Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesienna wyprzedaż w sklepie gram.pl - nowy tydzień, nowe oferty

9 postów w tym temacie

Nie możecie zrobić chociaż raz czegoś w jednym dniu? Wczoraj złożyłem zamówienie i dziś widzę, że przepłacę dychę za TOCĘ, więc muszę je odwoływać i składać jeszcze raz... Ale zonk! Pozostałe produkty z zamówienia dziś są niedostępne, co za niespodzianka! A więc płać jak głupi dychę więcej albo daruj sobie którąś z innych pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi obniżka Too Human - miał to być AAA, a wyszło, jak wyszło.
Bym kupił, gdyby znajomi tak bardzo nie odradzali. Ale cena jak najbardziej ''spoko'' jak na sklep internetowy :) Keep up the good work.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Too Human jest na allegro nowy w folii za 75zł a toca i age of empires? Hmmm... ci co nie mieszkają w Warszawie nawet złotówki nie zaoszczędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem całą tą ofertę i nie znalazłem ani jednego produktu który by mnie interesował. Z jednej strony to źle bo jak do tej pory w żadnej chyba promocji na gramie ( nawet niesławnej wplnściemie ) nie znalazłem dla siebie czegoś ciekawego. Z drugiej strony dobrze bo zaoszczędzę kasę. ;-D Także "podziękował" ale nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem , może ja się po prostu starzeję , ale w tej promocji to absolutnie nic ciekawego dla siebie nie widzę , pomimo szczerych chęci. ;) wPLNomania wymiata , chyba najlepsza promocja gier jaką w życiu widziałem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować