Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Epuls - Czy ktoś o tym słyszał?

59 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2007 o 20:05, pawel1990 napisał:

pierwsze słyszę o takim czymś. Co to w ogóle jest??


Ja pierwszy raz usłyszałem dzisiaj ze 3h temu na boisku jak w piłkę z bratem i jego kumplami graliśmy. W pewnym momencie jak coś tam chłopakom nie wyszło, to się zaczęli wyzywać od "dzieci epulsu". Przychodzę z dworu, zerkam na forum, a tu na pierwszej stronie temat o epulsie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 3 miesiące temu miałem konto na Epulsie, stronka bardzo wtedy mi się podobała. Ale przyszedl w końcu czas, że nie używałem stronki przez miesiąc może dwa. I naszła mnie refleksja: Kasy im nie zostawiam, na stroke nie wchodzę bo mi się znudziła, więc po co spowalniać i tak wolne przez półtora miliona ludzi serwery??? "Nic mnie tam nie trzyma" - pomyślałem i konto zlikwidowałem:)Jakiś miesiąc temu zachciało mi sie znowu tam wrócić, ale nie. Jak pomyślałem, że mam znowu odnawiać te 200 punktów pulsowych to mi się nie dobrze zrobiło.

PS. Gdybym konta nie usunął, za dwa tygodnie byłby okrągły rok mojego przebywania na Epuls.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epulsa poleciła mi kiedyś koleżanka... Wszedłem i podziękowałem na starcie. Nie widzę nic ciekawego na tej stronie. Szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 12:52, zbigniew.1 napisał:

Żałosna
strona. Żal.pl po prostu.


Jak dla mnie to żałosne jest również to całe "żal.pl". Czy ominęła mnie jakaś młodzieżowa moda? Bo bardzo często się z tym spotykam, i bynajmniej nie uważam tego za śmieszne/cyniczne/dowcipne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 12:57, qrczak90 napisał:

> Żałosna
> strona. Żal.pl po prostu.

Jak dla mnie to żałosne jest również to całe "żal.pl". Czy ominęła mnie jakaś młodzieżowa moda?
Bo bardzo często się z tym spotykam, i bynajmniej nie uważam tego za śmieszne/cyniczne/dowcipne...

Wiesz, mi się podoba. Jeżeli tobie nie to trudno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem strona debilna... Pomijając sam fakt, że dzięki adresowi i zdjęciom ludzie wystawiają się jak na tacy, to jeszcze płacą, żeby kupować jakieś idiotyczne funkcje.

Poza tym, moje zdanie o epulsowcach jest takie samo jak przy pierwszym spotkaniu z tą stroną - banda dzieci wrzucająca jakieś kretyńskie fotki i systematycznie gwałcąca zasady polskiej ortografii i interpunkcji w każdej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że miałam przygodę z Epulsem swego czasu i uważam to za ciekawe doświadczenie ;). Nawet wciągnął mnie ten odpychający wcześniej klimat, ale nie na tyle, by dać się naciągnąć na dodatkowe opłaty za konto pro czy jakieś inne przywileje. Było fajnie do momentu, gdy byli tam moi znajomi. Po pewnym czasie każdemu powoli nudziła się ta zabawa i nie było sensu dłużej trzymać na epulsie swojego konta ;). Myślę, że takie stronki dobre są na poznanie nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, ale nie jest to rozrywka na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:29, CzystyZysk napisał:

Nie rozumiem?


Mogę wyliczyć Ci ile bluzgów było w tych filmikach. Nie zamieszcza się tu tak wulgarnych linkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:29, CzystyZysk napisał:

Nie rozumiem?

Heh domyślam sie co to były za filmiki ^^ No, chyba ze sie myle :P
Epuls to jedna wielka (bez urazy) hodowla dzieci neo, a co drugi user jest dyslektykiem (przynajmniej tak twierdzi :D). Miałem tam kiedys konto, ale przejrzałem na oczy :P Tym ktorzy sie tam ''udzielają", polecam jak najszybciej stamtąd wiac :P
BTW: zdjecia wymiatają xD Mozna np. zobaczyc jak wyglada mega paszczur xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować