• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Afro69

XBox 360 czy mozna podlaczyc do monitora?

Pytanie

A wiec, Ostatnio zastanawiam sie czy ulepszyc kompa czy kupic XBoxa 360 lub PS 3?? Ale na to pytanie mozecie mi pobocznie odpowiedziec bo wiem ze sa do tego oddzielne tematy, a wiec. Czy gdybym kupil konsolke to czy moglbym ja podlaczyc do monitora od pieca oczywiscie ?? Nie ukrywam ze telewizor mam nie za dobry wiec... :P Z gory dzieki za odpowiedz ;]
Albo jesli by sie nie dalo podlaczyc do monitora to czy ten telewizor musialby byc jakis super wypas z HD itd.?? Czy moze byc taki z przed 5-10 lat, ale oczywiscie kolorowy i nie jest taki zly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.12.2008 o 18:37, Majki X napisał:

A wiec, Ostatnio zastanawiam sie czy ulepszyc kompa czy kupic XBoxa 360 lub PS 3?? Ale
na to pytanie mozecie mi pobocznie odpowiedziec bo wiem ze sa do tego oddzielne tematy,
a wiec. Czy gdybym kupil konsolke to czy moglbym ja podlaczyc do monitora od pieca oczywiscie
?? Nie ukrywam ze telewizor mam nie za dobry wiec... :P Z gory dzieki za odpowiedz ;]
Albo jesli by sie nie dalo podlaczyc do monitora to czy ten telewizor musialby byc jakis
super wypas z HD itd.?? Czy moze byc taki z przed 5-10 lat, ale oczywiscie kolorowy i
nie jest taki zly :P



Telewizor nie ma znaczenia. Monitor można bez problemu podłączyć chociaż może być problem z formatem obrazu. X pracuje w trybie kinowym czyli 16:9 a sporo monitorów to właśnie 16:10. :] Jedyną grą któr znam i która na obu formatach działa ok jest gta 4. Reszta się rozciąga albo mamy czarne pasy. Z którymi się jeszxcze nie spotkałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2009 o 21:53, Pile napisał:

> A wiec, Ostatnio zastanawiam sie czy ulepszyc kompa czy kupic XBoxa 360 lub PS 3??
Ale
> na to pytanie mozecie mi pobocznie odpowiedziec bo wiem ze sa do tego oddzielne
tematy,
> a wiec. Czy gdybym kupil konsolke to czy moglbym ja podlaczyc do monitora od pieca
oczywiscie
> ?? Nie ukrywam ze telewizor mam nie za dobry wiec... :P Z gory dzieki za odpowiedz
;]
> Albo jesli by sie nie dalo podlaczyc do monitora to czy ten telewizor musialby byc
jakis
> super wypas z HD itd.?? Czy moze byc taki z przed 5-10 lat, ale oczywiscie kolorowy
i
> nie jest taki zly :P


Telewizor nie ma znaczenia. Monitor można bez problemu podłączyć chociaż może być problem
z formatem obrazu. X pracuje w trybie kinowym czyli 16:9 a sporo monitorów to właśnie
16:10. :] Jedyną grą któr znam i która na obu formatach działa ok jest gta 4. Reszta
się rozciąga albo mamy czarne pasy. Z którymi się jeszxcze nie spotkałem ;]


Hmm wystarczy kupić Kabel który połaczy monitor z X-boxem sam tak mam ;) gram na 22 Asusa :) .Lepsza grafika niż na TV 42 calowym kineskopowym :) . A ten kabel najlepiej M$ bo reszat to lipa ale kosztuję 100 zeta :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować