Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve chwali się wynikami sprzedaży

20 postów w tym temacie

Myślę, że liczby byłyby znacznie większe gdyby pojawiły sie dane ze Steam''a... to właśnie przez niego były głównie dystrybuowane Episody, nie mówiąc o HL1 za 1$, w ramach 10 urodzin, co było niedawno dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co posiadacze L4D czują się trochę oszukani. Mija dzień za dniem a patchy jak nie bło tak niema - a jest co łatać :/ Na forum oficjalnym jest lista błędów i nie jest krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że na świecie 60% ogólnej pecetowej sprzedaży pochodzi z dystrybucji online. :)
I to tyle jeśli chodzi adekwatność publikowanych rankingów sprzedaży gier do realnej sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) niepozornemu multiplayerowemu modowi o nazwie Counter Strike i jego cenie na poziomie 0,00 zł.

Nawet nie wiedziałem, że 1.6 jest już za darmo. Rotfl. Ja zakupiłem antologie, ale to było kilka lat temu ;), a teraz pogrywamraczej w source''a.

Niezła sprzedaż. ;) Valve śpi na forsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10mln to np. San Andres zrobilo w samym USA... Niemniej pogratulowac. Szkoda ze sie obijaja ostatnio i ani patcha do L4D, ani zadnej informacji, ani na blogach, ani na stronach, nawet o TF2 nic sie nie pokazuje ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 13:23, Lailonn napisał:

Póki co posiadacze L4D czują się trochę oszukani. Mija dzień za dniem a patchy jak nie
bło tak niema - a jest co łatać :/ Na forum oficjalnym jest lista błędów i nie jest krótka.


Pod względem patchy to akurat Valve nie szanuje graczy w ogóle. Sam CS:S ma jeszcze sporo bugów i zły balans, brakuje mu paru opcji i jakoś do dzisiaj się nie doczekaliśmy patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve zdecydowanie nie ma powodu by narzekać na brak finansów ;)

Co jak co, ale sprzedaż ich produktów stoi na bardzo wysokim poziomie. Za często gier nie wydają, ale jak już się jakaś ukazuje, to dosłownie zawsze robi wielkie zamieszanie. Half-Life to przez wielu uznawana gra-król wśród FPSów, która od razu znalazła fanów na całym świecie. Niedawno wydany Orange Box osiągnął już pułap 3 milionów, ciekaw jestem jak poradzi sobie Left 4 Dead - tytuł ma spore predyspozycje, tak więc zapewne i jego sprzedaż będzie dość znaczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki, wynikami, ale mogliby już w końcu wydać ten Epizod Trzeci, a tymczasem informacji o nim było bardzo malutko. Tymczasem od premiery drugiego minął już ponad rok, jak widać idea wydawania gry w kawałkach wcale nie przyśpieszyła czasu oczekiwania, a widząc coś takiego trudno sądzić, aby taka firma jak Valve miała jakiekolwiek kłopoty finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować Valve tak wysokich wyników sprzedaży. Pierwsza część Half-Life to jedna z najlepiej sprzedających się gier na PC. Może i ja niedługo dołożę do tych wyników swoje trzy grosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować