Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Grand Theft Auto IV - dzień trzeci

41 postów w tym temacie

Wiecie, może miast pisać przez cały tydzień o totalnym głupotach, napiszecie o poważnych problemach jakie ma GTA 4 w wersji na PC i zajmiecie się tą problematyką o których huczą fora na całym świecie. Bo jak zwykle przez tydzień wylewać będziecie swoje farmazony, a na koniec dacie słodką recenzje gry…

A jak posypie się na mnie grad okrzyków ‘zła’ od młodocianych przestępców, którzy od rodziców biorą pieniądze na gry i nic nie robią, nic od siebie nie dają, tylko wciąż narzekają… to niech się sypie, bo w rzeczywistości sypać już niczym nie mogą, bo strach im nie pozwala, że ktoś sypnie w ich stroną silną białą pięścią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tydzień z gta 4 czy z twórczością i początkami Rockstar*
Mastermind doceniamy wypociny ale coraz bardziej odbiega się tutaj od tematu "GTA4" oczywiście nie na tyle żeby zaraz wpaść w czarną dziurę robiąc ten przepiękny tydzień Pisz co chcesz tylko żeby pisało gta4 np. instrukcja do gta 4 jako papier toaletowy...
Domagamy się konkretów na temat tejże gry a nie tylko słowa "będzie fajnie"
uhh... kasy nie ma a gta 4 w sklepie zrozum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:25, kurpiewskiwb napisał:

Wiecie, może miast pisać przez cały tydzień o totalnym głupotach, napiszecie o poważnych
problemach jakie ma GTA 4 w wersji na PC i zajmiecie się tą problematyką o których huczą
fora na całym świecie. (...)



Zgadzam się. Troszkę R* zaniedbał PC''ty, z resztą tak samo jak i inni w dzisiejszych czasach. Źle zoptymalizowana, problemy z multi... Może wyjdzie jakiś patch, oby. Nic tylko zaczekać na moją kopię i rozpocząć beta testy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo GTA to czy sklep Gram.pl za przeproszeniem robi sobie jaja? :P 139,90 zł ? Coś czuję, że przed świętami cena wzrośnie o kolejne 10zł... A co do informacji to nawet przyjemnie sie czyta :-) Tylko jak się rozczyta to trochę to krótkie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "ej" bo nie wypada ;) a co do 3 strony może masz jakieś opóźnienie w necie albo coś z przeglądarką internetową zaktualizuj, albo improwizuj z innymi przeglądarkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena 139,90 zł wynika z tego, że Cenega podwyższyła cenę do 159,90 zł. Ciesz się, że masz taniej o te 20 zł. Swoją drogą muszę powiedzieć, że sklep gram.pl w metro centrum mimo premiery GTA IV nie jest jeszcze w tą grę zaopatrzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:00, Redjevel napisał:

Nie "ej" bo nie wypada ;) a co do 3 strony może masz jakieś opóźnienie w necie albo coś
z przeglądarką internetową zaktualizuj, albo improwizuj z innymi przeglądarkami...


Zaraz tam nie wypada:P Z 3 notką już wszystko ok mogę czytać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam ciekawi jak to się firmy wykupywały i jak powstawały. Czy Infogrames nie jest teraz przypadkiem jako Atari ? Czy to był Interplay? Pamiętam że obok DMA było GT Interactive jak to sie teraz nazywa lub przez kogo zostało wchłoniete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że mój preorder GTA IV z października dojdzie do mnie w tym tygodniu... W dniu premiery niestety gry nie otrzymałem, w najlepszym wypadku będzie jednodniowy obsuw :/ Ale czekałem pół roku, poczekam ten dzień-dwa :D A poczytać o starych projektach Rockstara fajnie, tylko faktycznie przydało by się coś konkretnego o GTA IV na zaostrzenie apetytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tekst fajny jak zwykle,toteż zawsze sie zastanawiałem czy R* nie zrobiło gry innej niż
> gangsterska?:)[Bully sie nie liczy:D}

Rockstar North tylko GTA a jeśli chodzi o resztę R* to były jeszcze: Max Payne, Manhunt, Midnight Club. To te z ważniejszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować