Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Black Mesa - nowy trailer

51 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2008 o 16:49, Pablo Querte napisał:

Przecież mod ma być chyba darmowy to co w tym dziwnego ?

No nie wiem, raczej wątpię. Dobrą informacją jest to, że wystarczy cokolwiek z Orange Box by odpalić ten mod. Złą może być to, że na steam będzie on udostępniany odpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lambert, pesymista jesteś ;)

W zasadzie to nie śledziłem wcześniej informacji na temat Black Mesy. Owszem, obiło mi się to o uszy, ale od marca jestem zainteresowany w głównej mierze gamingiem na konsolach, więc tak dużej uwagi jak kiedyś nie poświęcam tytułom na PC. Teaser jest po prostu fenomenalny - widać, że ten fanowski remake pierwszego Half Life''a nie będzie byle czym i mógłby on konkurować z prawdziwymi produkcjami, tworzonymi przez duże studia. Huh, może zagram, ale nie mam w swojej kolekcji żadnej gry opartej na silniku Source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu znakomita zapowiedź jako fan Half Life''a nie mogę tego przegapic wiecie może kiedy dokładnie ma byc premiera ? lub jakieś poszlaki ?jaka kolwiek informacja się przyda :D
Po prostu muszę w to zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem i Black Mesa będzie tak pięknie wyglądał jak na filmiku , i będzie tak samo grywalny jak pierwsza część Half-Life''a to bardzo możliwe , że szykuje się jeden z najlepszych modów do gier jaki kiedykolwiek powstał. Mam jeszcze jeden powód żeby jak najszybciej zaopatrzyć się w Orange Boxa , bo już od dawna to planowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE było żadnej obsuwy!
Twórcy ZAWSZE powtarzali, że terminem jest "wheen it''s done", czyli mogłoby wyjśc nawet za 100 lat ;)
Nigdy nie powiedzieli, ze wyjdzie na 10-lecie

Teraz terminem jest 2009... ale NIE początek 2009 tylko ogólnie rok 2009 (np. grudzień...).
Chociaż napisali też, że dni do ukończenia "są policzone", więc można liczyć na 1 połowę roku.

Proszę nie przeinaczać faktów ;)

aha. Wcześniej będzie nam dane zagrać w publiczną betę z deathmatchem z unowocześnionymi klasycznymi mapami, np. "crossfire"

Tryb co-operative będzie wraz z singlem dostepny dopiero w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ogłoszono w nim też, że do uruchomienia Black Mesy jednak nie będzie wymagany Counter Strike: Source - wystarczy Steam i jakikolwiek tytuł korzystający z tego engine''u firmy Valve."

Czyli do tego zeby zagrac wystarczy Half-Life 2 : Deathmatch? Chce sie tylko upewnic bo uwielbiam grac w Half-Life i Half-Life 2 wiec Black Mesa : Source bardzo mi sie przyda do "kolekcji" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować