Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan na X360 wciąż w produkcji

20 postów w tym temacie

Jastrząb6 ja grałem kilka miesięcy w AoC i po kolejnym kłamstwie Funcomu mam już dosyć. Mogę nawet EK za 100 zł sprzedać. Ktoś chce? Jeżeli ta gra miałaby tyle błędów na XBOX co w tej chwili (nie wspomnę już o dniu premiery) to nigdy by nie ujrzała światła dziennego. MS nawet by jej do tego nie dopuścił.

mist`shoo jeżeli będzie potrzebny tylko Live to Ty sobie nie pograsz. A czemu to wiadomo - nie wspierany w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex i tak każdy Polak używa Live na inny kraj niż Polska więc nie wiem czemu masz takie zdanie że sobie nie pogra nawet jakby sam Live był wymagany. Ja od wakacji gram ostro na Live w wiele gier. Sami konsultanci MS mówią że i tak lepiej obchodzic te procedury, jedna babka mówiła mi kiedyś na infolinii że sama jest zarejestrowana na Anglię a mieszka w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby LIVE wystarczył, tak samo sprawa się miała z FF Online, trzeba było mieć aktywny live i jeszcze płacić abo.

TobiAlex - też grałem od maja, potem zrobiłem przerwę na WHO a teraz wróciłem - to już kompletnie inna gra od kiedy wywalili tego idiotę Gaude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brigand2003 FF Online potrzebował tylko abonamentu a to czy ktoś miał LiveGold czy Silver nie zmieniało rzeczy. Tutaj też zapewne tak będzie, ale fajnie by było gdyby walnęli bez abonamentu jakiegoś MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PrZyCzŁaP1993 a próbowałeś przedłużyć abonament na Live za pomocą karty kredytowej a nie karty pre-paid? Ja wiem, że można, sam tak robię, ale już kartą płacić nie mogę. Pamiętaj też, że są contenty na Live, których nie pobierzesz ze względu na lokalizację. Z AoC XBOX 360 też tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex, no tak części contentu się nie pobierze w Polsce ale jest to bardzo mała częśc, ostatnią rzecz która cierpiała na taką przypadłośc to mapki do gow1 i gow2. Ale jeśli chodzi o samo granie to jest możliwośc, a płacąc kartą wydaje się więcej kasy niż na allegro za sam kod ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 09:32, Brigand2003 napisał:

Wątpię żeby LIVE wystarczył, tak samo sprawa się miała z FF Online, trzeba było mieć
aktywny live i jeszcze płacić abo.

TobiAlex - też grałem od maja, potem zrobiłem przerwę na WHO a teraz wróciłem - to już
kompletnie inna gra od kiedy wywalili tego idiotę Gaude.


Inna gra, to znaczy? Co poprawili? Bo ja już od października nie grałem a jakoś nie wierzę w zapowiedzi na stronie. Zresztą ilość lamentów na forum też się specjalnie nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Live nie ma z tym nic wspólnego. Będzie na pewno oddzielny abonament, ale nie będzie obowiązku płacenia za golda. Ludzie z silver account spokojnie będą mogli również grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jastrząb6 - niestety grałem. Nawet EK nabyłem. Jeszcze mam dwie karty pre-paid na pamiątkę bo w Polsce nie było więc przy okazji wizyty w UK kupiłem na zapas. Żeby było śmiesznie to moja gra w WoWa trwała krócej niż w AoC. I czuję się wydymany jak nigdy jeszcze w historii mojego grania. Więc będę głośno ostrzegał przez resztę mych dni - uważajcie na &^%$#$#^&*^ z Funcomu, nikt nie da Wam tyle ile oni obiecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bora to sprezentuj pre- paidy żeby się nie marnowały ;) A co mi tam, skoro i tak mnie dymają jak gram to bez znaczenia :P

Ale faktem jest jak zwykle, że sporo osób nie ma pojęcia (zielonego:) jak wiele się zmieniło w AoC od majowej premiery. I niech żyją w swojej niewiedzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 14:56, zawcia napisał:

Bora to sprezentuj pre- paidy żeby się nie marnowały ;) A co mi tam, skoro i tak mnie
dymają jak gram to bez znaczenia :P

Ale faktem jest jak zwykle, że sporo osób nie ma pojęcia (zielonego:) jak wiele się zmieniło
w AoC od majowej premiery. I niech żyją w swojej niewiedzy ;P


To się chyba musiało sporo zmienić od października bo do tego czasu było bardzo pupowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz lastvegas, kwestia jeszcze tego co kto lubi ;) Niektórzy ludzie uważają, że wow jest do pupy od kilku lat, inni, że jest be dopiero od roku, jeszcze inni, że parę dni temu stał się do pupy ;)
Kolejni uważają, że to WAR jest największym produktem pochodzącym z pupy, jeszcze inni, że L2.
Podążając tym tropem dochodzimy do ludzi którzy tak myślą o AoC ;)

Więc wszystko jest kwestią gustu, ale obiektywnie o żadnej z tych gier które wymieniłem nie mogę powiedzieć, ze jest beznadziejna i nie może się podobać. Bo każda z nich może i każda trafiła do jakiejś grupy użytkowników, którym odpowiada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawcia - masz prawo do swojej opinii.
Niedobitki mojej gildii jeszcze od czasu do czasu grają więc wiem, iż nie za wiele od tych 3 miesięcy kiedy ja nie gram. Ciągle jest masa obietnic i raczej to by było na tyle. Ale cóż - miłość jest ślepa i zawsze piękna. Ja tak miałem z EQ2. Życzę Ci żeby wiara i cierpliwość tych co nadal grają w AoC zostały jakimś cudem wynagrodzone choć realnych szans imho na to nie ma. Funcom ściął zespół i zabrał się do nowego MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłość jest ślep i piękna - fakt ;) Ale mam coś na swoje wytłumaczenie. Grałem od launchu w maju do końca sierpnia. I potem zrobiłem sobie 2,5 miesiąca przerwy (WAR i takie inne sprawy :) i cóż...wróciłem sobie do AoC, ot tak 4fun ;) PvE content jeżeli idzie o lvlowanie to naprawdę czysta przyjemność, z endgame jest gorzej, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Conan na PC nie odniósł jakiegoś porażającego sukcesu. Jest szansa , że na konsoli w kwestii sukcesu może być lepiej , ale i tak nie liczyłbym na wielkie zyski w sprzedaży tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować