Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!

223 postów w tym temacie

A ja chciałem pogratulować winnerom :-) i z ciekawości zapytać, jeśli można:
1. ile osób wzięło udział w konkursie
2. ile zdobyło maksymalną liczbę punktów
3. co decydowało w przypadku równej ilości punktów -> suma "międzyczasów" z poszczególnych etapów, czy dodatkowych punktów przyznawanych za poszczególne etapy przez "magiczny" algorytm -> może coś bliżej o algorytmie, żeby człowiek na przyszłość wiedział, czy ma szanse startując do konkursu z np. godzinnym opóźnieniem :-) (liczyłem na to po poście #44)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluje dla zwycięzców i organizatorów - konkurs naprawdę udany - przynajmniej dla mnie bo z wypiekami na twarzy wyczekiwałem etapów, wyników itd.

jeśli można to chciałbym poznać zasadę działania tajemniczego "algorytmu", bo trochę niepotrzebnej ściemy poleciało z tym algorytmem - najpierw, że kto pierwszy ten lepszy, później już w ogóle aura tajemniczości - że nie zależy od szybkości - ale też nie jest to losowanie - to co??? Spaykus uparcie broni regulaminu - a tam właśnie, jeśli nie brać go "literalnie", to nasuwa się, że spośród osób które odpowiedziały prawidłowo zostanie wylosowany zwycięzca. Ale Spaykus zaprzeczał, że jest to losowanie. Jeśli nie losowanie to KAŻDY inny sposób powinien być JASNO I PRECYZYJNIE określony w regulaminie np. kto szybszy, czy odpowiedzi o konkretnej godzinie, czy najkrótszy czas odpowiadania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:26, moonman napisał:

gratuluje dla zwycięzców i organizatorów - konkurs naprawdę udany - przynajmniej dla
mnie bo z wypiekami na twarzy wyczekiwałem etapów, wyników itd.

jeśli można to chciałbym poznać zasadę działania tajemniczego "algorytmu", bo trochę
niepotrzebnej ściemy poleciało z tym algorytmem - najpierw, że kto pierwszy ten lepszy,
później już w ogóle aura tajemniczości - że nie zależy od szybkości - ale też nie jest
to losowanie - to co??? Spaykus uparcie broni regulaminu - a tam właśnie, jeśli nie brać
go "literalnie", to nasuwa się, że spośród osób które odpowiedziały prawidłowo zostanie
wylosowany zwycięzca. Ale Spaykus zaprzeczał, że jest to losowanie. Jeśli nie losowanie
to KAŻDY inny sposób powinien być JASNO I PRECYZYJNIE określony w regulaminie np. kto
szybszy, czy odpowiedzi o konkretnej godzinie, czy najkrótszy czas odpowiadania itd.


Działanie algorytmu już było omówione w innym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44102&pid=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować