Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Epuls - Czy ktoś o tym słyszał?

59 postów w tym temacie

Witam!

Czy słyszeliście o takiej stronce jak epuls? Może macie swój własny profil? Jeżeli tak to proszę podajcie swoje nick`y. Chętnie poznam osobowości forumowiczów Gram.pl :D

Mój nick: Sagittarius_89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 18:02, Tomi_323 napisał:

Mój nick: Sagittarius_89


No słyszałem o epulsie, mam tam nick taki jak tu na forum. Zajrze do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem o ePlusie - zestawie emotikon zrobionych przez Benassiego . A na epulsie miałem konto dwie godziny ale usunąłem bo głupie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:08, Wasizi napisał:

A może ktoś powie mi co to jest, a nie jakie mają tam pseudonimy?


Taka stronka, gdzie zakladasz swoj profil, dajesz zdjecia, mozesz poznac ludzi o podobnych zainteresowaniach do twoich, mozesz nalezec do klubow roznych zainteresowan, imozesz zobaczyc co dana osoba robi w tej chwili na epulsie, dodawac do kumpli, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:08, Wasizi napisał:

A może ktoś powie mi co to jest, a nie jakie mają tam pseudonimy?

Kolejne zamknięte społeczeństwo - jeśli lubisz rozdawać obcym swoje dane osobowe i zdjęcia do komentowania - to jest to dla Ciebie miejsce. Mnie osobiście takie rzeczy nie bawią. Idiotyzmy^2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zamieścić muzykę na swoim profilu? Tak by grała w tle? Na jakim serwerze czy cuś można zamieścić utwór? Zielony z tego epulsa jestem, więc czy ktoś może mi pomóc? :D (stary chłop, a się w to bawi... wiem wiem, ale ja chcę TYLKO konkretną odpowiedź :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:52, zbysheck napisał:

A można się w to bawić bez zdjęć?

Tak, można nie zamieszczać swoich zdjęć. Uważałem epulsa za s***, ale pewnego wieczora nie miałem kompletnie nic do roboty i zarejestrowałem się. Podglądają mnie jakieś 14-16 :D Brakuje prokuratora na karku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:47, Pustelnik88 napisał:

Czy ktoś wie jak zamieścić muzykę na swoim profilu? Tak by grała w tle? Na jakim serwerze czy
cuś można zamieścić utwór? Zielony z tego epulsa jestem, więc czy ktoś może mi pomóc? :D (stary
chłop, a się w to bawi... wiem wiem, ale ja chcę TYLKO konkretną odpowiedź :P)


Tak. Musisz mieć muzykę na jakimś serwerze. Albo sam sobie wgrasz, albo znajdź na necie. Później jak już masz, to wpisujesz <sound src= http://server...moja_piosenka.mp3 loop=infinite> do prezentacji. Oczywiście z adresem swojej piosenki ;)
Ja sobie najczęściej biorę jakieś 30 sekundowe kawałki piosenek z muzycznych sklepów internetowych ;D bo całe piosenki się dług ładują. Jak czegoś jeszcze nie wiesz to pisz: Arwen_Undomiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epuls może i mógłby być fany, gdyby ten za przeproszeniem kał nie był taki komercyjny! Jeśli nie dopłacisz szefom epulsa to jesteś nikim :( dlatego niespecjalnie mi się to podoba . . . Albo ''''dzieci epulsa" :D "10 za 10 !!'''', ''''10 za 1000000000000000000'''' xD To są głupcy. Ja drwię z tych co sobie regularnie konto doładowywują . . .
Zgadnijcie jakiego mam epulsa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do takich dzieci nie należę, nawet własnej fotki nie mam. A Xtreme mam tylko dlatego, że brat skądinąd pomylił się i doładował konto mi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

epuls ta mam konto. nick taki jak tu ale zalozylem to tylko poto zeby wstretne baby sie odczepily. ogolnie uwazam to za gowno dla bardzo inteligentnych bab sluchajacych th blog us5 itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować