Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Mesa - nowy trailer

51 postów w tym temacie

dzięki kumplowi śledzę moda od dawna i ciesze się, że podeszli mega profi do swojej roboty. Będzie zabawnie :D
Jak wyjdzie BM Source to potem kolejny mod na który czekam to Project Stealth ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! :)
Kiedyś oglądałem screeny z BM, to jakoś specjalnie wrażania na mnie nie zrobiły, ale teraz naszła mnie ochota na grę> To zresztą bardzo dobry sposób na przywracanie gier do życia - spora ich część pozostaje zapominania ze względu na przestarzałą grafikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. Czekam na tego moda już sporo i wygląda na to że warto będzie poczekać jeszcze trochę. Jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z newsa zrozumiałem, że do uruchomiania gry wystarczy mi podstawowy HL2, nie będę potrzebował OB?

W każdym razie mod zainteresował mnie już na początku podjęcia prac nad nim. Mimo, że czas leci i leci, ja nie zapominam o nim i czekam z wypiekami na twarzy ;)

Z chęcią zobaczyłbym też inne gry w nowym wydaniu, ale widać, że potrzeba na to sporego wysiłku i czasu. Ile dałbym za remake No One Lives Forever lub Alien vs. Predator 2. Nie są to być może jakieś strasznie stare gry, da się w nie ciągle bez oporu grać (podobnie zresztą jak w pierwszego HL), ale miło byłoby zobaczyć je w odświeżonej wersji :)


Chyba ładnie nakręciłem w tym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem i to wcale nie małym. Wprawdzie informacji o modzie "Black Mesa" nie śledzę, ale teraz widzę, że wypadałoby zacząć. Niedawno swoją premierę miał Portal: Prelude (mod do Portal''a), a za niedługo właśnie BM. No, no... Tylko czekać na Episode Three i Portal 2. ;) Wracając jeszcze do remake[a/u] (niepotrzebne skreślić) pierwszego Half-Life''a, to muszę w niego zagrać! W oryginał nie grałem, bo jakoś okazji nie miałem, ale jestem ogromnym fanem drugiej odsłony, więc w końcu wypadałoby poznać początki przygody Gordona Freemana... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cała gra będzie trzymała poziom grafiki pokazany na tym filmie i nie będzie jakichś poważnych błędów to po zagraniu zapewne wpłacę tym ludziom kilkadziesiąt złociszy na ich konto. Super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzieć ,że mod wbrew opiniom pesymistów nie jest na prostej drodze do krainy vaporware''u. Zadziwia mnie tylko to ,że Valve jeszcze nie wchłonęło ekipy of BM:Source chociaż kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Incredible!
Czekam na Black Mese i Episosde 3. Po prostu kocham Half Life 2. Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości pojawi się film z przygodami Gordona bo było by co oglądać. Skoro Bioshocka tak to czemu nie Half Life?
Powinni tego zabronić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 15:55, barcikbb napisał:

Jeżeli cała gra będzie trzymała poziom grafiki pokazany na tym filmie i nie będzie jakichś
poważnych błędów to po zagraniu zapewne wpłacę tym ludziom kilkadziesiąt złociszy na
ich konto. Super :-)


Mam przez to rozumieć, że najpierw pograsz a potem im zapłacisz? o.O

Nie przestałem pamiętać o pracach nad modem Black Mesa, trailer tylko zaostrzył mój apetyt. Pogram w to chodźbym zginąć miał w pro elo straszliwych męczarniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować