Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!

223 postów w tym temacie

Widać wyniki będą udostępnianie co jakąś godzinę tak aby dzieciaki nabiły liczbe odwiedzin, żeby gram.pl kasę z wyświetlanych reklam trzepał, wiadomo już kto wygrał EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 19:55, Mistic napisał:

Widać wyniki będą udostępnianie co jakąś godzinę tak aby dzieciaki nabiły liczbe odwiedzin,
żeby gram.pl kasę z wyświetlanych reklam trzepał, wiadomo już kto wygrał EK.


Uważasz się również za dzieciaka? Bo sam liczbę odwiedzin nabijasz, podobnie jak spora grupa ludzi pełnoletnich, których Twoja uwaga może ciut razić.
Daruj sobie proszę takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to strasznie naciągane są wyniki konkursu. Dlaczego? Otóż notebooka miała wygrać osoba z największą liczbą punktów. Ale no właśnie. Wszyscy, którzy uważnie śledzili konkurs i mieli wszystkie odpowiedzi prawidłowe mogą czuć się oszukani (nie wspominam oczywiście, na razie, o jednym z punktów regulaminu mówiącym o dziewięciu laureatach). Przecież zdobyli maksymalną liczbę punktów. Czemu więc nie są brani pod uwagę jako zwycięzcy? W tym wypadku punkt o 9 laureatach, którzy otrzymają nagrody, jest nielogiczny. Nigdzie w regulaminie nie ma też mowy o jakimkolwiek "algorytmie" wyboru zwycięzcy chyba, że za taki uznamy dobry humor organizatora albo coś w stylu "o, temu damy, bo go znamy". W końcu też nie ma w samym regulaminie nic na temat kto otrzyma nagrodę główną. Wspomniane jest to tylko w treści na stronie konkursowej, a przecież to nie jest regulamin. Proponuję na przyszłość stosować dokładniejsze zasady, bo w tym przypadku pozostaje mi niestety niesmak.

Jednakże chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim wygranym (?*), a szczególnie Smokowi Wawelskiemu :)


* - nie mogłem się oprzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:16, RakuPL napisał:

Wg mnie to strasznie naciągane są wyniki konkursu. Dlaczego? Otóż notebooka miała wygrać
osoba z największą liczbą punktów. Ale no właśnie. Wszyscy, którzy uważnie śledzili konkurs
i mieli wszystkie odpowiedzi prawidłowe mogą czuć się oszukani (nie wspominam oczywiście,
na razie, o jednym z punktów regulaminu mówiącym o dziewięciu laureatach). Przecież zdobyli
maksymalną liczbę punktów. Czemu więc nie są brani pod uwagę jako zwycięzcy? W tym wypadku
punkt o 9 laureatach, którzy otrzymają nagrody, jest nielogiczny. Nigdzie w regulaminie
nie ma też mowy o jakimkolwiek "algorytmie" wyboru zwycięzcy chyba, że za taki uznamy
dobry humor organizatora albo coś w stylu "o, temu damy, bo go znamy". W końcu też nie
ma w samym regulaminie nic na temat kto otrzyma nagrodę główną. Wspomniane jest to tylko
w treści na stronie konkursowej, a przecież to nie jest regulamin. Proponuję na przyszłość
stosować dokładniejsze zasady, bo w tym przypadku pozostaje mi niestety niesmak.

Jednakże chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim wygranym (?*), a szczególnie Smokowi
Wawelskiemu :)


* - nie mogłem się oprzeć :P



Nic dodać, nić ująć... podpisuję się zarówno pod wypowiedzią jak i gratulacjami ;)

..a przy okazji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:16, RakuPL napisał:

Wg mnie to strasznie naciągane są wyniki konkursu. Dlaczego? Otóż notebooka miała wygrać
osoba z największą liczbą punktów. Ale no właśnie. Wszyscy, którzy uważnie śledzili konkurs
i mieli wszystkie odpowiedzi prawidłowe mogą czuć się oszukani (nie wspominam oczywiście,
na razie, o jednym z punktów regulaminu mówiącym o dziewięciu laureatach). Przecież zdobyli
maksymalną liczbę punktów. Czemu więc nie są brani pod uwagę jako zwycięzcy? W tym wypadku
punkt o 9 laureatach, którzy otrzymają nagrody, jest nielogiczny. Nigdzie w regulaminie
nie ma też mowy o jakimkolwiek "algorytmie" wyboru zwycięzcy chyba, że za taki uznamy
dobry humor organizatora albo coś w stylu "o, temu damy, bo go znamy". W końcu też nie
ma w samym regulaminie nic na temat kto otrzyma nagrodę główną. Wspomniane jest to tylko
w treści na stronie konkursowej, a przecież to nie jest regulamin. Proponuję na przyszłość
stosować dokładniejsze zasady, bo w tym przypadku pozostaje mi niestety niesmak.

Jednakże chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim wygranym (?*), a szczególnie Smokowi
Wawelskiemu :)


* - nie mogłem się oprzeć :P


Jedna kwestia - każdy nasz konkurs z pytaniami zamkniętymi wygląda w ten sposób, żadnej "nowości" nie zastosowaliśmy. Pokaż mi proszę punkt regulaminu, w którym zawarta jest informacja, że każda osoba, która uzyskała maksymalną liczbę punktów wygrywa nagrodę.

I odpowiedz mi proszę na pytanie - czy wygrała, zgodnie z zasadami osoba z najwyższą liczbą punktów na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:28, Spaykus napisał:

Jedna kwestia - każdy nasz konkurs z pytaniami zamkniętymi wygląda w ten sposób, żadnej
"nowości" nie zastosowaliśmy. Pokaż mi proszę punkt regulaminu, w którym zawarta jest
informacja, że każda osoba, która uzyskała maksymalną liczbę punktów wygrywa nagrodę.

No właśnie i tu jest wasz błąd. Bo niby po co piszecie to, że "Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymacie punkt, a w ręce osoby, która na zakończenie konkursu zbierze ich najwięcej trafi fantastyczna nagroda - wyjątkowy komputer Aristo prestige V150...", skoro nic takiego nie ma w regulaminie? Tak trudno przyznać się do rozbieżności? Powinno zatem być "...spośród osób, które na koniec zbiorą ich najwięcej wylosujemy (albo raczej "wyalgorytmujemy") posiadacza Aristo..." i nie byłoby już takich wątpliwości.

Dnia 10.12.2008 o 20:28, Spaykus napisał:

I odpowiedz mi proszę na pytanie - czy wygrała, zgodnie z zasadami osoba z najwyższą
liczbą punktów na koncie?

No tego też nie wiadomo, skoro użyto "algorytmu" ;) A na poważnie, to niby skąd JA mam to wiedzieć? Przecież nie jestem organizatorem, który wyłania laureatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:34, RakuPL napisał:

No właśnie i tu jest wasz błąd. Bo niby po co piszecie to, że "Za każdą prawidłową odpowiedź
otrzymacie punkt, a w ręce osoby, która na zakończenie konkursu zbierze ich najwięcej
trafi fantastyczna nagroda - wyjątkowy komputer Aristo prestige V150...", skoro nic takiego
nie ma w regulaminie? Tak trudno przyznać się do rozbieżności? Powinno zatem być "...spośród
osób, które na koniec zbiorą ich najwięcej wylosujemy (albo raczej "wyalgorytmujemy")
posiadacza Aristo..." i nie byłoby już takich wątpliwości.


Przykro mi, ale nie masz racji. Jak już mówiłem - zawsze postępujemy wg takich zasad. To raz, dwa - traktujesz regulamin bardzo literalnie. Trzy - nie można sobie "ot tak" losować. Te kwestie reguluje ustawa o grach losowych i zakładach wzajemnych. Cztery - damn, to mimo wszystko jest przede wszystkim zabawa, nie dorabiajmy do tego ideologii!

Dnia 10.12.2008 o 20:34, RakuPL napisał:

No tego też nie wiadomo, skoro użyto "algorytmu" ;) A na poważnie, to niby skąd JA mam
to wiedzieć? Przecież nie jestem organizatorem, który wyłania laureatów.


To ja odpowiem - tak, wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba się nauczyć poprawnie formułować wypowiedzi, a dopiero brać się za pisanie regulaminów, ogłoszeń czy innych tekstów... bo później (jak właśnie zresztą widać) wychodzą na jaw różne nieścisłości, wątpliwości itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:37, Spaykus napisał:

Przykro mi, ale nie masz racji. Jak już mówiłem - zawsze postępujemy wg takich zasad.
To raz, dwa - traktujesz regulamin bardzo literalnie.

Po coś go chyba ustaliliście prawda? Najbłachszy z powodów, to chyba to, żeby go przestrzegać, a i dopracowanie go wyszłoby także wam dobre (lepsze ;)).

Dnia 10.12.2008 o 20:37, Spaykus napisał:

Trzy - nie można sobie "ot tak"
losować. Te kwestie reguluje ustawa o grach losowych i zakładach wzajemnych. Cztery -
damn, to mimo wszystko jest przede wszystkim zabawa, nie dorabiajmy do tego ideologii!

Sorry, taka moja natura, jestem podejrzliwy ;)

Dnia 10.12.2008 o 20:37, Spaykus napisał:

> No tego też nie wiadomo, skoro użyto "algorytmu" ;) A na poważnie, to niby skąd
JA mam
> to wiedzieć? Przecież nie jestem organizatorem, który wyłania laureatów.

To ja odpowiem - tak, wygrała.

OK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:44, RakuPL napisał:

> To raz, dwa - traktujesz regulamin bardzo literalnie.
Po coś go chyba ustaliliście prawda? Najbłachszy z powodów, to chyba to, żeby go przestrzegać,
a i dopracowanie go wyszłoby także wam dobre (lepsze ;)).


Wskaż mi proszę miejsce, w którym postanowienia regulaminu zostały złamane.

I raz jeszcze - starasz się robić, to co wielu polskich prawników - traktować prawo przepisy w sposób niezwykle (skrajnie) literalny, w oderwaniu od zasad współżycia społecznego (no dobra, tu pojechałem ;p) czy... zdrowego rozsądku. Brrrryyy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:46, Spaykus napisał:

Wskaż mi proszę miejsce, w którym postanowienia regulaminu zostały złamane.

Halo, proszę mi tu nie wkładać w usta słów których nie napisałem!

Dnia 10.12.2008 o 20:46, Spaykus napisał:

I raz jeszcze - starasz się robić, to co wielu polskich prawników - traktować prawo przepisy
w sposób niezwykle (skrajnie) literalny

Ja nie prawnik na szczęście ;P


>, w oderwaniu od zasad współżycia społecznego

Dnia 10.12.2008 o 20:46, Spaykus napisał:

(no dobra, tu pojechałem ;p) czy... zdrowego rozsądku. Brrrryyy ;p

Ożeszty! :P

Na zakończenie mam nadzieję, że rozumiesz, że mogłem mieć wątpliwości i oczekiwałem ich wyjaśnienia, a nie "nie masz racji, bo ja ją mam" ;) Subtelna, ale różnica ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:54, RakuPL napisał:

Halo, proszę mi tu nie wkładać w usta słów których nie napisałem!


"Po coś go chyba ustaliliście prawda? Najbłachszy z powodów, to chyba to, żeby go przestrzegać,
a i dopracowanie go wyszłoby także wam dobre (lepsze ;))
" - sugerujesz, że nie przestrzegamy regulaminu. Pytam zatem gdzie? ;)
Dobra, luuuz! :D

Dnia 10.12.2008 o 20:54, RakuPL napisał:

Na zakończenie mam nadzieję, że rozumiesz, że mogłem mieć wątpliwości i oczekiwałem ich
wyjaśnienia, a nie "nie masz racji, bo ja ją mam" ;) Subtelna, ale różnica ;P


Jasne, rozumiem. I bynajmniej nie zamierzałem odpowiadać: "Moja jest tylko racja i to święta racja" (cyt. Dzień Świra) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:56, Spaykus napisał:

> Halo, proszę mi tu nie wkładać w usta słów których nie napisałem!

"Po coś go chyba ustaliliście prawda? Najbłachszy z powodów, to chyba to, żeby
go przestrzegać
,
a i dopracowanie go wyszłoby także wam dobre (lepsze ;))
" - sugerujesz, że nie przestrzegamy
regulaminu. Pytam zatem gdzie? ;)
Dobra, luuuz! :D

Kurczaki, za często używam skrótów myślowych :/ "Najbłachszy z powodów, to chyba to, żeby go przestrzegać" - miało mieć bardziej ogólne znaczenie i dotyczyć m.in. dopracowania regulaminu - tak to jest, gdy się pisze o jednym, a myśli o kilku zdaniach naprzód xD. Nie mam siły już tłumaczyć, po robocie jestem :] Pora relaxu ^^

Dnia 10.12.2008 o 20:56, Spaykus napisał:

> Na zakończenie mam nadzieję, że rozumiesz, że mogłem mieć wątpliwości i oczekiwałem
ich
> wyjaśnienia, a nie "nie masz racji, bo ja ją mam" ;) Subtelna, ale różnica ;P

Jasne, rozumiem. I bynajmniej nie zamierzałem odpowiadać: "Moja jest tylko racja i to
święta racja" (cyt. Dzień Świra) ;)

"Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!" (cyt. Monty Python) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:01, RakuPL napisał:

"Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!" (cyt. Monty Python) :D


"Nikt nie spodziewał się łódzkiego pogotowia!" (cyt. hmm... ze Staszka Mąderka chyba) ;)

Dobra, koniec, bo offtopa robimy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować