Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do Gothic 3: Zmierzch Bogów

41 postów w tym temacie

Byłbym wdzięczny jakby ktoś umieścił patcha na alternatywnym serwie ;] , bo gramowy serw , chyba nie lubi user''ów neostrady ^^ , jestem ciekaw co poprawia w G3 Zmierzch bogów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie gdyby jeszcze można było grę w sklepie kupić. Bo przeszedłem przez empik i MM, ale gry ani widu, ani słychu. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:42, gucio1221 napisał:

było zamówić na gram.pl :D

...i zapłacić więcej niż w normalnym sklepie. Nie, dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:45, xardas102 napisał:

A ja zachęcam do spojrzenia na grę z realnego punktu widzenia. Już wkrótce opublikujemy
kilka ciekawych materiałów.


tzn jak minie kilka dni od premiery i wydawca nie zjedzie was za to, że obnażyliście wszelkie absurdy fabularne i techniczne tej pomył.. znaczy produkcji? ;P

Podziwiam tych, którzy dalej trzymają kciuki za programistów z bombaju i pocieszają się, że mogło być gorzej a to wciąż jest gothic.
(a od siebie dodam że gothic=PB i to jak najdalej od JoWood, co zresztą zdaje się potwierdzać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:56, dark master napisał:

> A ja zachęcam do spojrzenia na grę z realnego punktu widzenia. Już wkrótce opublikujemy

> kilka ciekawych materiałów.

tzn jak minie kilka dni od premiery i wydawca nie zjedzie was za to, że obnażyliście
wszelkie absurdy fabularne i techniczne tej pomył.. znaczy produkcji? ;P

Podziwiam tych, którzy dalej trzymają kciuki za programistów z bombaju i pocieszają się,
że mogło być gorzej a to wciąż jest gothic.
(a od siebie dodam że gothic=PB i to jak najdalej od JoWood, co zresztą zdaje się potwierdzać)



Nie musimy tego robić. Ludzie czytać potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhmm to już premiera była? Coś mi się pokręciło ^^. No proszę świeży Gothic i już pierwszy path. Trzeba będzie się zaopatrzyć w ten dodatek i odświeżyć stare dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:00, xardas102 napisał:

> >


Nie musimy tego robić. Ludzie czytać potrafią.


czytają, ale nie słuchają, niestety. Wiem najlepiej, bo przejechałem się na Far Cry 2, FG takiej szansy nie dostanie. I jest w doborowym towarzystwie, bo obok GTAIV.

Bo przepraszam, ale JoWood który wprost (zresztą go cytujecie) że wie że były takie bugi ale gracze bardzo chcieli gry to ją dostali a oni dziękują za zakup, to jak naplucie komuś w twarz i wyśmianie go, że był takim frajerem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj w południe MM, niestety gry wtedy jeszcze nie było. Za to, żeby nie odejść z pustymi rękami, kupiłem sobie GTA 4 (a ile się z nim namęczyłem, żeby udało mi się go uruchomić, ile nerwów i czasu mnie to kosztowało...). Jutro jednak na pewno ponownie się do Media Markt lub innego Empiku wybiorę. Mam nadzieję, że dodatek będzie tam już leżał grzecznie na półkach, czekając na mnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować