Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Grand Theft Auto IV - dzień pierwszy

32 postów w tym temacie

Mastermind, co tu dużo pisać - napisałeś bardzo fajny artykuł, który czytało się cholernie przyjemnie ;)

Ja swoją przygodę z serią Grand Theft Auto rozpocząłem od "trójki", ale wcześniej miałem także okazję pograć w "dwójkę" na PSX. Pewien czas temu zakupiłem trylogię na PC i mogłem przetestować dwie pierwsze odsłony. Czasy niestety się zmieniły, więc nie grało się tak przyjemnie jak kiedyś, ale przynajmniej mogłem na własnej skórze przetestować pierwsze odsłony serii. Czekam na kolejną część, a w niej na pewno będzie sporo o trójce, chyba mojej ulubionej części ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WZ ameryki już przesyłają screeny z gry i muszę powiedzieć , że żal !
Gra okropna jest , i nie da się zmieniać grafiki , jaki masz sprzęt tak gra ci przydzieli ustawienia !!!
Żal !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:01, Pawlo09 napisał:

Będzie dużo do czytania.


Jak masz zaśmiecać wątek, to nie pisz wcale. Jasne?

@ Ecko09, rafekx 12

Was też to dotyczy. To, że zabieracie się do czytania interesuje mnie tak, jak zeszłoroczny śnieg. NAJPIERW się czyta, potem komentuje. O spamie słyszeli?

@ mastermind

Nie sądzisz, że art wyglądał by lepiej, gdyby obrazki były poukładane? IMO pierwsze powinno być pudełko GTA1, a nie box dodatku do jedynki... A po drugie - Mobygames zgody udzieliło na korzystanie z ich obrazków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza i druga część GTA w momencie swoich premier były wprost rewelacyjne , pamiętam jakby było to wczoraj jak w obie te gry zagrywałem się dosłownie dniami i nocami , tak ogromną grywalność miały te tytuły , a grafika jak na tamte czasy bardzo mi się podobała. Niestety GTA 1 nie przetrwało próby czasu , próbowałem zagrać w to w zeszłym roku i byłem normalnie zaskoczony , grafika tak słaba , że aż w oczy kuje , a grywalność w ogóle gdzieś wyparowała. Niewiele lepiej było z GTA 2 , może grafika aż tak w oczy nie kuła , ale grywalność i tak pozostawia wiele do życzenia. Podsumowując GTA 1 & 2 kiedyś mega grywalne hiciory , teraz niestety bida z nędzą. Naprawdę wielka szkoda , ale i tak w mej pamięci nadal wspominam te gry bardzo miało i to jest w sumie w tym wszystkim najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować