Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: The Dark Eye - stań do walki o notebooka dla graczy!

223 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 20:01, Yupik napisał:

Można już składać reklamacje?


A proszę Cię bardzo. Tryb składania i rozpatrywania reklamacji opisany jest w punkcie 6.2 regulaminu konkurs :]

Dnia 02.12.2008 o 20:01, Yupik napisał:

Proszę mi podać przyczynę dla której wszystkie osoby, które podały prawidłową odpowiedź
nie otrzymały nagrody.


Proszę raz jeszcze:

4.5. Organizator konkursu wyłoni dziewięciu laureatów.

Dnia 02.12.2008 o 20:01, Yupik napisał:

Regulamin konkursu mówi, że wygrywa osoba, która zbierze najwięcej punktów ale nie reguluje
przypadków wyłonienia zwycięzcy w przypadku kilku uczestników z tą samą ilością punktów.


O ile się nie mylę to w regulaminie nie ma informacji o tym, że każdy, kto zgarnie komplet punktów dostanie nagrodę :)

Dnia 02.12.2008 o 20:01, Yupik napisał:

Sorry Panowie, ale lepiej zacznijcie szykować setki laptopów :)


Dopsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyłaniacie zwyciężców którzy mają tą samą liczbę punktów? chyba nie na "kto pierwszy ten lepszy"? już lepsze by było losowanie, bardziej uczciwe :/ ja mogę dopiero późnym wieczorem siadać do konkursu więc jeśli wszystko ma polegać na czasie to jest to szalenie niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spaykus,

Brak jasnego opisu wyłaniania zwycięzców powoduje, że właściwie to możecie sobie wybrać kto wygra ("Panie Prezesie, proszę się nie bać, nagrody trafią do naszych ludzi") :P

Mam też zastrzeżenia do tego, że regulamin konkursu sami złamaliście - punkt 7.1.

Zmieniliście lub wprowadziliście nowe zasady bez poinformowania użytkowników i bez wpisania ich do regulaminu:
- losowania codziennie (zmiana jak najbardziej ok, bo mogą uczestniczyć ludzie, którzy przegapili pierwszy dzień),
- w przypadku równych ilości punktów wygrywa osoba, która pierwsza prześle poprawne odpowiedzi (czyli właściwie konkurs kończy się w niecałe 2-5 minut po podaniu pytań, co niestety eliminuje z niego osoby, które zasiądą do komputera w czasie przekraczającym 5 minut po podaniu pytań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 09:56, Beleth napisał:

jak wyłaniacie zwyciężców którzy mają tą samą liczbę punktów? chyba nie na "kto pierwszy
ten lepszy"? już lepsze by było losowanie, bardziej uczciwe :/ ja mogę dopiero późnym
wieczorem siadać do konkursu więc jeśli wszystko ma polegać na czasie to jest to szalenie
niesprawiedliwe :(


Mamy do tego specjalny algorytm, który decyduje o finalnej kolejności (losowanie jako takie nie jest najlepszą metodą, to nie totolotek). Wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 10:00, Yupik napisał:

Spaykus,

Brak jasnego opisu wyłaniania zwycięzców powoduje, że właściwie to możecie sobie wybrać
kto wygra ("Panie Prezesie, proszę się nie bać, nagrody trafią do naszych ludzi") :P


Teoretycznie - tak. Nie zaprzeczam ;)

Dnia 03.12.2008 o 10:00, Yupik napisał:

Mam też zastrzeżenia do tego, że regulamin konkursu sami złamaliście - punkt 7.1.

Zmieniliście lub wprowadziliście nowe zasady bez poinformowania użytkowników i bez wpisania
ich do regulaminu:
- losowania codziennie (zmiana jak najbardziej ok, bo mogą uczestniczyć ludzie, którzy
przegapili pierwszy dzień),
- w przypadku równych ilości punktów wygrywa osoba, która pierwsza prześle poprawne odpowiedzi
(czyli właściwie konkurs kończy się w niecałe 2-5 minut po podaniu pytań, co niestety
eliminuje z niego osoby, które zasiądą do komputera w czasie przekraczającym 5 minut
po podaniu pytań)


E? Żadnych zmian w regulaminie nie było. Niemal każdy nasz konkurs oparty jest o analogiczne zasady i podstawę regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z wcześniejszymi akcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że konkursiwo naprawdę fajne, Dawno już takiego ciekawego nie było(wg mnie bo wszystkie plastyczne od razu odpadają-talent malarski mam na poziomie Jasia Fasoli :D).
Ehh...od początku na gram i jeszcze nawet splunięcia w twarz nie wygrałem, a na "Drunkensanga" mam chrapkę bo tą grę dołączę do kolekcji "no matter what", jedna z nielicznych PC games w tym roku. Jeszcze raz fajny konkurs i artykuły też dobre. Oby więcej takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:03, Noodles napisał:

Ładnie... Brak artykułu, brak pytania do trzeciego kompletu odpowiedzi. :-( Myślałem,
że pytania będą z dwóch poprzednich... ;-P


Artykuł jest; pytanko jest - coś się musiało nie odświeżyć albo nie przeładować, bo sprawdzałem wcześniej co i jak.

A wyniki II etapu będą jeszcze dzisiaj. Ale później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi już udzielone, wypadałoby w końcu coś wygrać;)
Dodane: u mnie nadal nie ma artykułu, pytanie pojawiło się dopiero po kilku minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i odpowiedziane:) tym razem pytania chyba latwiejsze niz wczorajsze ;P
chociaz do czasu pojawienia sie pytania nr. 3 bylem w kropce pomiedzy a, b i c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:16, Thor napisał:

no i odpowiedziane:) tym razem pytania chyba latwiejsze niz wczorajsze ;P
chociaz do czasu pojawienia sie pytania nr. 3 bylem w kropce pomiedzy a, b i c :)


Miałem tak samo i musze przyznać, że to nawet zabawne znać odp a nie wiedzieć jakie jest pytanie, na egzaminach przeważnie jest odwrotnie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kutfa... ale zuo wszystkie odpowiedzi sciagniete ze szwabskiej wiki ale pewnie zle bo niemieckiego nie znalem i szedłem na wyczucie. Zreszta ci co miali jakiegolwiek pojecie o systemie odpowiadali od razu bez czekania na artykuł troche to niesprawiedliwe (ale od kiedy konkursy na gram.pl sa sprawiedliwe?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:30, mikim napisał:

Ja tylko na to pytanie z bóstwem nie znalazłem odpowiedzi ;p.


A myślałem, że tylko ja tego nie widzę :) No ale chyba dobrze wybrałem :) Aaa co za różnica- i tak nie wygram :D :S :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować