Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Mesa - nowy trailer

51 postów w tym temacie

chwila chwila... czy mi sie tylko wydaje, ze to po prostu odpicowana jedynka?... mam wrazenie ze kilka momentow zerzneli prosto z H-L ;) no coz, ale lepsze to nic nic, oby tylko cala fabula nie byla skopiowana. Obawiam sie tylko, ze jak wszystkie fanowskie mody/remake''i bedzie mial mase bugow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diabolit... to jest REMAKE. chodzi o zmiany w technologii (grafika, pewnie tez fizyka), a nie we fabule. no bo nie oszukujmy sie - to co pokazuje ten filmik wyglada znacznie lepiej niz oryginalny HL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwila chwila... czy mi sie tylko wydaje, ze to po prostu odpicowana jedynka?... mam wrazenie ze kilka momentow zerzneli prosto z H-L ;) no coz, ale lepsze to nic nic, oby tylko cala fabula nie byla skopiowana. Obawiam sie tylko, ze jak wszystkie fanowskie mody/remake''i bedzie mial mase bugow.

Zgadza się. To remake pierwszej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu na to czekam, że już o nim zapomniałem. Trailerek spoko, nawet bardzo. Z pewnością nie odpuszczę tego modzika. I liczę na dalsze remake''i dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 10:37, kjubus napisał:

diabolit... to jest REMAKE. chodzi o zmiany w technologii (grafika, pewnie tez fizyka),
a nie we fabule. no bo nie oszukujmy sie - to co pokazuje ten filmik wyglada znacznie
lepiej niz oryginalny HL


to nie podlega zadnej watpliwosci, aczkolwiek w swoim czasie grafika w H-L byla miazdzaca, a fabula... osmiele sie stwierdzic, ze byla/jest jedna z najciekawszych i wciagajacych wsrod FPSow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawał doskonałej roboty. Teraz czekam na DeusExa ulepszonego graficznie :D
Ciekawe co by było gdyby teraz wydano Half Life 1 w takiej formie jak na trailerze (oczywiście wiedząc ze nie powstały kontynuacje ani nic innego z HL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer przypomniał mi, dlaczego zawsze uważałem część pierwszą za nieporównywalnie LEPSZĄ od dwójki.
Klimat, wrażenie zaszczucia, dramatyczna walka o przeżycie, o wydostanie się z piekła, jakim stała się baza wojskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam, wygląda znakomicie!
Mam wrażenie ze twórcy trochę przesadzili z blurem, co mnie osobiście nie przeszkadza (gra nie przypomina "kolejnej-robionej na przysłowiowym kolanie-fanowskiej produkcji, ale ma własny styl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować