Zaloguj się, aby obserwować  
Marfaelo

Zarabianie

19 postów w tym temacie

Witam mam prośbę... proszę wejdźcie w tego linka i dokładnie przeczytajcie co tam jest napisane (a nie jak moi koledzy to na pewno nie wyjdzie...) i powiedzcie co o tym myślicie czy warto w to wchodzić [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy byś skupił się na 5 sekund i pomyślał nad jedną sprawą, po czym odpowiedz sobie na jedno proste pytanie: "kto da Ci 15k zł na miesiąc"? Mało kto w Polsce tyle zarabia xD nawet jeżeli pracuje jak wół i jest pracoholikiem. A tu proponują Ci 15 tysięcy z codziennym poświęceniem 30 minut. Być może ktoś ma z tego jakieś profity ale na pewno nie będziesz to Ty... dalszy komentarz jest już zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:24, 88Bonzo napisał:

nie będziesz to Ty... dalszy komentarz jest już zbędny.


XD No właśnie o tym mówię ślepe przekonanie żę masz się rację człowieku przeczytaj to bo widzę że za szybko to przeczytałeś plzz bo myślę ze to się opłaca tylko potrzebuje was żebyście zobaczyli i stwierdzili nie stwierdzam zę to na pewno działa ale nie mam ochoty gaadć z kimś kto jak zobaczy dostaniesz 50 zł jak wydłubiesz babola z nosa t od razu ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok nie ale dla czego?? Widzę że albo jesteście bandą dzieciaków albo jakimiś starymi prykami cóś :P bo za szybko padają te odpowiedzi nikt jeszcze nawet tego nie przeczytał... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wpłać jedynie 5zł na konto i..." - Jasne, wszystko wiadomo. I czekaj na gwiazdkę z nieba, a my skroimy jeszcze parę tysięcy ludzi...
O matko, jeszcze każą to rozsyłać jako łańcuszek "combo >40" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:31, Qbli napisał:

"Wpłać jedynie 5zł na konto i..." - Jasne, wszystko wiadomo. I czekaj na gwiazdkę z nieba,
a my skroimy jeszcze parę tysięcy ludzi...
O matko, jeszcze każą to rozsyłać jako łańcuszek "combo >40" :P


no tak ale zauważ jak zaangażujesz w to ok 200 osób to będziesz musiał mieć z tego zysk jeśli będziesz na 5 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:31, Coriee napisał:

No ok nie ale dla czego?? Widzę że albo jesteście bandą dzieciaków albo jakimiś starymi
prykami cóś :P bo za szybko padają te odpowiedzi nikt jeszcze nawet tego nie przeczytał...
;/

to co pokazałeś mówię o tym linku to piramidy finansowe , które są nie tylko nielegalne ale też nie gwarantują takich zarobków wiem coś o tym uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:35, cmurder napisał:

> No ok nie ale dla czego?? Widzę że albo jesteście bandą dzieciaków albo jakimiś
starymi
> prykami cóś :P bo za szybko padają te odpowiedzi nikt jeszcze nawet tego nie przeczytał...

> ;/
to co pokazałeś mówię o tym linku to piramidy finansowe , które są nie tylko nielegalne
ale też nie gwarantują takich zarobków wiem coś o tym uwierz


Sry bardzo ale w tekscie jest mowa o legalności "Proszę,
dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST
TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, że to tak naprawdę fake i tylko przez przypadek nie wrzuciłeś tego do Kwasów :)
EDIT: I że jesteś mistrzem sarkazmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:37, Qbli napisał:

Powiedz mi, że to tak naprawdę fake i tylko przez przypadek nie wrzuciłeś tego do Kwasów
:)
EDIT: I że jesteś mistrzem sarkazmu :P


Do kwasów.... nie wiem nie przysło mi to nawet do głowy ale mistrzem sarkazmuuu.... codziennie to słysze ale na gram.pl jeszcze nikt mi tego nie powiedział... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2008 o 21:36, Coriee napisał:


Sry bardzo ale w tekscie jest mowa o legalności "Proszę,
dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST
TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!


Masz i pomyśl , a czy wezmiesz i pomyślisz ?
http://www.monitorprawniczy.pl/index.php?mod=m_artykuly&cid=20&id=1671
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Uwazaj-na-piramide-finansowa-w-polskim-internecie-1610739.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:42, cmurder napisał:


>
> Sry bardzo ale w tekscie jest mowa o legalności "Proszę,
> dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST
> TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

Masz i pomyśl , a czy wezmiesz i pomyślisz ?
http://www.monitorprawniczy.pl/index.php?mod=m_artykuly&cid=20&id=1671
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Uwazaj-na-piramide-finansowa-w-polskim-internecie-1610739.html


Masz rację przeczytałem to wszystko po prostu nakręcił mnie to żę ojciec raz mi powiedział że zainwestował kiedyś w coś takiego 100zł i zwróciło mu się 300 zł ale jeśli jest to nielegalne no to cóż nie to nie temat do wywalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:24, 88Bonzo napisał:

na jedno proste pytanie: "kto da Ci 15k zł na miesiąc"? Mało kto w Polsce tyle zarabia
xD nawet jeżeli pracuje jak wół i jest pracoholikiem.


Tak lekko na offtopie.
chyba nie do końca wiesz ile ludzie(którzy chcą pomyśleć i umieją "się sprzedać") w Polsce zarabiają... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto przeleje pieniądze na którekolwiek z wymienionych kont, jest szalenie naiwny, bo te przelane 5 złotych nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia i nie ma nic wspólnego z "zainwestowaniem" - można zarabiać na tym i tak, i tak - po prostu łapiąc kolejnych naiwnych dzieciaków w swoją sieć, co w nomenklaturze giełdowej nazywa się "odleszczaniem" :)

Wyzywasz innych od dzieciaków, a sam zachowujesz się jak dziecko myśląc, że Twój zarobek w jakikolwiek sposób zależy od przelanych 5 złotych na pierwsze z wymienionych kont. Chcesz "zaryzykować" - ryzykuj, ale wiedz, że z momentem przelania 5 złotych zostałeś zrobiony w duże jajo :)

Już bardziej przemawiają do mnie klasyczne piramidy finansowe, bo to co tutaj zaprezentowałeś jest śmieszne dla każdego logicznie myślącego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, sam sobie zaprzeczasz, to po pierwsze. Po drugie, nie szkoda Ci na takie bzdety czasu? Jak dla mnie to jest to strona typu pewnego baneru: "Twoje oczy zobaczyły ten baner jako 100000000. Wygrałeś 100000000^18zł. Wystarczy tylko wejść..." Znam inny sposób baaaardzo dobrego zarobku, ale jest na to za późno w związku z krachem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THX wam już więcej się na takie gówno nie dam nabrać widzę że jesteście porządni (skoro udało się wam mnie przekonać) No to w takim razie temat do zamknięcia i do kosza no i sry za poziom który zaprezentowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:18, Coriee napisał:

Witam mam prośbę... proszę wejdźcie w tego linka i dokładnie przeczytajcie co tam jest
napisane (a nie jak moi koledzy to na pewno nie wyjdzie...) i powiedzcie co o tym myślicie
czy warto w to wchodzić [M]


Nie wiem czy ktoś na tym zarobi, kto będzie chciał cokolwiek wpłacić, a kto popatrzy na innych i pomyśli "ech, naiwni". Bez zbędnych dywagacji pozwolę sobie jednak dokonać moderacji tytułem złamania regulaminu (zamieszczenie reklamy).

A jako że autor wątku przejrzał na oczy przy okazji zakończę również tę "dyskusję". Ostrzeżenia nie będzie, ale przestroga na życie - uważaj w co się pakujesz ;)

Dziękuję za uwagę i miłego wieczoru (a właściwie miłej nocy) życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować