Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED robi jeszcze dwie gry!

53 postów w tym temacie

Mike z CDP (jeden ze współzałożycieli, btw.) w innym wątku zaprzeczył, akoby pracowali nad BG3, choć bardzo by chcieli. Nie mają tylu ludzi ani takich możliwości, by ciągnąc taki projekt razem z dwoma innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:00, CH1CKEN napisał:

WoW? (world of witcher xD)

A randomizacja modeli tysiąca Geraltów ograniczy się do różnych kolorów portek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:36, RuneX napisał:

A moim zdaniem powinni zrobić RPG a podstawie... (chwila napięcia)... "Ogniem i Mieczem" xD


Co Ty pleciesz?! Przecież każdy wie że robią komputerowe adaptacje: "Pana Tadeusza" i "Nad Niemnem" ^^
A tak na serio: to dość ciekawe co robią "czerwoni". Może kolejnego hiciora? Oby. Fajnie byłoby pograć w kolejną porządną polską gierę, ale... Marzyć każdy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nie poprzestają na laurach i wzięli się do roboty. Bardzo miło dostać aż 2 (miejmy nadzieję)dobre gry z Polskiej stajni CDP RED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:24, Raito93 napisał:

Fajnie, że nie poprzestają na laurach i wzięli się do roboty. Bardzo miło dostać aż 2
(miejmy nadzieję)dobre gry z Polskiej stajni CDP RED


Sądząc po tym, co zrobił Wiedźmin w branży gier PC, można wywnioskować iż kolejne produkcje będą - na co gracze liczą i za co trzymają kciuki - jeszcze lepsze niż Biały Wilk, czy głośnie produkcje z zachodu.

PS. Wiedźmin IMO rozwalił takie hity jak Fallout, IMO też Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te 2 gry mają być takimi eee.... grami akcji z wszczepionymi elementami RPG jaką jest Wiedźmin to ja podziękuję. Gra liniowa do bólu okraszona fajną animacją walki, z dialogami które są prymitywne - ale wulgarne, a to ludzie lubią. Do statystyk nie mogę się przyczepić bo to Wiedźmin (zbyt dużo nie dałoby się upchnąć).
Niech zrobią prawdziwą grę RPG a nie takie "pseudocośtam". Dobrze by było jakby chociaż jedna z tych gier bazowała na systemie AD&D v.3,5 i byle nie nazywała się BG3. Niech zrezygnują z dubbingu. Tyle podłożonych głosów co w BG lub Planescape:Torment wystarczy. Rozbudowaliby dialogi, przy czym mniej kasy by wydali na aktorów. A gracze byliby zadowoleni, no może nie analfabeci (niech się nauczą czytać). Kamerka w rzucie izometrycznym. Grafika 2D, ale nie piksele (bo dużo osób by zrzędziło) tylko coś takiego jak w Świątyni Pierwotnego Zła (Grafa tam jest śliczna). No i budżet przeznaczony na taką produkcję nie musiałby wynosić nie wiadomo ile.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:58, junior17 napisał:

Niech zrobią prawdziwą grę RPG a nie takie "pseudocośtam". Dobrze by było jakby chociaż
jedna z tych gier bazowała na systemie AD&D v.3,5 i byle nie nazywała się BG3. Niech
zrezygnują z dubbingu. Tyle podłożonych głosów co w BG lub Planescape:Torment wystarczy.
Rozbudowaliby dialogi, przy czym mniej kasy by wydali na aktorów. A gracze byliby zadowoleni,
no może nie analfabeci (niech się nauczą czytać). Kamerka w rzucie izometrycznym. Grafika
2D

I kto by to kupił? Ty i kilku gości z komputerami od 7 lat nie znającymi upgrade''u? Gry robi się przede wszystkim dla zysku, a gra bez głosów i ze starą grafiką nie przyciągnie zbyt wielu nabywców poza fana(tyk)mi systemu/świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2008 o 21:12, Elladan napisał:

I kto by to kupił? Ty i kilku gości z komputerami od 7 lat nie znającymi upgrade''u?
Gry robi się przede wszystkim dla zysku, a gra bez głosów i ze starą grafiką nie przyciągnie
zbyt wielu nabywców poza fana(tyk)mi systemu/świata.


a ja glupi myslalem ze w grze liczy sie grywalnosc a nie shadery 6.0 i dx 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:12, Elladan napisał:

> Niech zrobią prawdziwą grę RPG a nie takie "pseudocośtam". Dobrze by było jakby chociaż jedna z tych gier bazowała na systemie AD&D v.3,5 i byle nie nazywała się BG3. Niech zrezygnują z dubbingu. Tyle podłożonych głosów co w BG lub Planescape:Torment wystarczy. Rozbudowaliby dialogi, przy czym mniej kasy by wydali na aktorów. A gracze byliby zadowoleni, no może nie analfabeci (niech się nauczą czytać). Kamerka w rzucie izometrycznym. Grafika 2D
I kto by to kupił? Ty i kilku gości z komputerami od 7 lat nie znającymi upgrade''u?


A to dziwne bo ja na Athlonie 64 3500+, GF1600gtx i monitorze 22" nadal gram w BG1 i 2 oraz IWD czy PT.
Jedni chcą oglądać shadery, blure i hdry na swoich ekranach i to im w zupełności wystarczy drudzy zaś chcą delektować się zupełnie innymi aspektami gry.

Dnia 03.12.2008 o 21:12, Elladan napisał:

Gry robi się przede wszystkim dla zysku, a gra bez głosów i ze starą grafiką nie przyciągnie zbyt wielu nabywców poza fana(tyk)mi systemu/świata.

Chyba wolę pozostać w pewnych kwestiach fanatykiem niż rajcować się byle g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie grywalność, liczą sie dialogi ale zmieniły sie realia, teraz niestety trza raczej robić rpgi w 3D bo kończą jak Divine Divinity. Zresztą gdzieś słyszałem że PT został zamknięty bo sie słabo sprzedał (i nic dziwnego jak prawie nie było reklamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie kurcze mać! Czy Wy wszyscy musicie uważać że albo dobra grafika albo grywalność? skoro już rzucamy pobożnymi życzeniami to ja poproszę cudną grafikę połączoną z grywalnością rodem z wow''a epickością BG II Dynamicznością walki niczym z kłeja lub innego dooma.

Przecież nie wszystkie gry z dobrą grafiką muszą być odrazu śmieciami.

Fakt faktem że gry są robione dla pieniędzy i będą dla nich robione, to dla ludzi praca, nie robią to po to by fanatycy mówili ''idealny system, idealne odwzorowaniei tego i siamtego''. dla nich liczy sie mamona

Jednak wiedzą tez, kurka ,że jeśli chcą by mamona płynęła nieustannym strumieniem, gry MUSZĄ być dobre.

i tu koło się zapętla. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:11, Dinkuned napisał:

Jednak wiedzą tez, kurka ,że jeśli chcą by mamona płynęła nieustannym strumieniem, gry MUSZĄ być dobre.

Tylko co dziś oznacza określenie "dobra gra"? Co powinno to oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2008 o 22:20, Marco Polo napisał:

Tylko co dziś oznacza określenie "dobra gra"? Co powinno to oznaczać?


Powinno: Gre która zadowoli i tłuszcze i fanatyków serii/gatunku.

Jest: Gre która zadwoli tłuszcze.

Jednak w tym co jest znajdą sie elementy które dalej ciesza oko i serce gracza. Nie mam racji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować