Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 z wbudowaną pamięcią! Całe 256 MB!

32 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 15:45, Ceteris Paribus napisał:

> > D....pa w serwisie w Polsce nie ma szans na tąwersje skoro opusów nawet u nas
nie
> montuja.
> >
> A to masz jakikolwiek serwis w Polsce? Wszystko wędruje na zachód albo południe.
Moja
> konsola poleciała do Niemiec na leczenie RRoD-a. Ba! Swojego czasu brytyjskie centrum

> serwisowe było tak przeładowane, że MS wysyłał X-y z Wysp aż na Chorwację...

Żle wyłapałem informacje. Czytałem, że Polakom jeszcze żadnej konsoli na opusa nie wymienili.
Tak wiec myślalem ,ze u ns też jest serwis a tu taka lipa. Naprawde nieładnei ms potraktował
Polskę i Polaków...

Teraz wytłumacz mi, jaka to różnica, czy serwis jest za Odrą czy u nas? MS i tak pokrywa koszty wysyłki Xboksa do serwisu (door to door), więc nie widzę powodu, żeby obrażać się na brak centrum serwisowego w Polsce. Podejrzewam, że Sony też nie utrzymuje takowego w Polsce, bo im się to nie opłaca. Jak dla mnie, to moja konsola może wrócić nawet z hawajskim naszyjnikiem z kwiatów w pudełku i jedyne co mnie obchodzi, to żeby sprzęt działał. W tym przypadku wolę, że robią to Niemcy - każdy wie jaką dokładnością ten naród może się pochwalić... Ale kończę już ten spam na forum. Nie wiem co mi dzisiaj odbija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 15:21, pendejo napisał:

a ja ostatnio czytałem, że live nigdy nie będzie w Polsce, z powodu takiego, że w Polsce
dopuszczone jest przerabianie konsol, by grać na kopii zapasowej, i brakiem live ms chce
się zabezpieczyć przed pozwami osób pokrzywdzonych niesłusznym banem. Jeśli ktoś ma szersze
info dobrze by były gdyby się podzielił

Ja swojego czasu słyszałem teorię, że Microsoft woli nie pchać się na polski rynek przez pijawkowe organizacje typu Zaiks, które przyssałyby sie do Marketplace''a (w ofercie XBLM są także filmy). Jednocześnie MS nei chce uruchamiać okrojonej wersji XBL, więc pozostajemy w punkcie wyjścia. Jak jest z polskim PlayStation Network - można tam kupować/wypożyczać już filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:02, Zaitsev napisał:

Ja swojego czasu słyszałem teorię, że Microsoft woli nie pchać się na polski rynek przez
pijawkowe organizacje typu Zaiks, które przyssałyby sie do Marketplace''a (w ofercie
XBLM są także filmy). Jednocześnie MS nei chce uruchamiać okrojonej wersji XBL, więc
pozostajemy w punkcie wyjścia. Jak jest z polskim PlayStation Network - można tam kupować/wypożyczać
już filmy?


Przecież pełny live jest bodajzę tylk na usa reszat swaita nie ma wypozyczania filmow i tez nie moze wszystkiego sciagnac. Nie widze problemu zrobic liva tylko do grania.

Co do tego serwisu to wyglada mi to na kompletne olanie polskiego rynku i traktowanie go jak jakiegos gorszego. Brak live, brak serwisów, dobrze ze chociaz gry mozna kupic w kraju. Brazyliama liva, indie maja liva, a u nas jak nie bylo tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft próbuje uszczęśliwić , nieszczęsnych użytkowników Xbox Arcade któremu coś w środku strzeliło , karta pamięci 256 ;] , powiem tak dobre posunięci8e w stronę konsumentów X-boxów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2008 o 15:46, Ceteris Paribus napisał:

Gdzie o tym czytałeś, moze na psx extreme? Ja ostatnio tez tak wydukowałem, byc moze
to mnie tam przecztaleś ;)


właśnie o to chodzi, że nie jestem w stanie sobie przypomnieć gdzie? ;p

@Zaitsev

Dnia 03.12.2008 o 15:46, Ceteris Paribus napisał:

Ja swojego czasu słyszałem teorię, że Microsoft woli nie pchać się na polski rynek przez pijawkowe organizacje
typu Zaiks, (...)


uwierz mi w usa sa większe pijawki np RIAA i MPAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez gry chodza identycznie jak na najstarszym xboksie i najwnoszym jasperze, wiec o co chodzi? Takie gdybania pecetowych fanbojow ze nastepne beda wymienne podzespoly i konsola zostanie pecetem slysze juz od 5 lat jakos... Zreszta konsola mi sie kojarzy z grami, a nie ze sprzetem, bo malo kogo on obchodzi w konsoli, tylko tych co maja jakies zboczenia z kompa. Jedyna roznica jaka wedlug mnie jest warta uwagi to glosnosc urzadzenia..

@Ceteris Paribus

Czlowieku, i co z tego ze Brazylia czy Indie maja swojego live'a? Nazwy brzmia dla ciebie egzotycznie wiec pewnie tam jest gorzej niz u nas z rynkiem konsolowym? Otoz nie, i oni dlatego maja swojego XBL, a my nie bo jak to zostalo ladnie powiedziane w pewnej rozmowie z przedstawicielem MS Polska "mamy swietna sprzedaz sprzetu, gier jakos nie bardzo...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 16:26, Jan Czarny napisał:

Microsoft próbuje uszczęśliwić , nieszczęsnych użytkowników Xbox Arcade któremu coś w
środku strzeliło , karta pamięci 256 ;] , powiem tak dobre posunięci8e w stronę konsumentów
X-boxów ;p


Pytanie tylko czy dla wszystkich. "Promocyjne" ceny na dysk 20gb czy większą memorkę nas niestety ostatnio nie objeły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2008 o 15:57, Zaitsev napisał:

Teraz wytłumacz mi, jaka to różnica, czy serwis jest za Odrą czy u nas? MS i tak pokrywa
koszty wysyłki Xboksa do serwisu (door to door), więc nie widzę powodu, żeby obrażać
się na brak centrum serwisowego w Polsce. Podejrzewam, że Sony też nie utrzymuje takowego
w Polsce, bo im się to nie opłaca. Jak dla mnie, to moja konsola może wrócić nawet z
hawajskim naszyjnikiem z kwiatów w pudełku i jedyne co mnie obchodzi, to żeby sprzęt
działał. W tym przypadku wolę, że robią to Niemcy - każdy wie jaką dokładnością ten naród
może się pochwalić... Ale kończę już ten spam na forum. Nie wiem co mi dzisiaj odbija...

Ps3 jeszcze rok temu było wysyłane do Słowacji gdzie jest centrum na Europę, ale już w tym roku na wiosnę moje ps3 poszło do Polskiego centrum w Warszawie. Tyle się dowiedziałem po wykłócaniu się o gwarancję i próbie naprawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:00, SławekT napisał:


> Teraz wytłumacz mi, jaka to różnica, czy serwis jest za Odrą czy u nas? MS i tak
pokrywa
> koszty wysyłki Xboksa do serwisu (door to door), więc nie widzę powodu, żeby obrażać

> się na brak centrum serwisowego w Polsce. Podejrzewam, że Sony też nie utrzymuje
takowego
> w Polsce, bo im się to nie opłaca. Jak dla mnie, to moja konsola może wrócić nawet
z
> hawajskim naszyjnikiem z kwiatów w pudełku i jedyne co mnie obchodzi, to żeby sprzęt

> działał. W tym przypadku wolę, że robią to Niemcy - każdy wie jaką dokładnością
ten naród
> może się pochwalić... Ale kończę już ten spam na forum. Nie wiem co mi dzisiaj odbija...

>
Ps3 jeszcze rok temu było wysyłane do Słowacji gdzie jest centrum na Europę, ale już
w tym roku na wiosnę moje ps3 poszło do Polskiego centrum w Warszawie. Tyle się dowiedziałem
po wykłócaniu się o gwarancję i próbie naprawy:P

O, dobrze wiedzieć - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, widać że Microsoft robi postępy ;-)

Co jak co, ale w tej chwili posiadacze Xboxów 360 w wersji Arcade łatwego życia nie mają - nowe uaktualnienie New Xbox Expierence trochę zajmuje, a o instalacji grze na dysku możemy zapomnieć. Jak jednak widać w tej wiadomości, Microsoft postanowił, że Arcade będą miały pamięć wewnętrzną. Co prawda to tylko 256MB, ale lepsze to niż nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście Microsoft bardzo , ale to bardzo stara się jak tylko może. Aż 256 MB , łał aż normalnie w szoku jestem... Microsoft mógłby w końcu wziąć się do roboty , a nie tak błyszczeć super pomysłami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować