Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!

223 postów w tym temacie

gratulacje dla zwycięscy:) jest jeszcze kilka dni szansy dla reszty:P ehh oby się udało gierkę wygrać:D byłby chociaż jeden wydatek mniej na święta;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow w końcu udało mi się wygrać grę którą chciałem kupić:) dobrze że nie złożyłem na nią jeszcze zamówienia;) Powodzenia dla reszty w kolejnych etapach;)

P.S. jest możliwość odbioru nagrody osobiście w metrze centrum? tak chyba będzie szybciej niż pocztą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:48, Xamerith napisał:

Gratulacje :)
A z ciekawości, o której wpłynęła odpowiedź? ;>


Dzięki;) Nie pamiętam dokładnie, ale chyba po jakiś 30 sekundach od rozpoczęcia, tzn. odświeżyłem stronę konkursową idealnie w momencie kiedy pojawiły się pytania, na pierwsze 2 skojarzyłem od razu, 3 tylko musiałem jeszcze sprawdzić w tekście, na pewno cała "operacja" zamknęła się w 60 sekundach, bo jak już mi potwierdziło wysłanie odpowiedzi to właśnie kończyła się pierwsza minuta od rozpoczęcia konkursu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:00, Hristo86 napisał:

> Gratulacje :)
> A z ciekawości, o której wpłynęła odpowiedź? ;>

Dzięki;) Nie pamiętam dokładnie, ale chyba po jakiś 30 sekundach od rozpoczęcia, tzn.
odświeżyłem stronę konkursową idealnie w momencie kiedy pojawiły się pytania, na pierwsze
2 skojarzyłem od razu, 3 tylko musiałem jeszcze sprawdzić w tekście, na pewno cała "operacja"
zamknęła się w 60 sekundach, bo jak już mi potwierdziło wysłanie odpowiedzi to właśnie
kończyła się pierwsza minuta od rozpoczęcia konkursu;)

To potwierdza że konkurs jest na czas :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 04.12.2008 o 16:58, lukase napisał:

To potwierdza że konkurs jest na czas :/.

Na gram.pl tak wygląda większość konkursów, komu się uda idealnie trafić i szybko odpowiedzieć ten wygrywa bez żadnego losowania itp. Oczywiście to ma swoje złe i dobre strony. Dobra jest taka, że jak jesteś akurat w domu i wiesz, że zaraz wystartuje konkurs możesz się przygotować. Gorzej jest jak się zobaczy konkurs za późno to wiadomo, że nie ma się szans na wygraną, jeśli jest tylko 1 nagroda:/ Mi też się ta forma konkursu nie podoba (mimo, że 2 etap wygrałem), bo wiem, że jutro będę musiał siedzieć do 20:40 na uczelni, więc myśl o wygraniu laptopa lub EK jest mało prawdopodobna, ale za to inni będą mieli większe szanse, bo ja już swoją wykorzystałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:58, lukase napisał:

To potwierdza że konkurs jest na czas :/.


I kończy mój udział w nim :)
Nie dla mnie czasówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:01, mikim napisał:

Super - kolejny etap, a artykułu nie ma...

Tak samo było w poprzednim konkursie w dniu 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:14, FlyMan92 napisał:

To tylko u mnie czy nie ma jeszcze 4 części?

W tygodniu jeszcze nie ma ale na gram.pl już jest wystarczy na strone główną wejść gramu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:06, Spaykus napisał:

> Ładnie... Brak artykułu, brak pytania do trzeciego kompletu odpowiedzi. :-( Myślałem,

> że pytania będą z dwóch poprzednich... ;-P

Artykuł jest; pytanko jest - coś się musiało nie odświeżyć albo nie przeładować, bo sprawdzałem
wcześniej co i jak.

A wyniki II etapu będą jeszcze dzisiaj. Ale później.

Czemu tekstu jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:17, Zagul napisał:

> A wyniki II etapu będą jeszcze dzisiaj. Ale później.
Czemu tekstu jeszcze nie ma?


Witam,

tak - zdaję sobie z tego sprawę, otrzymałem właśnie od redakcji informację, iż tekst zostanie opublikowany o godzinie 20. Jednocześnie pragnę uspokoić - nie wygrywa osoba, która jako pierwsza nadesłała komplet prawidłowych odpowiedzi. Zatem zalecam cierpliwość, przy strzelaniu zawsze zachodzi prawdopodobieństwo spudłowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 19:23, Zagul napisał:

A etap 3, znaczy wyniki kiedy?


A tu, poniżej :)

Naszym trzecim laureatem jest... Werdekas! Serdeczne gratulacje. I przypominam, że coraz większymi krokami przybliżamy się do wielkiego finału.

Jeszcze - tytułem formalności - komplet właściwych odpowiedzi.

Jak nazywa się bóstwo patronujące łotrom w uniwersum Aventurii?
1. Rondra
2. Phex
3. Boron


Nazwa tradycyjnej thorwaliańskiej broni to:
1. Skraja
2. Thara
3. Kurkum


Pięcioramienna Akademia Rashdul szkoli:
1. Metamagów
2. Magów bitewnych
3. Elementalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować