Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Epuls - Czy ktoś o tym słyszał?

59 postów w tym temacie

Ja tam miałam konto i mam nadal ale od wielu wielu miesięcy na nim nie byłam. Nudzi mnie to, serwis za wolno chodzi i jeszcze te punkty niczym wojna o każdy jeden byle więcej byle więcej. I te różne serwisy zdzierające kasę. Kasa oczywiście idzie na dodatkowe punkty. I te kluby z których się wyrzuca jak sie nic nie udziela człowiek. Tożto dla mnie zbyt wymyślne, żeby sie stale udzielać. Jak chce to piszę jak nie chce to nie, a oni mi tu z wymaganiami wyskoczyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów piszę w tym temacie... tylko że jako Brygadzista. :D OMG... Jak to szybko poszło.
Zastanawia mnie jedno - dlaczego wszyscy (no może nie wszyscy, ale większość) tak lubi Euplsa/ Co w nim takiego jest, bo nierozumiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę serwisów pokroju fotka.pl czy epuls, gdzie zrzeszają się ludzie nieświadomi ryzyka wypływającego z ujawniania danych osobowych w necie. Także nie korzystam z takich idiotyzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoim czasie miałem tam konto (tzn. nadal mam ale od bardzo, bardzo dawna tam nie zaglądałem). Przerzuciłem się na fotka.pl chociaż i tamta strona zaczyna mi się nudzić :P. Takie strony mają jeden plus - dzięki nim poznałem parę ciekawych dziewcząt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie.... dobrze wszystkim obecnym radze - nie zbilżać się do fotki a do epulsa juz szczególnie, kijem nie ruszać, a jak przejdzie nazwa przez myśl do sie zająć czymś zajmującym, takie serwisy niszczą wnętrza psychiczne wielu ludzi, sprawiaja że nawet jesli wygladasz jak grogulec ludzie oceniaja zdjecia na max bo jakis piesek w tle czy cośtam a potem jest dowartościowany jak nie wiem co, myślisz ze jestes fajny takim jak cie oceniaja w komputerze... wole być świadomy że wszystko obok czego przechodze więdnie niż oddzielac sie od towarzystwa przyjaciół i zgrywać narcyza...
serwisy te zaliczyłbym do Tych Których Nazw Nie Wolno Wymiawiać(pisać też)

nie lubie mojej siostry ale wiem ze jest podatna na takie pierdołowate strony... wiec kiedy na ulotce w zbiorze sponsorów było logo epulsa instynktownie wydarłem je i wywaliłem doszczetnie drąc.... sam nie wiem skąd taka nienawiść we mnie do głupich serwisów był filmik kiedyś na youtube "Cała prawda o epulsie" ale chyba juz go skasowali, mimo iz teoretycznie buracki to bardzo dokładnie opisał problem istnienia epulsa... tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego, niż epuls(hahahah), żarty na bok, gram.pl jest nieskończenie razy lepsze, ale mam konto, do kontaktu ze znajomymi, którzy tam siedzą po 10h dziennie, i się podniecają jakimś pulsem, kiedyś myślałem, aby założyć klub gram.pl :) ale nie bo to było by zbluźnienie dla gram.pl, postanowiłem przyłączyć się do klubu o grach(przed chwilą mnie naszło) i czytam tam o fajnych grach ,Doom 3, Far Cry, NfS, wszystkie opisy polecające, przyklejone z fanowskich stron, a napisane niby przez "adminki" które mają 10 i 11 lat!!!!!!!! i opisują mi tu Dooma, rozumiem to jest polska, al czy te dzieci mają rodziców, bo wątpię by dziewczynki tak się interesowały grami 18+, 16+, a najlepsze jest to że nie było reklamy Simsów, świat staje na głowie, ale trudno trzeba się przyzwyczaić.
To tyle co sądzę o epulsie,
pozdrawiam, Kindziukxxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie epuls to hodowla Dzieci Neo i Pokemonów na równi ze Sweet Brokacik(dzięki za odkrycie,Budo!).Radzę takich stron w ogóle nie odwiedzać,bo też was wciągnie i wrócicie tu zpokemonizowani(co za słowo).I na tym zakończymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpela mi kiedyś to poleciła,mam tam swoje konto,ale zaglądam tam niewiele,i raczej na swój profil.Po tym,co xbit71 pokazał,co dziecięta wypisują tam na forach,to aż mnie wzięło na wymioty,narf.Loguję się teraz tylko z nudów,od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epuls? słyszałem, niestety. koledzy mnie namawiają. nie napisze co o nim myślę. staram się nie bluźnić. poza tym staram się być tolerancyjny. i będę. więc jeśli ktoś chce sie to bawić, proszę bardzo. nikogo nie zwyzywam z tego powodu. tylko że epuls kojarzy mi się z... źle mi się kojarzy. z takimi dziewczynami, pustymi, słuchającymi TH (bez urazy dla fanów), podniecającymi się nowymi komórkami. i z chłopakami, wożącymi się nowymi ubraniami i sprzętem. nie wątpię że jest tam ktoś normalny, na pewno wielu ludzi, ale opinii o tym czymś nie zmienię. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto drugie juz bo pierwsze skasowalem bo mi sie znudzilo a zalozylem drugi raztlkodlatego ze z klasy ludzie mają żebym nie był wyjątkiem ale i tak niezaczęsto wchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wylęgarnia idiotów, esencja kretynizmu polskiej młodzieży. Osobiście uważam, że powinno się rozpieprzyć wszystkie serwery i na wszelki wypadek wyprać mózgi twórcom (żeby kiedyś nie wpadli na równie debilny pomysł). Tam są sami ludzie czczący mainstream!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem, ale teraz wszedłem na ten portal i od razu mnie odrzuciło. Już jedno z pierwszych zdań ze strony głównej dało mi pokaz głupoty ludzkiej:
"Ja loVciaM jeździć na rolkach/.../".
Co oznacza owe "loVciaM", pojęcia nie mam, ale coś mi mówi, że już więcej tego portalu nie odwiedzę.

A strona reklamuje się jako "( EPULS.PL )) - najlepsza (prawdopodobnie) strona w polskiej sieci!"...nie no z polskim internetem aż tak źle chyba nie jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak trochę pozna epulsowskie środowisko to...
Zawsze się zastanawiałem o czym dyskutują w klubach takich jak "Dorastanie", "Ajjć to jest to", "String fan", "Mam.w.życiu.cel.", "żuję na lekcjach" czy chociażby "Klatowcy", czyli w klubach debilnych, znaczy się w 90% klubów na epulsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:28, ko?nik napisał:

"Ja loVciaM jeździć na rolkach/.../".
Co oznacza owe "loVciaM", pojęcia nie mam, ale coś mi mówi, że już więcej tego portalu
nie odwiedzę.

Ojej! Jestem kobietą i nie znam typowego dla 65% osób płci pięknej żargonu! Wstyd dla mnie! Chowam sie ^^ a tak na poważnie to mnie rozwalił ten serwis in minus. Ostatni raz byłam na swoim koncie ponad rok temu. Weszłam dzisiaj... żeby je usunąć :P Taaa... miałam tam konto na które nie wchodziłam :P

Dnia 14.02.2008 o 21:28, ko?nik napisał:

..nie no z polskim internetem aż tak źle chyba nie jest?!

Nie, oni mają coś z głową po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 21:47, mała16 napisał:

Ojej! Jestem kobietą i nie znam typowego dla 65% osób płci pięknej żargonu! Wstyd dla
mnie! Chowam sie ^^

Ale to nie jest żargon płci pięknej. To jest żargon kOfFaNyCh (tak to chyba szło...) nastolatek. I na pewno nie jest to 65%, chyba że chodzi o 65% tych właśnie nastolatek.

Dnia 14.02.2008 o 21:47, mała16 napisał:

a tak na poważnie to mnie rozwalił ten serwis in minus.

Mnie też, ale w sumie nie spodziewałem się cudów po pierwszych zasłyszanych opiniach. Grono przy tym to siedlisko intelektualistów, a ten cały Eplus ja stawiam gdzieś tam na równi z Fotką ;]

Dnia 14.02.2008 o 21:47, mała16 napisał:

Nie, oni mają coś z głową po prostu :P

No właśnie taką miałem nadzieję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:51, gibon997 napisał:

100 tysięcy? .. oj oj. dawno chyba tam tyle nie bylo. teraz tam bym jakis konkurs na
3 milionowe konto ;D ale pewnie i tak 2/3 to fikcja albo nie uzywane :D

Jak się odkopuje tematy sprzed 8 miesiecy to się nie dziw że się statystyki zmieniają -_-''

Odnośnie tematu: Nie używałem, nie używam, nie użyję, bo nie widzę/nie wiadziałem takiej potrzeby. Serwis oceniając go raczej powierzchownie stawiam jeszcze niżej niż inne serwisy tego typu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować