to i tak są postępowi, po prostu im się nie opłaca". Stardock i Blizzard pewnie by się nie zgodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować