Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!

223 postów w tym temacie

W końcu kolejny konkurs, który mnie interesuje ;>

Na początku jak rzuciłem okiem na pytania - a było to wczoraj, to troszkę się przeraziłem, bo na żadne nie znałem odpowiedzi. Wystarczyło jednak przeczytać artykuł i od razu wszystko było wiadome ;-) Pytania wbrew pozorom proste, czekam na drugi etap, bo jest o co walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem: jeśli przy równej liczbie punktów obowiązuje zasada "speedu" to ja mając możliwość wejścia na gram.pl dopiero po 19.30-20-tej, w zasadzie mogę sobie ten konkurs darować....Szkoda. Chyba, że przywiozę teściową, żeby mi wykąpała i "uśpiła" dziecko, ale nie wiem czy zdobędę się aż na tak wielkie poświęcenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! Takie konkursy to ja lubię... :P
Pytania na pierwszy rzut oka niezbyt łatwe, ale wystarczyło przeczytać pierwszy tekst o z tygodnia z grą Drakensang: The Dark Eye i wszystko było jasne. Jednak nie cieszę się zbyt prędko, bo początki zazwyczaj bywają łatwe, a dopiero później okazuje się, że aby cieszyć się takim pięknym laptopem, trzeba trochę bardziej ruszyć głową. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie lepiej ruszać głową, niż palcami po klawiaturze ;) Fajnym pomyslem jest umieszczenie artykulu chwile przed publikacja pytan. Test na dobra pamiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaha, test na pamięć? :D
Gratulacje dla ludzi, którzy przeczytali artykuł tyle razy, żeby nauczyć się czegoś z niego na pamięć. Ja nie dałem rady nawet raz tego przeczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, no dobra, wysłane :-P Dowiedziałem się o konkursie dopiero dzisiaj, ale i tak mam zamiar stanąć w szranki z gramowiczami.:-) PS Wam także po udzieleniu odpowiedzi na pytania 2 etapu wyświetla się wiadomość: "Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Kolejny etap rozpocznie się już 2 grudnia 2008 roku."? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:15, Noodles napisał:

PS Wam także po udzieleniu odpowiedzi
na pytania 2 etapu wyświetla się wiadomość: "Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.
Kolejny etap rozpocznie się już 2 grudnia 2008 roku."? Pozdrawiam!

Mi tak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:11, Mistic napisał:

Gratulacje dla ludzi, którzy przeczytali artykuł tyle razy, żeby nauczyć się czegoś z
niego na pamięć. Ja nie dałem rady nawet raz tego przeczytać :D

Wystarczy raz, krótko przed 19, ale uważnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem pierwszy etap konkursu związanego z grą Drakensang i walki o gamerskiego laptopa za nami.

Nagroda (dla przypomnienia - egzemplarz gry Drakensang: The Dark Eye) za etap oznaczony cyfrą I leci do Gramowicza znanego jako Adasek13. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych fazach naszej akcji. Jeszcze kilka nagród czeka na swoich właścicieli :)

Na koniec komplet prawidłowych odpowiedzi na pytania z pierwszego etapu:

Jak po przekładzie na język polski tłumaczy się skrót DSA?
1. Mroczne Oko (The Dark Eye/Das Schwarze Auge - dop.)
2. Mroczne Widmo
3. Złowrogie Oko


Kto pierwotnie korzystać mógł z magii w pierwszym systemie RPG z niemieckim rodowodem?
1. Czarnoksiężnicy i paladyni
2. Czarodzieje i szamani
3. Magowie i elfy


Czym jest Aventurischer Bote?
1. Dwumiesięcznikiem o świecie Aventurii
2. Orężem umożliwiającym pokonanie złych bogów
3. Stolicą świata Aventurii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, widze, że u mnie standardowo (aka nic nie wygrałem). No cóż, mam jeszcze kilka podejść :) Gratulacje dla dzisiejszego zwycięzcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można już składać reklamacje?
Proszę mi podać przyczynę dla której wszystkie osoby, które podały prawidłową odpowiedź nie otrzymały nagrody.
Regulamin konkursu mówi, że wygrywa osoba, która zbierze najwięcej punktów ale nie reguluje przypadków wyłonienia zwycięzcy w przypadku kilku uczestników z tą samą ilością punktów.

Sorry Panowie, ale lepiej zacznijcie szykować setki laptopów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:17, Magwisienka napisał:

> Gratulacje dla ludzi, którzy przeczytali artykuł tyle razy, żeby nauczyć się czegoś
z
> niego na pamięć. Ja nie dałem rady nawet raz tego przeczytać :D
Wystarczy raz, krótko przed 19, ale uważnie ;]

Dokładnie! Mistic, nie trzeba wszystkiego czytać kilka razy, żeby zapamiętać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spaykus napisał, że jeżeli kilka osób będzie miało poprawne odpowiedzi, to mają ajkies specjalne algorytmy na zasadzie wyslanych zgloszeń. Czyli nie wygrywa wtedy ten, kto pierwszy wyslał zgłoszenie?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:01, Yupik napisał:

Można już składać reklamacje?
Proszę mi podać przyczynę dla której wszystkie osoby, które podały prawidłową odpowiedź
nie otrzymały nagrody.
Regulamin konkursu mówi, że wygrywa osoba, która zbierze najwięcej punktów ale nie reguluje
przypadków wyłonienia zwycięzcy w przypadku kilku uczestników z tą samą ilością punktów.

Sorry Panowie, ale lepiej zacznijcie szykować setki laptopów :)

I tutaj Yupik masz rację - też czytałem regulamin i faktycznie nie ma w nim mowy o przypadku gdy więcej niż jedna osoba uzyska tą samą liczbę punktów, nie ma też mowy o codziennym wyłanianiu zwycięzców - jest tylko post #16 Spaykusa, który rzuca trochę światła na sprawę, ale nijak się ma do punktu 4.1 Regulaminu " Konkurs jest urządzany i prowadzony na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie" - a nie na zasadach przekazanych na Forum, które to nie są w tymże konkursie obligatoryjne. ALE!!!! - wg punktów 7 i 9.3 tegoż Regulaminu, Gram.pl może go zmienić w każdym momencie, bez żadnych konsekwencji i wcale nie musi przygotować setek laptopów - może nie dać żadnego :-))) więc zabawa toczy się dalej :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujące pytanie: Dlaczego gram.pl łamie Regulamin tego konkursu?

Już wyjaśniam. W regulaminie, w punkcie "czas trwania", jest napisane: "Drugi etap konkursu trwa od 2 do 3 grudnia 2008 roku włącznie." I nic więcej. Dlaczego więc 2 etap (wg licznika na stronie) nie trwa do 24.00 dnia 3 grudnia tylko do godz. 19.00 (ok.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować